Після штрафу за порушення ПДР і нетверезість Євгена Боброва звільнено з посади керівника управління культури Ужгорода

Про таке повідомляють в Ужгородській міській раді.

Після штрафу за порушення ПДР і нетверезість Євгена Боброва звільнено з посади керівника управління культури Ужгорода

Щодо випадку за участі начальника управління у справах культури, спорту, сім'ї та молоді Ужгородської міської ради, якого зафіксувала патрульна поліція за порушенням правил дорожнього руху та керуванням авто у стані алкогольного сп'яніння.

Відповідно до рішення міського голови Євгеній Бобров звільнений із займаної посади, повідомляють в Ужгородській міській раді.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у ніч з неділі на понеділок патрульні поліцейські затримали за порушення правил дорожнього руху начальника управління у справах молоді та спорту Ужгородської міськради. Разом з тим, сам Євген Бобров стверджує: за кермо нетверезим не сідав, а протокол оскаржуватиме в суді, хоч штраф уже і сплатив.

13 вересня 2016р.

Теги: Євген Бобров, звільнення

Коментарі

Джурба І.К. 2016-10-15 / 15:37:43
Всі так ратують за Боброва, що сил нема. В нього рильце в пушку, з інших справ, не менш вагомих, просто менше обговорюваних. Не розказуйте маячню, що травлять невинну людину. Людина винна, просто до вашого відома не доводять, в яких конкретно справах. Про службові зловживання чули, ні?

Сергій Коропець 2016-09-14 / 21:08:55
Написано ж скільки було, що не був за кермом Євгеній Володимирович, а був поруч. Ні, все одно потрібно звільняти! Няй ся самі звільнять і беруться латати ями, а ну чужі гріхи!

Народ 2016-09-14 / 13:27:38
Займітця хабарями а не дурницями!!!За шо невину людину звільняти займитця городом улицями світлом якого у нас не видно а не позортесь...

Степан Крук 2016-09-14 / 12:55:57
Боброва звільнено згідно закону про декомунізацію. Справжні українці таких призвищ не носять. Був би Бобренко, Бобренчук, Бобринець, або на крайній випадок, Бобрешман - зовсім інша справа!

Читач 2016-09-14 / 11:44:15
Пане мер, не перегинайте палицю дійсно не робіть із мухи слона!Бобров на служебній машині де фото що він був в самій машині? можна було просто догану або штраф виписати але не звільняти тим паче ніхто не знає як це було тому вірити статям не можна. Без цього як ви кажете кловна не можна уявити наш Ужгород він дійсно знає своє діло та робить його просто чудово Не можна і уявити що Боброва не буде або хто буде виконувати його роботу краще .А наша поліція тупо хоче себе викрасити!!!! Ніхто не каже що він не винний так якась винна в цьому є але ці поліцейскі це вже занадто не тільки з цього приводу а взагалі. Просто хтось хоче на йього місто то так і скажіть. Тим паче з нашими депутатами або мерами т.д такого ні разу не було чи ніхто не памятає Ратушняка Чи Погорелова?!

клоун 2016-09-14 / 08:52:41
Порушення трудової дисципліни полягає у тому, що Бобров був на службовому автомобілі. Але звільнився він, напевно, "за власним бажанням" чи "угодою сторін", тому претензії до мера - недоречні

Читач 2016-09-14 / 08:04:11
З юридичного боку - порушення посадових обов"язків відсутнє. А перед тим, як когось звинувачувати, раджу задуматись над поведінкою більшості городян в позаробочий час - всі ну прям святі і непитущі. В чужому оці найменшу піщинку бачать, а в своєму... І як зразу всіх собак спустили на чоловіка, явно очікувався якийсь привід, щоб звільнити Боброва з посади - то аудит видумали, то тепер це ...Схема відома, і, на жаль, останнім часом дуже працюе проти "неугодних". Комусь іншому казки розказуйте про боротьбу з аморалкою. А культурі у Боброва багато хто міг повчитися.

Зоро 2016-09-14 / 06:57:48
Це так але нач відділу культури поступив некультурно тому треба жорстке реагування щоб други неповадно било

Читач 2016-09-14 / 02:36:58
Пане мер, не перегинайте палицю! Людина не скоїла ніякого службового порушення! На підставі чого ви звільнили Боброва? Він же не на роботі напився! Чи використовуєте цю подію у своїх інтересах? Є вже ваш кандидат на його місце? Тоді так і кажіть - посунься, бо треба свого влаштувати! Низько це все...

Наде 2016-09-13 / 23:26:28
А жалко было ему 40 гривен за услугу "водитель" дать таксистам? Не имел бы проблем

Бабай 2016-09-13 / 21:34:35
Алло - это прачечная? Хе......чная, это Министерство КУЛЬТУРЫ, ... вашу!
Так і тут десь є

Лева 2016-09-13 / 20:06:08
С воскресенья на понедельник,значит человек в таком состоянии элементарно собиирался идтии на работу!Эх Женя,был ты клоуном,им ты остался!!!

Надія 2016-09-13 / 19:12:43
Як можна було звільнити людину за такий проступок? Як він зв"заний з виконанням його службових обов"язків? Чи це сталося у робочий час? При чому тут його робота? Так зручно для міського голови , немає людини - немає проблеми. Хоч це і не була його проблема, а Боброва, яку він повинен вирішити сам і відповісти за неї сам .

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му