Попри попередні домовленості, пункт пропуску "Ужгород" зранку знову заблокували

Блокувальники стверджують, що прикордонники та митники порушили домовленості, запустивши на окрему смугу, виділену "пересічникам", автобуси.

Попри попередні домовленості, пункт пропуску "Ужгород" зранку знову заблокували

Як коментують блокувальники, митники та прикордонники вже на перших хвилинах порушили домоленості, запустивши на смугу "пересічників" автобуси.

Відтак КПП "Ужгород" знову заблоковано. 

21 вересня 2016р.

Теги: пункт пропуску, блокування

Коментарі

..... 2016-09-22 / 08:52:21
Володі, та який він юрист, проходимець якиїсь скоріше

Володя правнику 2016-09-21 / 19:20:58
Украина не сделала ничего, чтобы требовать неадекватную цену за растаможку. Вам как юристу, наверно, известно понятие злоупотребление монопольным положением при установке монопольно высоких цен. Так вот государство Украина установило монопольно высокие цены на растаможку, при этом не сделав ничего для того, чтобы люди могли реально позволить себе официально растаможить авто и пользоваться надёжными и удобными автомобилями. Завезли машины на словцкий номерах, забивают очереди на пересечку - дать возможность растаможить по адекватной цене и проблема РЕШИЛАСЬ САМА СОБОЙ.

Васадзе 2016-09-21 / 18:03:11


Коментар не стосується редакції, та її політики. Події на майдані були протестами. Подї на кордоні також є протестами. Майдан починався з купки людей, так само як і події на кордоні. Чому народ нашої держави має терпіти бездарність, жадібність кучки чиновників? Прийшов час сказати, досить "підтримувати" богдани, ланоси та нібито працівників які їх виготовляють. Вітчизняний автовиробник мав час піднятись з колін, але не скористався монополією. Все, досить. Якщо чиновники хочуть підтримати власного виробника, нехай самі й купують ці ланоси та зази, а ми, народ України робимо свій вибір - приведення вітчизняного законодавства до європейських стандартів, без видумування тупих норм, які пропонує нам наш гарант, й лоббі автовиробників



Ось, бачите, адекватно висловлена, з власним обґрунтуванням, без "наїздів" та непотрібних питань-звинувачень думка. За таких умов - все на місці. Кому є що вам заперечувати - нехай дискутує. Редакція немає часу на суперечки та пояснення. Спасибі за розуміння. Адмін


::::: 2016-09-21 / 17:40:35


Видаляються коментарі, написані із порушенням правил коментування, з апелюванням до Адміна чи редакції, із закидами та звинуваченнями щодо редакційної політики видання чи спробами образити колектив, бо комусь так хочеться. Адмін


Степан Крук 2016-09-21 / 14:41:03
Трактора й бульдозери є! І "влада" сиклива є! Порядку нема!

Istvan 2016-09-21 / 14:33:59


Ну що, пановьє, в Ужгороді не хватає евакуаторів, тракторів та бульдозерів розігнати тих під***расів??


Степан Крук -прокурору 2016-09-21 / 13:43:51
Ну,що Ви, пане прокуроре! Це ж хабар. Можна просто сплатити за них мито і акциз - це буде благодійною акцією.

Прокурор 2016-09-21 / 13:40:13
Може гроші дати блокувальникам, а що робити?

Степан Крук 2016-09-21 / 13:32:01
Барак Обама, мабуть, не зможе прихати - він на Раді Асамблеї ООН. Склалася безвихідна ситуація. І так завжди, коли нам потрібна допомога ні ЄС,ні Америка не мають змоги допомогти!

Прокурор 2016-09-21 / 13:23:58
Потрібно створити робочу групу для ведення перемовин з блокувальниками. До цього процесу потрібно залучити Москаля, представників країн ЄС, інших авторитетних людей, можливо і вдасться домовитись.

Гаврилюк 2016-09-21 / 13:17:45
Зараз як проведу нараду, як на усі кнопки понажимаю...

????? 2016-09-21 / 12:54:08
Чому бездіють правоохоронці? За що отримують зарплату з наших податків?

Степан Крук -правнику 2016-09-21 / 11:57:59
Золоті слова про пільгову розтаможку техніки сільськогосподарського призначення! Я б сам вийшов на мітинг біля ОДА, щоб така техніка ввозилася без всякого акцизного збору. Бо це засіб виробництва, а не засіб понтократії.

