Реклама B3

Прикордонний Чоп відзначив свою 735-ту річницю (ФОТО)

Минулих вихідних у Чопі відзначили День міста.

Прикордонний Чоп відзначив свою 735-ту річницю (ФОТО)

24 вересня у центральній часині міста проходив осінній ярмарок, для малюків проводили майстер-класи, працювали аніматори та різноманітні каруселі. Крім того, для дітей було організовано панда- та трансформер-шоу.

Концертна програма розпочалося з виступу духовного оркестру Головного управління Національного поліції Закарпатської області.

На свято, окрім представників міської влади, завітали консул Угорщини в Ужгороді Міклош Нотт, депутат міста Захонь Міклош Лекшу, народний депутат України Роберт Горват, перший заступник голови Закарпатської обласної державної адміністрації Іван Дуран, депутат Закарпатської обласної ради Йожеф Баторі голова Ужгородського районного Товариства Угорської Культури, Чопського міського осередку КМКС Лівія Балог, військовий комісар Ужгородського об’єднаного міського військового комісаріату Микола Журавльов, командир військової частини Т0300 Станіслав Приходько, святі отці різних конфесій.

Цього дня було вручено чимало нагород. За значний внесок у розбудову Чопа і за значний педагогічний внесок у розвиток молоді міста Володимир Сулима та Олександр Балога стали Почесними громадянами міста Чоп. Грамотами Закарпатської ОДА були нагороджені директори загальноосвітніх шкіл №1, №2 та ДМШ Євгенія Демчик, Василь Мага та Маргарета Гісем, а Чопської міськради депутати Олександр Голод та Іштван Товт. За заслуги у відродженні духовності в Україні та утвердженні помісної православної церкви ведучу вечора, Маріанну Сухолову, нагородили орденом святої Великомучениці Варвари. Також було вручено подяки колективам, які радували чопівчан  своїми виступами протягом дня.

Хвилиною мовчання присутні вшанували всіх полеглих в зоні АТО героїв, які віддали життя за незалежність України.

Після привітань центральною частиною міста пройшла колона представників загальноосвітніх шкіл та дошкільного навчального закладу, вихованці яких виступили з чудовими танцями.

Концертну програму продовжив Заслужений артист України Олександр Садварі. Також виступили хори ветеранів війни та праці міста Чоп і пенсіонерів Чопської організації КМКС.

Свої вміння продемонстрували міські колективи: ансамбль «Арабеск», вокальний ансамбль «Гармонія», група «Сірмочкак», «Віночки», вокальне тріо дівчат ДМШ «Роксолана», народний ансамбль східного танцю «Наргіс», ансамбль скрипалів «Скерцино», вокальні гуртки ЗОШ №1 «Барвінок», «Співучий світ», хореографічний гурток і гурток сучасних танців ЗОШ №2, саксофоніст Лайош Балог, викладачі дитячої музичної школи.

Зі своїми виступами на свято завітали художній танцювальний колектив «Наша файта», вокальні колективи «Бетяри» і «Стрижанка», ансамбль Соломонівського будинку культури.

Святковий концерт продовжився шоу-програмою «Вечір пісні» за участі студентів Ужгородського коледжу культури і мистецтв, яку завершили виконавці Маріанна Сухолова та Юрій Лесьо.

Порадувало усіх присутніх вогняне шоу від «FireLife». Завершив концертну програму виступ гурту християнської євангельської церкви «Місто життя».

Святкування закінчилося нічною дискотекою.

Окрім концерту, у рамках Дня міста проходили конкурс «Найкращий бограч», де перемогу отримала страва команди станції Чоп, і «Міс Чопа-2016».

Також протягом дня у міському Будинку культури проводилася виставка картин сучасних митців, повідомляють у Чопській міській раді.

26 вересня 2016р.

Теги: Чоп, річниця

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 3
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 23
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
» Всі новини