Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

Блокада власниками авто на іноземній реєстраціїї КПП Ужгород триває, кордон зі Словаччиною все ще перекрито. Більше того, організатори і учасники заходу озвучують плани продовжити бестрокову акцію протесту на всіх КПП Закарпаття.

Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

При тому, що за блокування транспортних магітралей законом передбачено серйозне покарання, влада на Закарпатті повністю паралізована і бездіє - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль традиційно фотографується на черговому фестивалі у Хусті, прокуратура, поліція і СБУ не вказують в цьому контексті жодних ознак життя. Навіть попри те, що серед організаторів акції є і "фахові" провокатори на взірець Івана Данацка, а отже не виключено зовнішній вплив на ситуацію.

Тим часом блокувальники" кажуть, що готуються до силового розгону. Про це йдеться у короткому бліц-інтерв’ю організаторів блокади автомобілями з іноземною реєстрацією КПП “Ужгород”.

18 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

ужгородець 2018-09-30 / 07:27:24
Коли з цією бидлотою порядок наведуть? В пенсіонерів проблеми нема за ліки купити, ціни за газ колосальні, ціни на продукти злетіти, а цій худобі машини розмитнюй задарма.
Та танком передавити ці евробляхи.Але нема кому, всі до виборів готуються, де Президент, де депутати всіх рівнів, чи є в нашій державі влада взагалі.Коли появиться український Піночет?

До Мішки 2016-09-19 / 15:36:03
А я катаюся...і нічо не відбуваєся, якщо дотримуватися правил то проблем ніях. А тепер віддав в сервіс машинку і приїхали на машині жінки і бігай кожні 5 днів. Так що ге потрібно писати всяку дурниці, що в Празі проблеми з укр номерами. Так говорять як ти лише не адекватні люди, які не поважають думку іншої людини. Удачі

пастух 2016-09-19 / 14:06:57
доста из iнозaсранских номерных знакi. лem проблемы.
ко хоче мати , най платить удвичi-тричи бульше i най возиться.
:-))

Мішка 2016-09-19 / 09:41:31
А ти Васька покатайся на українських номерах в Празі, то пабачиш, що буде.

Васька 2016-09-18 / 22:43:09
До Берти!! Заздрість погане качество. Яка різниця на яких номерних знаках машина? Люди захищають свої права. Ми наприклад більшу частину приживаємо в Чехії так чому коли з сім'єю приїжаємо на свята дома то кожні 5 днів їхати на пересічки і по 3-5 год стряти в черзі? Чому не прийняти закон про місяць, тоді і вирішаться проблеми з чергами...а на яких номерних знаках їздити це вибір кожного і не вам одному то вирішувати. Коли ми на наших номерних знаках їдемо в Чехії то там обмеження по часу не має, а тут бігай туда сюда і при тому кожна пересічка виходить як мінімум 50 грн.

Берти 2016-09-18 / 19:10:21
Розігнати ту кучку .Де нац гвардия мордою в асфальт та в каталажку и там хай бастуют і дають пояснень . По набрали металолому и тепер нормальны люди страждають вид них ,не можна проїхати кордон бо постійно забито їхнім транспортом . Де наші си лови структури де СБУ де прокуратура Зрозуміло що поліція це пусте місто, вони тільки кататися по городу та дивитися де проїхав сполошну лінію та штрафувати.

Степан Крук 2016-09-18 / 19:01:52
Не треба блокувати блокувальників, а забезпечити вільний проїзд до них "автозаків".

mns 2016-09-18 / 18:07:36
треба заблокувати блокувальників

Оксана 2016-09-18 / 15:53:31
Долбодятли тепер ставлять перед фактом що в них іноземний шрот
треба було почитати митний кодекс перед покупкою але половина з них не вміє читати і страдають люди яким потрібно перетнути кордон

Степан Крук -Ілько 2016-09-18 / 15:04:14
Усе! Порушено кримінальну справу, а стамбульська конвенція Вам згодиться в суді. Всіх благ! Бажаю успіхів у турецькому праві!

містянин 2016-09-18 / 15:02:19
Віддайте металолом словакам та чехам, а самі купіть машини в Україні як це зробили 99 % українців, от і все.

Треба щоб кожного дня їздили на пересічку, щоб дотримувалися законів олені.

Їлько 2016-09-18 / 14:52:35
Степану Круку. Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством.Нехай держва виконує свої зобовязання піписані на Стамбульській конвенції.Термін перебування на тереторії України 1 місяць,а не робити з цього бізнес і зменшувати термін 10 діб-5діб. Містянину,достойний внук діда кагебешника,а в тебе Стьопко видно бізнес пропав.

