Громаді Ужгорода повернуто земельну ділянку поблизу готелю "Закарпаття", що відноситься до зеленої зони

Ужгородським міськрайонним судом підтримано позицію Ужгородської місцевої прокуратури про скасування державної реєстрації права власності на земельну ділянку, розташовану в центральній частині міста Ужгорода поблизу ПАТ «ГТК «Інтурист-Закарпаття».

Громаді Ужгорода повернуто земельну ділянку поблизу готелю "Закарпаття", що відноситься до зеленої зони

Прокуратурою, з метою захисту прав територіальної громади міста Ужгорода,  було заявлено до суду позов про скасування державної реєстрації прав власності на незаконно отриману закарпатцем земельну ділянку площею 0,0996 га та поверненню її громаді міста Ужгорода.

Зокрема, після того, як стало відомо, що Ужгородською міською радою було незаконно виділено закарпатцю названу земельну ділянку, рішення про її виділення судами було визнано протиправним та скасовано.

В подальшому рішеннями Господарських судів неправомірність набуття оспорюваної земельної ділянки доведена в повному обсязі. Разом з тим, прокуратурою встановлено, що права ужгородської громади на вказану земельну ділянку не було поновлено, адже  в єдиному реєстрі речових прав на нерухоме майно все ще міститься запис про право власності на земельну ділянку  площею 0,0996 га на ім’я  громадянина О.

Саме тому прокуратура звернулася до суду з метою поновлення прав громади міста Ужгорода, отримавши підтримку в суді. Відтак, ужгородцям повернуто земельну ділянку вартістю майже 1 млн грн., яка відноситься до зеленої зони, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

16 вересня 2016р.

Теги: ділянка, готель, громада

НОВИНИ: Соціо

18:18
/ 1
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
18:04
У Бедевлі на Тячівщині підтвердили загибель Героя Івана Коларика Фото новина
16:49
/ 1
На Рахівщині 19-річному туристу стало зле під час спуску з Петроса Фото новина
11:28
/ 1
На Закарпатті водій заснув за кермом і з’їхав із дороги Фото новина
10:14
/ 1
Після півтора року пошуків підтверджено загибель захисника з Виноградова Василя Сопка Фото новина
09:56
На Хустщині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома
14:45
У Міжгірській громаді попрощаються з Дмитром Терелею з Верхнього Бистрого, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
Через поранення, отримані ще в 2023-му, помер Йосип Фріндт з Ясіні на Рахівщині Фото новина
09:48
У понеділок в Ужгороді представлять книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття"
16:14
/ 1
З російського полону повернулися двоє військових із Закарпаття Фото новина
12:26
На Закарпатті вже з п’ятниці очікують до +35°C
11:21
У Барвінку знову сталося займання на сміттєзвалищі Фото новина
10:02
/ 1
У Виноградові попрощаються із полеглим на війні Героєм Ігорем Коростенським Фото новина
18:10
/ 2
Жителів Ужгорода закликають провести в останню дорогу захисника Сергія Михайленка Фото новина
17:05
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 39-річним захисником Валерієм Мадяром Фото новина
15:46
/ 1
У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Фото новина
12:01
В Ужгороді виділили понад мільйон гривень на підтримку родин загиблих Захисників та ветерана Фото новина
08:57
/ 4
У великих Лазах на Ужгородщині попрощаються із захисником Мироном Лакатошем Фото новина
14:24
/ 7
В Ужгороді вдвічі підвищили тарифи на воду для населення
13:11
/ 3
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Валерієм Мадяром Фото новина
11:11
Закарпаття закріпилося в ТОП-5 туристичних регіонів України Фото новина
» Всі новини