Угорець намагався виїхати із Закарпаття із 500 пачками сигарет у паливному баці "Audi 100" (ФОТО)

Напередодні, 22 вересня, працівники Закарпатської митниці ДФС спільно з прикордонниками припинили спробу вивезення з України тютюнових виробів.

Угорець намагався виїхати із Закарпаття із 500 пачками сигарет у паливному баці "Audi 100" (ФОТО)

В зону митного контролю пункту пропуску «Вилок» Закарпатської митниці ДФС на смугу «зелений коридор» заїхав автомобіль «Audi 100». Керував автомобілем громадянин Угорщини.

Враховуючи результати аналізу ризиків та оперативну інформацію Управління СБУ у Закарпатській області, транспортний засіб виведено із «зеленого коридору» в «червоний коридор» для проведення поглибленого огляду.

Перед початком проведення огляду проведено опитування громадянина України, в ході якого він заперечив наявність у нього товарів та предметів прихованих від митного контролю.

Відтак, під час проведення огляду автомобіля «AUDI 100» виявлено приховані у спеціально виготовленому тайнику паливного баку сигарети «LDBLUE», «LIFA STRAWBERRY», вітчизняного та іноземного виробництва, загальною кількістю 500 пачок.

Як зауважують у прес-службі Мукачівського прикордонного загону, контрабанда була захована у газовому балоні, й до сигарет вдалось дістатись тільки після демонтажу та розрізання балона. Іноземець позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й свого авто. Сума оцінки сигарет встановлюється, автомобіль оцінено майже у 29 тисяч гривень.

Дії громадянина кваліфіковано за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. На підставі статті 511 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних. В подальшому справу буде передано до суду, повідомили Закарпаття онлайн у ДФС у Закарпатській області.

 

23 вересня 2016р.

Теги: паливний бак, сигарети

НОВИНИ: Кримінал

11:10
Нові викриття у справах про переправлення ухилянтів на Закарпатті Фото новина
13:28
58-річний мукачівець отримав 7 років 6 місяців за «схему» втечі через кордон Фото новина
11:50
/ 9
НАЗК викрило закарпатського митника Василя Пупену у незаконному збагаченні на 23 млн грн
18:06
У Виноградові чоловік напав на жінку з ножем Фото новина
17:39
Закарпатські митники зупинили спробу ввезти сигарети на 3,5 млн грн під виглядом гуманітарки Фото новина
15:27
/ 4
Вища рада правосуддя дозволила арешт судді з Закарпаття, якого впіймали з хабарем Фото новина
14:46
/ 1
Закарпатець майже 7 років переховувався від суду за вбивство батька Фото новина
17:19
/ 1
На Закарпатті оголосили вирок організатору контрабанди псевдоефедрину Фото новина
13:59
/ 2
На посту в Нижніх Воротах затримали переправника з групою чоловіків у пломбованому мікроавтобусі Фото новина
16:29
/ 3
Верховний Суд залишив у силі довічний вирок депутату Батрину, який підірвав гранати під час засідання сільради у Керецьках на Закарпатті Фото новина
14:13
Затримали двох мешканців Рахівщини, що організували канал незаконного перетину кордону Фото новина
11:03
/ 2
Директор мукачівського підприємства відповідатиме за спробу незаконного експорту пиломатеріалів Фото новина
17:52
/ 10
Суддю Воловецького райсуду Пелиха викрили на хабарі за скасування арешту 20 кубів лісу Фото новина
17:21
/ 1
Житель Тячівщини викрав «Mitsubishi Lancer» і сховав у лісі Фото новина
15:50
/ 3
В Ужгороді засудили матір з сином, які облили фекаліями офіс кадрової агенції
13:55
/ 7
На Закарпатті судитимуть групу, що заробила $500 тис. на переправленні ухилянтів за кордон Фото новина
17:19
На Мукачівщині засудили чоловіка, який вбив гостя, бо той відмовився покинути будинок Фото новина
13:01
/ 1
У Буштині троє неповнолітніх розібрали термінал і викрали готівку Фото новина
11:09
На Закарпатті викрили переправника, який за $7000 вів ухилянтів до кордону з Румунією Фото новина
18:00
На Закарпатті затримали військовослужбовця та п’ятьох спільників у схемі переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
17:17
На Закарпатті затримали трьох фігурантів у схемі перевезення військовозобов’язаних інкасаторським авто Фото новина
15:51
В Ужгороді затримали чоловіка, який під час візиту «в гості» пограбував жінку Фото новина
18:22
/ 2
Закарпатські митники вилучили понад 700 кг наркотичного чаю Фото новина
16:35
/ 8
На Закарпатті викрили інкасаторів, які за $16,5 тис. доставляли ухилянтів до кордону Фото новина
10:36
/ 7
Після підозри у розкраданні на дронах ексголова Мукачівської РДА Гайдай вступив до лав ЗСУ
» Всі новини