Степан Крук 2016-09-18 / 14:11:37
Пора підганяти "автозаки"....

містянин 2016-09-18 / 14:04:43


Зафіксувати *****асів, а потім порахувати збитки і через суд зідрати з цих революціонерів кожу. Люди уже хліба голодні, пенсії малі, роботи немає, а підорні іномарки потрібні. Так від****ити щоб через задницю відчули, що неможна скотства робити.


Прокурор Шімон 2016-09-18 / 13:55:52
Баксы правлят світом

Степан Крук 2016-09-18 / 13:55:24
Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством, а не вказівками Москаля в кафтані Миколая Угодника!!!

Степан Крук 2016-09-18 / 13:32:47
Москаль вирішив приміряти на себе кафтан Миколая Угодника! Загрався він явно. Дограється... Вчора поліція на камеру лила абсолютний абсурд: пікетувальники за 300 м від митниці, звернень громадян про порушення їх прав не поступало. Тому поліція карну справу стосовно "оленів" не відкривала. А перекрита міжнародна траса- це не злочин? А те що десятки автомобілів з туристами повинні обїзджати КПП "Ужгород" за 30-40 км - це нормально?! Дану ситуацію, по-великому рахунку, спровокував Москаль, розводячи "активістів". як котят...

Йонко 2016-09-18 / 13:18:42
А шо каже Гена Фестивальщик? Шо забухав з Мургою вчора в Хустови наш мент гоберрнатор?

НОВИНИ: Кримінал

17:50
/ 1
На Рахівщині встановлюють походження деревини, яку перевозили на підставі підроблених документів
17:28
/ 3
СБУ не допустила провокацію на Закарпатті, спрямовану на порушення територіальної цілісності України
11:07
/ 14
На Закарпатті затримали групу наркодилерів, які торгували наркотиками у різних куточках області
10:50
Через приховані 254 пачки сигарет українець залишив на митниці на Закарпатті мікроавтобус
10:38
/ 2
На Закарпатті затримали строковика, який за хабар пообіцяв "зливати" контрабандистам інформацію про переміщення прикордонних нарядів
02:01
ВІДЕОФАКТ. У Сільці на Іршавщині авто перекинулося на дах
13:58
/ 5
Кримінального "авторитета" "Діда", затриманого на Закарпатті, видворили з України
10:53
/ 1
Буковинець намагався перетнути кордон на Закарпатті, везучи в мікроавтобусі старовинні ікони та картини
10:28
/ 2
Ужгородця, що намагався повернути борг, стріляючи в Минаї в боржника, затримали до ІТТ
02:07
ВІДЕОФАКТ. У Чомонині на Мукачівщині авто збило велосипедиста
01:45
/ 3
Водій з Буштина, затриманий поліцейськими, проковтнув пакетик з наркотиками
01:18
ФОТОФАКТ. У Буштині на Тячівщині вантажівка влетіла у стовп
00:52
/ 2
В МП "Дякове" через контрабандні сигарети в тернополянина вилучили мікроавтобус вартістю майже пів мільйона гривень
18:19
Державного реєстратора Тячівщини судитимуть за зловживання службовим становищем
18:17
/ 3
У двох держлісгоспах Закарпаття викрито нелегальні рубки цінної деревини на близько 10 млн грн
11:33
Імовірною причиною стрілянини у приужгородському Минаї в поліції називають неповернутий борг
01:44
/ 6
В Ужгороді відвідувачі ресторану трощили авто битками та влаштували стрілянину
00:59
ФОТОФАКТ. У Виноградові внаслідок зіткнення одна машина опинилася в кюветі
18:17
Суд продовжив строк тримання під вартою підряднику, який здійснював ремонт Поштової в Ужгороді
15:28
У Мукачеві знайшли тубус від РПГ-22, який, імовірно, має відношення до стрілянини по розважальному комплексу
12:20
Із вантажівок заводу мінералки та колії залізниці двоє мешканців Сваляви викрали акумуляторні батареї, кабель та інше
12:02
/ 1
У Рахові у будинку співмешканців під час обшуку знайшли 12 горщиків із коноплями та згортки з амфетаміном
11:55
На Виноградівщині 18-річний юнак, пообіцявши охоронцю заводу полагодити мопед, натомість його викрав
10:55
/ 4
У Виноградові на хабарі затримали начальника відділу Держприкордонслужби
10:01
/ 2
На Закарпатті контрабандисти, не зважаючи на постріли, втекли від прикордонників, полишивши 8 ящиків із сигаретами