Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

Станом на 9.00 20 вересня під′їзд до КПП “Ужгород” на українсько-словацькому кордоні залишається заблокований власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, передає УНН з посиланням на Ужгородське відділення поліції.

Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

КПП “Тиса” на кордоні з Угорщиною, який учора теж був тимчасово заблокований, зараз працює у штатному режимі.

Як повідомили правоохоронці, наразі на дорозі, що веде до кордону, перебувають близько 30 активістів та 10 їхніх автомобілів.

Речниця Чопського прикордонного загону Наталія Єськіна зазначила, що на КПП “Ужгород” працює у штатному режимі лише вантажний термінал, також прикордонники оформлюють на виїзд з України громадян, яких вибірково пропускають блокувальники. Переважно йдеться про автомобілі, у яких є вагітні, пасажири з дітьми, літні люди.

Прикордонний наряд, що чергує на в′їзді зі Словаччини, інформує водіїв про блокування з української сторони. В′їзд для легкових авто в Україну у пункті пропуску тимчасово призупинено. Водії можуть перетнути українсько-словацький кордон у ПП “Малий Березний”, що за 40 кілометрів від Ужгорода.

20 вересня 2016р.

Теги: Ужгород, блокування

Коментарі

йовжи 2016-09-20 / 15:00:23
жаль нема беркута!би им дали пи..и,бограч вони варять,ідіть в станицю,марінку,широкине поваріть,де пацани тушонку ідять коли є час,і не піз..ть шо за ваші гроші,і не треба писати чому я не там.я був.

пензіяш 2016-09-20 / 13:57:29
новий начальник нич не зробит ун чекать полковника а потім може дашо і вчинить

юрист 2016-09-20 / 13:44:48
Це бунт жирних котів. Треба їм так вломити, щоб за кермо боялися сідати, а не вимагати якісь ефімерні права.

NANI 2016-09-20 / 12:30:43
Nana! Та ви прямо Жанна Дарк! Я Вас не бачив, але впевнений, що Ви брюнетка!

Nana 2016-09-20 / 12:05:38
Так само було в Донецьку, коли 50 чоловік захопили ОДА і міліцію.Влада і населення мовчазно дивилися. Що з того вийшло ви знаєте - гинуть люди. В цього дійства на розхитування держави ноги ростуть з того самого місця, а свого розуму у учасників немає, тільки жадібність і безглуздя.
Владі: приберіть порушників з траси, розблокуйте КПП!
Порушникам: не ганьбіть себе і державу, забирайтеся геть від КПП!
Закарпатцям: не підтримуймо зловмисників ані словом, ані ділом.

для.... 2016-09-20 / 11:46:29
Майдан діяв в революційній ситуації. А зараз революції нема, відбувається становлення та укріплення державності. Хто заважає цьому процесу повинен понести покарання

Павлов 2016-09-20 / 11:39:37
Хотів обняти Стефанишина і плакати.

.... 2016-09-20 / 11:39:33


У редакції нема часу розгорнуто вести з вами дискусії. Більше того, редакція не зобов'язана вам нічого пояснювати. Велетенську різницю між протестами на Майдані через геополітичний вибір та блокуванням кордону з переслідуванням власних інтересів окремою купкою людей із зросійщеними маргіналами у складі та й у період війни нехай вам пояснюють політологи. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-20 / 11:30:16
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!..

nani 2016-09-20 / 11:28:50
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!...

Nana 2016-09-20 / 11:10:22
Як могло статися, що 30 недоумків заблокували трасу міжнародного сполучення??? В якій європейській країні таке може бути? Де міліція, прокуратура, СБУ, врешті ДАІ, яке мало б для початку повиписувати тисячні штрафи так званим активістам? А потім і на асфальт розкласти гарненько, якщо не заспокояться. Ватажки цих горе-водіїв гадаю діють за вказівками з Москви, бо беззвізовий режим на черзі, так треба черговий скандал замутити!
Правоохоронні органи, де ви? Народ вас підтримає!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:30:05
Ти тоже не нервуй! Памятай, що тобі лікар казав. Тобі не можно

Микола 2016-09-20 / 10:16:24
Стьопа, не нервуйся, усбагойся! Все буде дубрі!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:10:50
Загадили "ображені" всю територію навколо траси. Не приведи Господь, ще спалах дизентерії, або сальмонельозу спровокують!

НОВИНИ: Кримінал

18:11
/ 7
На Закарпатті затримали податківця при отриманні 2 тис дол хабара
09:35
На Закарпатті контрабандисти, викриті прикордонниками, втекли, покинувши 10 ящиків "молдовських" сигарет
23:03
/ 9
У справі розтрати бюджету Ужгорода майже на 1 млн прокуратура ввійшла в зговір з підозрюваним – правозахисник
21:38
/ 7
Під тиском ЗМІ і громадськості розслідування у резонансній справі зникнення чоловіка у Виноградові передано від місцевої поліції в область
17:49
/ 2
Погоджено підозру колишньому сільському голові з Виноградівщини, який, попри недовіру, й надалі нараховував собі зарплату і премію
16:57
/ 14
Розгляд клопотання про "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода та підряднику зірвався через неявку прокурора
14:36
ВІДЕОФАКТ. У Виноградові люди прийшли до будинку жінки-свідка вбивства Василя Гоблика і вимагають передати справу в область
09:16
У Сваляві затримали наркоторговця, котрий приніс на продаж клієнту метамфетамін
20:18
На Львівщині у зіткненні вантажівки та мікроавтобуса загинув закарпатець
16:53
П'яний мукачівець, втікаючи від патрульних, зніс дорожній знак
12:37
/ 3
На Великоберезнянщині затримали 4-х "екскурсантів" з Індії
02:50
/ 2
У ПП "Тиса" у трьох мікроавтобусах виявили 208 одиниць електронної техніки та парфумів
17:35
/ 4
У справі вбитого виноградівця Василя Гоблика "вималювалися" "мовчазна" жінка-свідок та ймовірний конфлікт інтересів
00:44
/ 1
Патрульні оприлюднили відео погоні за водієм Audi "під кайфом"
21:42
/ 12
У Франківську п'яні заробітчани з Закарпаття жорстоко побили ветерана АТО
16:28
На Ужгородщині погоджено підозру водію, який смертельно збив велосипедиста
16:11
/ 7
Суд обиратиме "запобіжку" головному "господарнику" Ужгорода Бабидоричу ще в одній справі про розтрату коштів
14:46
/ 2
Зброю та марихуану виявили в автівках подорожувальників на кордоні на Закарпатті
12:31
Одного з фігурантів лютневої стрілянини у Мукачеві звинувачено ще і в неправдивому замінуванні ресторану
10:23
/ 4
Водія, що у п'яному стані за кермом BMW смертельно збив велосипедиста на Ужгородщині й утік, затримано до ІТТ
09:28
/ 1
5 пакетиків із амфетаміном вилучили у мешканця Рахова, який хотів продати наркотик на АЗС
09:21
У Берегові "накрили" підпільну ігротеку, де саме "розважалися" 11 відвідувачів
04:19
/ 2
У Виноградові суд обрав запобіжні заходи підозрюваним у вбивстві Василя Гоблика
23:28
На Ужгородщині водій напідпитку збив велосипедиста й утік