Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Сьогодні вранці проїзд до україно-словацького кордону було заблоковано кількома автівками. Як пояснили власники, машини просто зламалися.

Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Вимоги активістів - вилучення із Митного Кодексу України ст. 381, яка передбачає відмінності ввезення автомобілів резидентами та нерезидентами, інформує "Громадське Закарпаття". 

Довідка

ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ СТРОК ТРАНЗИТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ СТАНОВИТЬ 10 ДІБ, А В РАЗІ ПЕРЕМІЩЕННЯ В ЗОНІ ДІЯЛЬНОСТІ ОДНОГО МИТНОГО ОРГАНУ - 5 ДІБ.

ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ ГРОМАДЯНАМИ - НЕРЕЗИДЕНТАМИ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОГО КОРИСТУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НА СТРОК ДО ОДНОГО РОКУ.

Резиденти - це фізичні чи юридичні особи або дипломатичні представництва, що мають постійне місце проживання або перебування в Україні.

Нерезиденти - фізичні особи (іноземні громадяни, громадяни України, особи без громадянства), які мають постійне місце проживання за межами України, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України; юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.

17 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Митник 2016-09-20 / 22:11:28
Поставте їм вагончик на заправці ОККО і нехай там митник штампує їм "проесічки". Менші черги будуть на кордоні!!

Заєбали 2016-09-20 / 22:05:22
Я з маленькою дитиною маю тепер годинами стояти в Чопі бо вони мітингують!!! Де правоохоронні органи? Де Стефанишин? Гаврилюк?

для ужгородця 2016-09-18 / 21:41:59
вот подивимось чи пошлють чи не пошлють, а поки що закрийся

ужгородець 2016-09-18 / 21:17:01
А давай поспоримо чи нас зі Стьопою задовбають, чи вас бунтарів на хер пошлють з вашими вимогами. При тому, що кримінальне провадження за фактом цієї псевдореволюції вже порушено.

для ужгородця і Стьопи 2016-09-18 / 20:40:03


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-18 / 19:46:26
Завтра, якщо почуєте з боку кордону воплі: "Поліція з народом!!!" знайте, що конфлікт вичерпаний!

ужгородець 2016-09-18 / 19:12:26
Для 18.43.
Тебе клоуне ще не довбали. Ще пару раз перекриєте кордон, то будуть вас довбати в усі діри і по серйозному.

А ходити до вас ідіотів на кордон себе не поважати.

для ужгородця 2016-09-18 / 18:43:47
як ти тут вже задовбав. на облік би тебе покласти в психдиспансер за свой гнилий язик. якщо ти і тобі подібні вважаєте себе хоч на половину нормальним мужиком то прийди на кордон і скажи в очі хто дибіл, а не пиши сидячи вдома як боягуз

ужгородець 2016-09-18 / 17:14:04
Погомоніли і по домах. І не забудьте через 5 днів на пересічку.

А організаторів бунту на облік, і в випадку повторності на нари.

Володя ужгородцю 2016-09-18 / 17:00:31
У меня Тойота на украинских номерах. Не переживайте, это не маталлолом.
А амнистия это шаг государства, чтобы бюджет пополнить. Вы прикиньте, заплатить по 1000 ЕВРО, а в Закарпаткой, Львовской, Волынской, Черновицкой, Одесской облястях всего катаются 200.000 машин, это МИНИМУМ. Считаем: 200.000 машин на 1000 ЕВРО = 200.000.000 ЕВРО (это 25% от кредита МВФ).

для ужгородця 2016-09-18 / 16:40:02


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


для ужгородця 2016-09-18 / 15:49:16


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Можете сформулювати те саме, тільки без хамства і провокування коментаторів. Адмін


ужгородець 2016-09-18 / 13:57:54
Хер вам Володьку. Коли сь те брали металолом не думалисьте що з ним робити будете ?

Амнистию автомобильную, видите ли, ему подавай, разтаможку по низким ценам.

Вся держава буде їздити на українських номерах, а декілька сотень хитрожопих закарпатських оленів хочуть порядки в державі поміняти, а коли треба в АТО, то всі бігом на мадяри та на чехи на заробітки.

Краще дебіли добивайтеся щоб ціна на авто у нас була така як у Європі, і зарплати, і пенсії.

Йонко 2016-09-18 / 13:21:08
поіхати в Європу потрахатися за бабки, шоби згадати свою колишню професію се типирка називається " пуйти на ягоди"????????

йонкові 2016-09-18 / 12:11:37
Ступачка в фінляндії на ягоди пушла

Йонко 2016-09-18 / 09:13:19
Шо типирка поняли що мусор старий чернівецький всіх розводить як лохів роблячи із Нас Закарпатців клоунів в цирку!! паша Павлов , Ступачка ви де сегенятка?? Назад на кавіль підете до Галаса ???

Володя 2016-09-17 / 22:44:09
По качеству и комфорту машины из Европы лучше, это факт. Цена на них в Европе ниже (на машины от пяти лет), это факт. Нужно приянт закон или поправку, что все машины, которые УЖЕ пересекали границу УКРАИНЫ до 16.09.2016 года, НЕЗАВИСИМО от возраста, подлежат растаможке по уменьшённым тарифам. То есть, автомобыльная амнистия на УЖЕ ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ нашими земляками авто. НО, все новые авто или, кто ни разу не перечекал границу до 16.09.2016 - сниженный акзциз только для машин до 5 лет.

Степан Крук 2016-09-17 / 21:29:14
Миколо! Жаба би тя копнула! Не заважай спати!

Микола 2016-09-17 / 21:22:51
Крук то диванний "широкопрофільний" ЕКСПЕРТ-НЕДОУЧКА. Для нього всі злочинці, все злочинно. Він своєї думки не має,...

ха-ха-ха 2016-09-17 / 20:41:15
Все, революціонери добилисьтеся правди. Усі депутати Верховної Ради, разом з Премєром та Гарантом їдуть в Ужгород вирішувати ваші проблеми. ВІВАТ.

НОВИНИ: Кримінал

01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового