Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

Блокада власниками авто на іноземній реєстраціїї КПП Ужгород триває, кордон зі Словаччиною все ще перекрито. Більше того, організатори і учасники заходу озвучують плани продовжити бестрокову акцію протесту на всіх КПП Закарпаття.

Незаконне блокування КПП "Ужгород" триває, влада злочинно бездіє (ВІДЕО)

При тому, що за блокування транспортних магітралей законом передбачено серйозне покарання, влада на Закарпатті повністю паралізована і бездіє - голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль традиційно фотографується на черговому фестивалі у Хусті, прокуратура, поліція і СБУ не вказують в цьому контексті жодних ознак життя. Навіть попри те, що серед організаторів акції є і "фахові" провокатори на взірець Івана Данацка, а отже не виключено зовнішній вплив на ситуацію.

Тим часом блокувальники" кажуть, що готуються до силового розгону. Про це йдеться у короткому бліц-інтерв’ю організаторів блокади автомобілями з іноземною реєстрацією КПП “Ужгород”.

18 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

ужгородець 2018-09-30 / 07:27:24
Коли з цією бидлотою порядок наведуть? В пенсіонерів проблеми нема за ліки купити, ціни за газ колосальні, ціни на продукти злетіти, а цій худобі машини розмитнюй задарма.
Та танком передавити ці евробляхи.Але нема кому, всі до виборів готуються, де Президент, де депутати всіх рівнів, чи є в нашій державі влада взагалі.Коли появиться український Піночет?

До Мішки 2016-09-19 / 15:36:03
А я катаюся...і нічо не відбуваєся, якщо дотримуватися правил то проблем ніях. А тепер віддав в сервіс машинку і приїхали на машині жінки і бігай кожні 5 днів. Так що ге потрібно писати всяку дурниці, що в Празі проблеми з укр номерами. Так говорять як ти лише не адекватні люди, які не поважають думку іншої людини. Удачі

пастух 2016-09-19 / 14:06:57
доста из iнозaсранских номерных знакi. лem проблемы.
ко хоче мати , най платить удвичi-тричи бульше i най возиться.
:-))

Мішка 2016-09-19 / 09:41:31
А ти Васька покатайся на українських номерах в Празі, то пабачиш, що буде.

Васька 2016-09-18 / 22:43:09
До Берти!! Заздрість погане качество. Яка різниця на яких номерних знаках машина? Люди захищають свої права. Ми наприклад більшу частину приживаємо в Чехії так чому коли з сім'єю приїжаємо на свята дома то кожні 5 днів їхати на пересічки і по 3-5 год стряти в черзі? Чому не прийняти закон про місяць, тоді і вирішаться проблеми з чергами...а на яких номерних знаках їздити це вибір кожного і не вам одному то вирішувати. Коли ми на наших номерних знаках їдемо в Чехії то там обмеження по часу не має, а тут бігай туда сюда і при тому кожна пересічка виходить як мінімум 50 грн.

Берти 2016-09-18 / 19:10:21
Розігнати ту кучку .Де нац гвардия мордою в асфальт та в каталажку и там хай бастуют і дають пояснень . По набрали металолому и тепер нормальны люди страждають вид них ,не можна проїхати кордон бо постійно забито їхнім транспортом . Де наші си лови структури де СБУ де прокуратура Зрозуміло що поліція це пусте місто, вони тільки кататися по городу та дивитися де проїхав сполошну лінію та штрафувати.

Степан Крук 2016-09-18 / 19:01:52
Не треба блокувати блокувальників, а забезпечити вільний проїзд до них "автозаків".

mns 2016-09-18 / 18:07:36
треба заблокувати блокувальників

Оксана 2016-09-18 / 15:53:31
Долбодятли тепер ставлять перед фактом що в них іноземний шрот
треба було почитати митний кодекс перед покупкою але половина з них не вміє читати і страдають люди яким потрібно перетнути кордон

Степан Крук -Ілько 2016-09-18 / 15:04:14
Усе! Порушено кримінальну справу, а стамбульська конвенція Вам згодиться в суді. Всіх благ! Бажаю успіхів у турецькому праві!

містянин 2016-09-18 / 15:02:19
Віддайте металолом словакам та чехам, а самі купіть машини в Україні як це зробили 99 % українців, от і все.

Треба щоб кожного дня їздили на пересічку, щоб дотримувалися законів олені.

