Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

26 вересня 2016 року о 03.42 в чергову частину Свалявського відділення поліції надійшло повідомлення оператора лінії «102» про те, що на терасу ресторану «Богемія» невідома особа кинула гранату, від чого стався вибух. Потерпілих немає. На місце події направлено наряд поліції.

Обстріл ресторана в Сваляві з гранатомета із подальшим вибухом гранати кваліфіковано як хуліганство – поліція (ФОТО)

Оглядом місця події встановлено, що внаслідок вибуху пошкоджено два вікна будівлі ресторану та три вікна на будівлі Свалявської ДПІ, яка розташована навпроти. Також частково пошкоджено стіну та дах ресторану «Богемія», діаметр ураження – приблизно два метри. З місця події вилучено залишок задньої частини стабілізатора, ймовірно, до «РПГ».

Подія зареєстрована та кваліфікується за  ч. 4 ст. 296 ККУ (хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалось особливою зухвалістю та винятковим цинізмом, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї). 

Поліція встановила, що невідома особа з використанням зброї,  ймовірно, ручної протитанкової гранати, здійснила постріл у верхню частину ресторану «Богемія». Слідство триває, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

26 вересня 2016р.

Теги: гранатомет, обстріл, ресторан, хуліганство

Коментарі

Коп 2016-09-26 / 17:56:53
Яку бурсу закінчували прокурори із слідчими, якщо такі дають кваліфікації? Хоча і недивно, якщо перший зам Гаврилюка - Ванька Шімон кандидат юр.наук, то це уже діагноз правівій системі.

Степан Крук 2016-09-26 / 17:52:27
Опративно пошукові заходи тривають! Слідчі дії продовжуються. Мотиви злочинця не відомі: чи то хуліганські ді, чи замах на життя? А кваліфікація злочину визначена. Це як?

Антикоп 2016-09-26 / 17:17:11
Дати в писок комусь хуліганство, а вистрілити з гранатомета тоже хуліганство????????! Ви задрали вже кончені мусора своєю брехнею

Степан Крук 2016-09-26 / 16:29:02
Діду Микола! Нема куди вже цей човен розгодувати,його вже до мене розгойдали! І плавати на ньому вже не можливо- треба ремонтувати.

Дід Микола 2016-09-26 / 16:04:17
Пане Крук, не чіпайте поліцію, ось спробуйие портрет парашенка порвати, то то вже буде цілий теракт, і отримаєте по повній, і взагалі не розхитуйте човна, бо путін нападе, а свиней в кориті від розгойдування блювати тягне.

Гаврилюк 2016-09-26 / 15:24:38
Той Сидорчук лиш біду на Закараття приносить, ліпше би вже й неприїзжав. Таксу ми знаємо, претенденти на нових керівників майбутніх структурних підрозділів прокуратури області згодилисі. Завдаток ми би йому й до Львова привезли. А так, невстиглисмо базу "Шиповець" погасити, Свалява почала горіти.

njksr 2016-09-26 / 13:49:10


Навіть іронія та сарказм мають передбачати повагу і відсутність хамства. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-26 / 13:46:12
Речовий доказ залишили. На вигляд - це РПГ-18 "Муха"

форестер 2016-09-26 / 13:44:30
Блюкові йовбаки.
Це результат непокарання Блюка і його "зброєносців" за фактом подій у мукачеві.

Будуть ще стріляти. Чекайте

Костя Цап 2016-09-26 / 13:34:40
Сталося, уже як сталося, ще так небуло аби якось небуло, добре, що нікого не убили.

Прокурор 2016-09-26 / 13:28:08
Непереживайте пане Крук, за два-три дні все забудеться і це буде вже неактуально, все буде по людськи. Нетака вже і велика біда сталася головне, що у податкову хулігани нетрафили.

Жураківський 2016-09-26 / 13:24:41
Му-Му вже взяв слід хуліганів, скоро громадськість дізнається правду

Степан Крук 2016-09-26 / 13:24:22
Заспокоїли! Сподіваюся, що наші правоохоронці не допустять хуліганських дій із стрільбою по барах з "Градів" та "Смерчів"?

Круку 2016-09-26 / 13:20:22
Слідство триває, вживаються всі заходи до встановлення істини у справі.

Степан Крук 2016-09-26 / 13:17:04
Вибачаюся дуже! Шановні пани поліціянти і прокурори! Я не сильно Вас ображу, якщо скажу, що ви неуки дебільні! В даному випадку кваліфікувати злочин необхідно за зберігання та застосування вогнепальної зброї, викрадення зброї і т.д Ст.Ст.262, 263, 410...та ін КК Украни! Тим паче, що йдеться про застосування і володіння не кінжалом, або мисливською рушницею, а про гранатомет. Виходить, що свалявські правоохоронці урівнюють відповідальність хулігана, котрий кинув бруківку у вікно, з "хуліганом" котрий стрельнув з гранатомета!?

Гаврилюк 2016-09-26 / 13:15:59
Хуліганьйо розгулялось

Василенко 2016-09-26 / 13:09:10
Цих хуліганів потрібно зловить і добряче їм кишені потрусить.

Му-му 2016-09-26 / 12:56:58
Попадуться ще ті хулігани

НОВИНИ: Кримінал

19:13
У крові водія ВАЗа, що в Берегові врізався в "Порше", виявили майже 4 проміле алкоголю
18:13
У Великому Березному п'яний юнак на батьковому авто в'їхав у паркан, а у Великому Бичкові "п'яна" "Тойота" врізалася у бетонну огорожу
13:26
/ 7
Нападникам на "закарпатський" циганський табір у Львові "світить" від 15 років до довічного – Князєв
12:25
/ 1
У Львові напали на табір закарпатських циган: 1 загинув, 4 травмованих
20:18
/ 9
Лише через місяць після дивної смерті молодої поліцейської в Берегові адвокат під тиском спромоглася ознайомитися з матеріалами справи
15:02
/ 1
Два мешканці Тернопільщини, прямуючи через Закарпаття до Угорщини, намагалися за 800 євро хабара провезти 200 блоків сигарет
14:22
/ 1
На Хустщині судитимуть юнака, котрий задушив металевим дротом свого позбавленого батьківських прав батька (ОФІЦІЙНО)
14:00
В Ужгороді троє нападників побили йорданця
11:28
/ 2
Затриманий у Мукачеві на хабарі в 400 дол медик є ще й депутатом сільради
11:21
На Закарпатті вночі затримали спочатку двох нелегалів-пакистанців, а затим ще й індуса
10:17