правник 2016-09-21 / 11:48:21
Володі.
Може б і варто було розтаможити за 1000 евро Шкодовки, Опельки та Пасатики, а за яку суму няню дорогий, пропонуєш розтаможити Туреги, GL-ки ML-ки, Лексуси,BMW X6 ????

Можна б було пільгово розтаможити авто для інвалідів, багатодітних сімей, мікроавтобуси, сільгоптехніку, а от дорогі та блотні авто з чеськми та словацькими номерами, на яких возять задниці контрабандюки, розтаможка повна.

До Володя 2016-09-21 / 11:00:43
Ліпше най ті активісти за тарифи так переживають, сразу видно шо пару бандитів які займаються перевезенням лівих авто проплатили кучку тих кловнів, пробий те по базі, більшість тих авто зареєстровані напевне на одну фірму одноденку, але навіщо то комусь треба, якщо можна на цьому заробити ...

0077 2016-09-21 / 10:52:54
Шо за нещастя понаберали в ту поліцію. Та кіть не валошнісьте нич зробити та попросіть словацьких колег навести лад, а самі пишіть за власним бажанням заяви на звільнення циркачі у формі!!!

Володя 2016-09-21 / 10:49:41
Дайте людям с машинами на словацких номерах их растаможить по льготному тарифу. И конец пересечкам.

Степан Крук 2016-09-21 / 10:11:42
Всі здобутки та симпатії людей до нової поліції - коту під хвіст!

НОВИНИ: Кримінал

12:09
Закарпатець намагався незаконно перетнути кордон, аби повернутися на місце роботи в Угорщині
09:40
6 мешканців Виноградова залізли до адмінбудівлі лісництва, звідки викрали меблі та комп’ютерну техніку
09:28
/ 1
У вантажівці, в якій серб перевозив із Росії вантаж парафіну, на Закарпатті знайшли 80 ящиків "Ксаврону"
02:10
/ 1
На Закарпатті за 15 тис грн хабара за виготовлення посвідчення водія поліцейський постане перед судом
20:07
/ 6
Неподалік Кам’яниці на Ужгородщині у лісі затримали 12 нелегалів з В’єтнаму та Шрі-Ланки
17:48
У Чернівцях мешканка Закарпаття викрала понад 9 тис грн у чоловіка, в котрого гостювала
16:57
/ 1
Затверджено підозри трьом службовцям Хустського лісництва, які допустили порубки у лісництві на понад 8 млн 550 тис грн
15:44
/ 11
ВАКС призначив до розгляду справу ексголови Міжгірського райсуду, затриманого на хабарі
12:42
/ 2
На Закарпатті затримали волинянина, що, постійно змінюючи місце проживання, вчинив 17 крадіжок у різних районах області
09:39
Закарпатця, підозрюваного у викраденні на Волині грошей та цінностей на суму понад 1,3 млн грн, взяли під варту
02:24
/ 1
На закарпатській Рахівщині "на гарячому" затримали 4-х учасників столичного ОЗУ з переправки нелегалів за кордон
22:51
У Виноградові лікар самовільно взяв з медзакладу апарат штучної вентиляції легень "через особистий стан здоров’я для користування" – ЗМІ
22:17
/ 1
Прокуратура Закарпаття після розголосу ініціювала збільшення першого запобіжного заходу головному "господарнику" Ужгорода – правозахисник
21:42
/ 8
Телефон постраждалого в ДТП згодом виявили у дружини начальника сектору кримінальної поліції Виноградівського відділення – ЗМІ
17:45
/ 1
На Рахівщині чоловік, що прислуговував у церкві, викрав з храму близько 20 тис грн
17:40
Наркотики, пристрої для її вживання, електронні ваги та стебла конопель знайшли в оселі мешканця Мукачева
13:58
/ 1
На Берегівщині сільський голова в умовах конфлікту інтересів незаконно виділив сину 1 га земель вартістю 1 млн грн
13:54
У Сваляві під час спроби викрадення вже шостого велосипеда затримали двох 17-річних юнаків
10:15
/ 2
На Закарпатті затримали чоловіка, що разом зі спільником викрав у підприємця понад 1 млн грн та ювелірні вироби
20:17
/ 1
У ПП "Тиса" зі сховку в Renault дістали понад 1000 пачок сигарет
18:03
Хустянина, що ударом ножа вбив чоловіка й побив його дружину, засуджено на довічно
09:21
6 тисяч пачок сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті, попередивши 2 спроби тютюнової контрабанди