Їлько 2016-09-18 / 14:52:35
Степану Круку. Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством.Нехай держва виконує свої зобовязання піписані на Стамбульській конвенції.Термін перебування на тереторії України 1 місяць,а не робити з цього бізнес і зменшувати термін 10 діб-5діб. Містянину,достойний внук діда кагебешника,а в тебе Стьопко видно бізнес пропав.

Степан Крук 2016-09-18 / 14:11:37
Пора підганяти "автозаки"....

містянин 2016-09-18 / 14:04:43


Зафіксувати *****асів, а потім порахувати збитки і через суд зідрати з цих революціонерів кожу. Люди уже хліба голодні, пенсії малі, роботи немає, а підорні іномарки потрібні. Так від****ити щоб через задницю відчули, що неможна скотства робити.


Прокурор Шімон 2016-09-18 / 13:55:52
Баксы правлят світом

Степан Крук 2016-09-18 / 13:55:24
Негайно припиніть провокації на державному кордоні України!!!! Керуйтеся чинним законодавством, а не вказівками Москаля в кафтані Миколая Угодника!!!

Степан Крук 2016-09-18 / 13:32:47
Москаль вирішив приміряти на себе кафтан Миколая Угодника! Загрався він явно. Дограється... Вчора поліція на камеру лила абсолютний абсурд: пікетувальники за 300 м від митниці, звернень громадян про порушення їх прав не поступало. Тому поліція карну справу стосовно "оленів" не відкривала. А перекрита міжнародна траса- це не злочин? А те що десятки автомобілів з туристами повинні обїзджати КПП "Ужгород" за 30-40 км - це нормально?! Дану ситуацію, по-великому рахунку, спровокував Москаль, розводячи "активістів". як котят...

Йонко 2016-09-18 / 13:18:42
А шо каже Гена Фестивальщик? Шо забухав з Мургою вчора в Хустови наш мент гоберрнатор?

НОВИНИ: Кримінал

16:48
Погоджено підозру водію Audi А4, що п'яним спричинився до смерті 75-річної жінки в Невицькому
16:24
На Ужгородщині затримали турків-нелегалів
12:17
/ 1
Мукачівця затримали за поножовщину у Гукливому на Воловеччині
16:48
/ 7
У селі Гать на Берегівщині Lexus збив дівчинку на "зебрі"
15:33
/ 2
У селі на Тячівщині невідомі поцілили з гранатомета в двері супермаркета
14:51
На Закарпатті блокували схеми незаконного переміщення до України імпортних товарів
11:22
/ 1
У приужгородській Сторожниці біля словацького кордону виявили квадрокоптер та сигарети
19:03
Хустського наркоторгівця "Тарі" взяли під варту на 2 місяці з можливістю застави в 2 млн грн
17:22
/ 1
На Закарпатті затримали групу нелегалів із малими дітьми та переправників
17:18
/ 1
9 пакунків сигарет виявили поблизу кордону на Закарпатті
15:27
/ 1
В Ужгороді оберуть запобіжний захід затриманому в Хусті наркоторгівцю
15:24
У Мукачеві чоловіка, що намагався передати знайомому в ІТТ наркотики, засуджено до 6,5 років тюрми
11:09
/ 2
У Хусті затримали групу наркоторговців, що продавали метамфетамін на території району
11:02
На Рахівщині повідомлено про підозру посадовцю лісгоспу, який погодив документи для незаконного видобутку гравію з річки
00:07
У Хусті відбулася спецоперація з затримання наркоторгівців
15:11
/ 9
Винуватицю травматичної ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді випустили під домашній арешт
14:32
/ 3
На Закарпатті затримали жінку, котра за 1000 дол спробувала підкупити поліцейського
13:44
/ 1
На Закарпатті екстрадували до Угорщини обвинуваченого у тяжких злочинах іноземця
11:19
На Тячівщині чоловік вкрав припаркований мотоцикл односельчанки
10:29
У Мукачеві водій Peugeot, не впоравшись із керуванням, наїхав на припаркований автомобіль із 6-ма пасажирами
09:12
На Закарпатті на кордоні за стінкою мікроавтобуса знайшли 278 пачок сигарет
01:00
/ 18
Через службову недбалість закарпатської прокуратури винуватець подвійної смертельної ДТП опинився на волі – правозахисник
00:19
/ 9
Влада Ужгорода запустила схему "дерибану" майна комунального підприємства
18:11
/ 1
На Рахівщині погоджено підозру чоловіку, котрий вирубав у лісовому заказнику дерева на понад 200 тис грн
12:47
У Берегові четверо неповнолітніх викрали автівку "покататися", а відтак покинули її на узбіччі
» Всі новини