Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

Станом на 9.00 20 вересня під′їзд до КПП “Ужгород” на українсько-словацькому кордоні залишається заблокований власниками автомобілів з іноземною реєстрацією, передає УНН з посиланням на Ужгородське відділення поліції.

Станом на ранок вівторка КПП "Ужгород" залишається заблокованим, "Тиса" працює в штатному режимі

КПП “Тиса” на кордоні з Угорщиною, який учора теж був тимчасово заблокований, зараз працює у штатному режимі.

Як повідомили правоохоронці, наразі на дорозі, що веде до кордону, перебувають близько 30 активістів та 10 їхніх автомобілів.

Речниця Чопського прикордонного загону Наталія Єськіна зазначила, що на КПП “Ужгород” працює у штатному режимі лише вантажний термінал, також прикордонники оформлюють на виїзд з України громадян, яких вибірково пропускають блокувальники. Переважно йдеться про автомобілі, у яких є вагітні, пасажири з дітьми, літні люди.

Прикордонний наряд, що чергує на в′їзді зі Словаччини, інформує водіїв про блокування з української сторони. В′їзд для легкових авто в Україну у пункті пропуску тимчасово призупинено. Водії можуть перетнути українсько-словацький кордон у ПП “Малий Березний”, що за 40 кілометрів від Ужгорода.

20 вересня 2016р.

Теги: Ужгород, блокування

Коментарі

йовжи 2016-09-20 / 15:00:23
жаль нема беркута!би им дали пи..и,бограч вони варять,ідіть в станицю,марінку,широкине поваріть,де пацани тушонку ідять коли є час,і не піз..ть шо за ваші гроші,і не треба писати чому я не там.я був.

пензіяш 2016-09-20 / 13:57:29
новий начальник нич не зробит ун чекать полковника а потім може дашо і вчинить

юрист 2016-09-20 / 13:44:48
Це бунт жирних котів. Треба їм так вломити, щоб за кермо боялися сідати, а не вимагати якісь ефімерні права.

NANI 2016-09-20 / 12:30:43
Nana! Та ви прямо Жанна Дарк! Я Вас не бачив, але впевнений, що Ви брюнетка!

Nana 2016-09-20 / 12:05:38
Так само було в Донецьку, коли 50 чоловік захопили ОДА і міліцію.Влада і населення мовчазно дивилися. Що з того вийшло ви знаєте - гинуть люди. В цього дійства на розхитування держави ноги ростуть з того самого місця, а свого розуму у учасників немає, тільки жадібність і безглуздя.
Владі: приберіть порушників з траси, розблокуйте КПП!
Порушникам: не ганьбіть себе і державу, забирайтеся геть від КПП!
Закарпатцям: не підтримуймо зловмисників ані словом, ані ділом.

для.... 2016-09-20 / 11:46:29
Майдан діяв в революційній ситуації. А зараз революції нема, відбувається становлення та укріплення державності. Хто заважає цьому процесу повинен понести покарання

Павлов 2016-09-20 / 11:39:37
Хотів обняти Стефанишина і плакати.

.... 2016-09-20 / 11:39:33


У редакції нема часу розгорнуто вести з вами дискусії. Більше того, редакція не зобов'язана вам нічого пояснювати. Велетенську різницю між протестами на Майдані через геополітичний вибір та блокуванням кордону з переслідуванням власних інтересів окремою купкою людей із зросійщеними маргіналами у складі та й у період війни нехай вам пояснюють політологи. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-20 / 11:30:16
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!..

nani 2016-09-20 / 11:28:50
Все вірно ви кажете! Навіть Москаль офіційно визнав, що серед цих "ображених" є багато провокаторів та емісарів з інших міст, котрі жодного відношення до автівок на іноземних номерах не мають. Якщо буде на це воля нашого "генерал-губернатора" то правоохоронні органи швидко наведуть лад на кордоні. Але ж він москаль!...

Nana 2016-09-20 / 11:10:22
Як могло статися, що 30 недоумків заблокували трасу міжнародного сполучення??? В якій європейській країні таке може бути? Де міліція, прокуратура, СБУ, врешті ДАІ, яке мало б для початку повиписувати тисячні штрафи так званим активістам? А потім і на асфальт розкласти гарненько, якщо не заспокояться. Ватажки цих горе-водіїв гадаю діють за вказівками з Москви, бо беззвізовий режим на черзі, так треба черговий скандал замутити!
Правоохоронні органи, де ви? Народ вас підтримає!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:30:05
Ти тоже не нервуй! Памятай, що тобі лікар казав. Тобі не можно

Микола 2016-09-20 / 10:16:24
Стьопа, не нервуйся, усбагойся! Все буде дубрі!

Степан Крук 2016-09-20 / 10:10:50
Загадили "ображені" всю територію навколо траси. Не приведи Господь, ще спалах дизентерії, або сальмонельозу спровокують!

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 5
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 2
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині