Попри попередні домовленості, пункт пропуску "Ужгород" зранку знову заблокували

Блокувальники стверджують, що прикордонники та митники порушили домовленості, запустивши на окрему смугу, виділену "пересічникам", автобуси.

Попри попередні домовленості, пункт пропуску "Ужгород" зранку знову заблокували

Як коментують блокувальники, митники та прикордонники вже на перших хвилинах порушили домоленості, запустивши на смугу "пересічників" автобуси.

Відтак КПП "Ужгород" знову заблоковано. 

21 вересня 2016р.

Теги: пункт пропуску, блокування

Коментарі

..... 2016-09-22 / 08:52:21
Володі, та який він юрист, проходимець якиїсь скоріше

Володя правнику 2016-09-21 / 19:20:58
Украина не сделала ничего, чтобы требовать неадекватную цену за растаможку. Вам как юристу, наверно, известно понятие злоупотребление монопольным положением при установке монопольно высоких цен. Так вот государство Украина установило монопольно высокие цены на растаможку, при этом не сделав ничего для того, чтобы люди могли реально позволить себе официально растаможить авто и пользоваться надёжными и удобными автомобилями. Завезли машины на словцкий номерах, забивают очереди на пересечку - дать возможность растаможить по адекватной цене и проблема РЕШИЛАСЬ САМА СОБОЙ.

Васадзе 2016-09-21 / 18:03:11


Коментар не стосується редакції, та її політики. Події на майдані були протестами. Подї на кордоні також є протестами. Майдан починався з купки людей, так само як і події на кордоні. Чому народ нашої держави має терпіти бездарність, жадібність кучки чиновників? Прийшов час сказати, досить "підтримувати" богдани, ланоси та нібито працівників які їх виготовляють. Вітчизняний автовиробник мав час піднятись з колін, але не скористався монополією. Все, досить. Якщо чиновники хочуть підтримати власного виробника, нехай самі й купують ці ланоси та зази, а ми, народ України робимо свій вибір - приведення вітчизняного законодавства до європейських стандартів, без видумування тупих норм, які пропонує нам наш гарант, й лоббі автовиробників



Ось, бачите, адекватно висловлена, з власним обґрунтуванням, без "наїздів" та непотрібних питань-звинувачень думка. За таких умов - все на місці. Кому є що вам заперечувати - нехай дискутує. Редакція немає часу на суперечки та пояснення. Спасибі за розуміння. Адмін


::::: 2016-09-21 / 17:40:35


Видаляються коментарі, написані із порушенням правил коментування, з апелюванням до Адміна чи редакції, із закидами та звинуваченнями щодо редакційної політики видання чи спробами образити колектив, бо комусь так хочеться. Адмін


Степан Крук 2016-09-21 / 14:41:03
Трактора й бульдозери є! І "влада" сиклива є! Порядку нема!

Istvan 2016-09-21 / 14:33:59


Ну що, пановьє, в Ужгороді не хватає евакуаторів, тракторів та бульдозерів розігнати тих під***расів??


Степан Крук -прокурору 2016-09-21 / 13:43:51
Ну,що Ви, пане прокуроре! Це ж хабар. Можна просто сплатити за них мито і акциз - це буде благодійною акцією.

Прокурор 2016-09-21 / 13:40:13
Може гроші дати блокувальникам, а що робити?

Степан Крук 2016-09-21 / 13:32:01
Барак Обама, мабуть, не зможе прихати - він на Раді Асамблеї ООН. Склалася безвихідна ситуація. І так завжди, коли нам потрібна допомога ні ЄС,ні Америка не мають змоги допомогти!

Прокурор 2016-09-21 / 13:23:58
Потрібно створити робочу групу для ведення перемовин з блокувальниками. До цього процесу потрібно залучити Москаля, представників країн ЄС, інших авторитетних людей, можливо і вдасться домовитись.

Гаврилюк 2016-09-21 / 13:17:45
Зараз як проведу нараду, як на усі кнопки понажимаю...

????? 2016-09-21 / 12:54:08
Чому бездіють правоохоронці? За що отримують зарплату з наших податків?

Степан Крук -правнику 2016-09-21 / 11:57:59
Золоті слова про пільгову розтаможку техніки сільськогосподарського призначення! Я б сам вийшов на мітинг біля ОДА, щоб така техніка ввозилася без всякого акцизного збору. Бо це засіб виробництва, а не засіб понтократії.

правник 2016-09-21 / 11:48:21
Володі.
Може б і варто було розтаможити за 1000 евро Шкодовки, Опельки та Пасатики, а за яку суму няню дорогий, пропонуєш розтаможити Туреги, GL-ки ML-ки, Лексуси,BMW X6 ????

Можна б було пільгово розтаможити авто для інвалідів, багатодітних сімей, мікроавтобуси, сільгоптехніку, а от дорогі та блотні авто з чеськми та словацькими номерами, на яких возять задниці контрабандюки, розтаможка повна.

До Володя 2016-09-21 / 11:00:43
Ліпше най ті активісти за тарифи так переживають, сразу видно шо пару бандитів які займаються перевезенням лівих авто проплатили кучку тих кловнів, пробий те по базі, більшість тих авто зареєстровані напевне на одну фірму одноденку, але навіщо то комусь треба, якщо можна на цьому заробити ...

0077 2016-09-21 / 10:52:54
Шо за нещастя понаберали в ту поліцію. Та кіть не валошнісьте нич зробити та попросіть словацьких колег навести лад, а самі пишіть за власним бажанням заяви на звільнення циркачі у формі!!!

Володя 2016-09-21 / 10:49:41
Дайте людям с машинами на словацких номерах их растаможить по льготному тарифу. И конец пересечкам.

Степан Крук 2016-09-21 / 10:11:42
Всі здобутки та симпатії людей до нової поліції - коту під хвіст!

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу