Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Сьогодні вранці проїзд до україно-словацького кордону було заблоковано кількома автівками. Як пояснили власники, машини просто зламалися.

Блокування КПП "Ужгород" проводиться "зламаними" старими автівками (ВІДЕО)

Вимоги активістів - вилучення із Митного Кодексу України ст. 381, яка передбачає відмінності ввезення автомобілів резидентами та нерезидентами, інформує "Громадське Закарпаття". 

Довідка

ДЛЯ РЕЗИДЕНТІВ СТРОК ТРАНЗИТНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ СТАНОВИТЬ 10 ДІБ, А В РАЗІ ПЕРЕМІЩЕННЯ В ЗОНІ ДІЯЛЬНОСТІ ОДНОГО МИТНОГО ОРГАНУ - 5 ДІБ.

ТИМЧАСОВЕ ВВЕЗЕННЯ ГРОМАДЯНАМИ - НЕРЕЗИДЕНТАМИ НА МИТНУ ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ОСОБИСТОГО КОРИСТУВАННЯ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ НА СТРОК ДО ОДНОГО РОКУ.

Резиденти - це фізичні чи юридичні особи або дипломатичні представництва, що мають постійне місце проживання або перебування в Україні.

Нерезиденти - фізичні особи (іноземні громадяни, громадяни України, особи без громадянства), які мають постійне місце проживання за межами України, в тому числі ті, що тимчасово перебувають на території України; юридичні особи та суб'єкти підприємницької діяльності, що не мають статусу юридичної особи (філії, представництва тощо) з місцезнаходженням за межами України, які створені та здійснюють свою діяльність відповідно до законодавства іншої держави.

17 вересня 2016р.

Теги: блокування

Коментарі

Митник 2016-09-20 / 22:11:28
Поставте їм вагончик на заправці ОККО і нехай там митник штампує їм "проесічки". Менші черги будуть на кордоні!!

Заєбали 2016-09-20 / 22:05:22
Я з маленькою дитиною маю тепер годинами стояти в Чопі бо вони мітингують!!! Де правоохоронні органи? Де Стефанишин? Гаврилюк?

для ужгородця 2016-09-18 / 21:41:59
вот подивимось чи пошлють чи не пошлють, а поки що закрийся

ужгородець 2016-09-18 / 21:17:01
А давай поспоримо чи нас зі Стьопою задовбають, чи вас бунтарів на хер пошлють з вашими вимогами. При тому, що кримінальне провадження за фактом цієї псевдореволюції вже порушено.

для ужгородця і Стьопи 2016-09-18 / 20:40:03


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


Степан Крук 2016-09-18 / 19:46:26
Завтра, якщо почуєте з боку кордону воплі: "Поліція з народом!!!" знайте, що конфлікт вичерпаний!

ужгородець 2016-09-18 / 19:12:26
Для 18.43.
Тебе клоуне ще не довбали. Ще пару раз перекриєте кордон, то будуть вас довбати в усі діри і по серйозному.

А ходити до вас ідіотів на кордон себе не поважати.

для ужгородця 2016-09-18 / 18:43:47
як ти тут вже задовбав. на облік би тебе покласти в психдиспансер за свой гнилий язик. якщо ти і тобі подібні вважаєте себе хоч на половину нормальним мужиком то прийди на кордон і скажи в очі хто дибіл, а не пиши сидячи вдома як боягуз

ужгородець 2016-09-18 / 17:14:04
Погомоніли і по домах. І не забудьте через 5 днів на пересічку.

А організаторів бунту на облік, і в випадку повторності на нари.

Володя ужгородцю 2016-09-18 / 17:00:31
У меня Тойота на украинских номерах. Не переживайте, это не маталлолом.
А амнистия это шаг государства, чтобы бюджет пополнить. Вы прикиньте, заплатить по 1000 ЕВРО, а в Закарпаткой, Львовской, Волынской, Черновицкой, Одесской облястях всего катаются 200.000 машин, это МИНИМУМ. Считаем: 200.000 машин на 1000 ЕВРО = 200.000.000 ЕВРО (это 25% от кредита МВФ).

для ужгородця 2016-09-18 / 16:40:02


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Адмін


для ужгородця 2016-09-18 / 15:49:16


Хамство і тролінг. Коментар видалено. Можете сформулювати те саме, тільки без хамства і провокування коментаторів. Адмін


ужгородець 2016-09-18 / 13:57:54
Хер вам Володьку. Коли сь те брали металолом не думалисьте що з ним робити будете ?

