Реклама B3

На Закарпатті німець запакував місце для відкидного даху свого BMW контрабандними сигаретами (ФОТО)

Сьогодні вранці у пункті пропуску «Тиса» прикордонники Чопського загону спільно з працівниками митниці затримали партію контрабандної тютюнової продукції.

На Закарпатті німець запакував місце для відкидного даху свого BMW контрабандними сигаретами (ФОТО)

Вивезти сигарети автомобілем «БМВ» 2003 року випуску намагався громадянин Німеччини. Іноземець  1972  року народження їхав з України по смузі руху «зелений  коридор», проте прикордонники  вирішили детальніше оглянути авто та вивели його для додаткової перевірки.  

Під час поглибленого огляду, у відсіку для зберігання відкидного даху автомобіля, було виявлено 920 пачок сигарет марки «LM» з акцизною маркою України. Сума оцінки вилучених сигарет та авто, які передали до ДФС, склала понад 226,5 тисяч гривень, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Держприкордонслужби України.

25 вересня 2016р.

Теги: контрабанда, сигарети, Німеччина

Реклама B4

Коментарі

До Адміна 26.09.2016 / 09:14:40


Почетайте уважно ст. 201 ККУ та скажіть чи є там контрабанда товару. Сигарети це товар. Чи контрабанда товару то протокол про порушення митних правил. Різницю між одним і іншим улавлюєте ?



Вам і тим, хто крутить визначеннями, як циган сонцем, нижче в коментарі наведене визначення контрабанди. І дірки в законодавстві не роблять те, що намагаються перевезти контрабандним шляхом, меншою контрабандою. І тим більше, не позбавляють її цього терміну. Називання речей своїми іменами і прикривання недопрацьованим законодавством - різницю між одним і іншим улавлюєте? Адмін


Адмін 25.09.2016 / 14:25:14


Контрабанда (італ. Contrabando, від contra - проти і bando - урядовий указ) - незаконне переміщення через державний кордон товарів, цінностей та інших предметів, тобто переміщення цінностей та інших предметів, що супроводжується порушенням вимог митного законодавства.

Тому, наявність чи відсутність на акцизних марок не впливають на кваліфікацію цього товару як контрабанди.


Або нік 25.09.2016 / 14:15:16
Сигарети не контрабандні, бо з акцизними марками України.

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

09:07
/ 1
У ДТП на Ужгородщині загинув 11-річний хлопчик Фото новина
15:01
/ 1
У Міжгір’ї затримали 32-річну жінку за підозрою у вбивстві сусіда Фото новина
12:31
На Закарпатті військовослужбовиця два роки не служила, але отримала понад 1,5 млн грн
09:04
/ 6
На Закарпатті чотирьох підозрюваних у незаконному видобутку андезиту на 950 млн грн, включно з сином нардепа-"слуги" Лаби, взяли під варту Фото новина
17:43
/ 2
СБУ повідомила про заочну підозру ексклірику Мукачівської єпархії УПЦ (МП), який став капеланом військ рф Фото новина
13:28
На Мукачівщині п’яний мотоцикліст збив 17-річного велосипедиста Фото новина
10:42
/ 2
На Закарпатті директорка ліцею та її заступниця фіктивно працевлаштували трьох чоловіків Фото новина
18:25
/ 1
На Берегівщині заявляють про можливе знущання над тваринами неповнолітньою Фото новина
16:09
/ 2
На Закарпатті голову ЛКК затримали після отримання $1000 за фіктивний висновок про потребу в догляді Фото новина
15:52
В Ужгороді чоловіка засудили за вбивство 23-річної жінки Фото новина
13:46
/ 2
На Закарпатті викрили фіктивну мобілізацію 329 людей Фото новина
11:26
На Мукачівщині посадовців судитимуть за хабарі на $4 тисячі та 20 тисяч гривень Фото новина
10:50
/ 23
На Закарпатті за незаконний видобуток андезиту зі збитками державі майже на 950 млн грн оголосили підозру синові нардепа-"слуги" Лаби Фото новина
16:57
/ 17
На Закарпатті викрили групу, яка за десятки тисяч доларів переправляла чоловіків до Словаччини Фото новина
13:17
На Тячівщині за $10 тисяч затримали організатора незаконного переправлення до Румунії Фото новина
10:23
/ 2
Майор Нацгвардії за $6 тисяч перевозив чоловіків на Закарпаття для незаконного перетину кордону Фото новина
15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
» Всі новини