Амнистию автомобильную, видите ли, ему подавай, разтаможку по низким ценам.

Вся держава буде їздити на українських номерах, а декілька сотень хитрожопих закарпатських оленів хочуть порядки в державі поміняти, а коли треба в АТО, то всі бігом на мадяри та на чехи на заробітки.

Краще дебіли добивайтеся щоб ціна на авто у нас була така як у Європі, і зарплати, і пенсії.

Йонко 2016-09-18 / 13:21:08
поіхати в Європу потрахатися за бабки, шоби згадати свою колишню професію се типирка називається " пуйти на ягоди"????????

йонкові 2016-09-18 / 12:11:37
Ступачка в фінляндії на ягоди пушла

Йонко 2016-09-18 / 09:13:19
Шо типирка поняли що мусор старий чернівецький всіх розводить як лохів роблячи із Нас Закарпатців клоунів в цирку!! паша Павлов , Ступачка ви де сегенятка?? Назад на кавіль підете до Галаса ???

Володя 2016-09-17 / 22:44:09
По качеству и комфорту машины из Европы лучше, это факт. Цена на них в Европе ниже (на машины от пяти лет), это факт. Нужно приянт закон или поправку, что все машины, которые УЖЕ пересекали границу УКРАИНЫ до 16.09.2016 года, НЕЗАВИСИМО от возраста, подлежат растаможке по уменьшённым тарифам. То есть, автомобыльная амнистия на УЖЕ ИСПОЛЬЗУЕМЫЕ нашими земляками авто. НО, все новые авто или, кто ни разу не перечекал границу до 16.09.2016 - сниженный акзциз только для машин до 5 лет.

Степан Крук 2016-09-17 / 21:29:14
Миколо! Жаба би тя копнула! Не заважай спати!

Микола 2016-09-17 / 21:22:51
Крук то диванний "широкопрофільний" ЕКСПЕРТ-НЕДОУЧКА. Для нього всі злочинці, все злочинно. Він своєї думки не має,...

ха-ха-ха 2016-09-17 / 20:41:15
Все, революціонери добилисьтеся правди. Усі депутати Верховної Ради, разом з Премєром та Гарантом їдуть в Ужгород вирішувати ваші проблеми. ВІВАТ.

НОВИНИ: Кримінал

15:02
Уночі в Ужгороді затримали двох наркодилерів
12:53
У Підвиноградові виноградівець на Skoda збив велосипедистку і втік
08:35
У ПП "Малий Березний" в паливному баку вантажівки поляка виявили контрабандні сигарети
11:00
/ 4
На Тячівщині зупинили вантажівку із піщано-гравійною сумішшю без належної документації
10:58
У квартирі мешканця Мукачева знайшли бойову гранату
10:07
/ 1
На Рахівщині четверо чоловіків викрали селянина і силоміць змусили перевезти викрадений ЗІЛ
08:40
В Ужгороді просять допомоги "жебраки" із фіктивними документами
08:34
ФОТОФАКТ. На цвинтарі в Мукачеві невідомі розтрощили надмогильні пам’ятники
08:27
У паливному баку "словацького" Volkswagen-а угорця в ПП "Ужгород" виявили контрабандні сигарети
07:11
/ 9
Екс-міліціонер з Хуста зі спільниками з РФ, погрожуючи зброєю, поцупили з крамниці на Балі 900 млн рупій
15:58
На митниці на Закарпатті у водія, що повертався зі Словаччини, вилучили миючі засоби, кавоварки, міксери та алкоголь
12:49
/ 5
На Рахівщині затримали нетверезого чоловіка, що погрожував прикордонникам
12:10
/ 2
На Виноградівщині мотоцикліст травмував 15-річного велосипедиста, котрий раптово виїхав на його смугу руху
09:12
В Оноківцях, на Ужгородщині затримали нелегалів з Туреччини
09:04
/ 1
Українець намагався провезти у паливному баку мікроавтобуса через кордон на Закарпатті чималу партію сигарет
08:22
/ 1
Журналісти з'ясували обставини бійки між школярками на цвинтарі у Виноградові
07:09
/ 3
Злочинців, що на Львівщині забрали в закарпатців 22 тис дол, хочуть вирахувати за "мобілками"
15:27
На Міжгірщині нетверезий водій "Шкоди", не впоравшись із керуванням, влетів у чужий двір і перекинувся
14:55
/ 1
В Ужгороді затримали водія під дією наркотиків, котрий намагався піти геть із місця зупинки
14:53
/ 1