Як повідомив Антон Геращенко, по закінченню доби з моменту пригоди, співробітники Мукачівської ЦРЛ намагалися затягнути з видачею експертизи на предмет вмісту в молодому зростаючому прокурорському організмі алкоголю чи наркотичних речовин.
І тільки під тиском прокуратури області та громадськості наразі висновок виданий.
Нагадаємо, що 26-річний мукачівський прокурор, який вночі 10 вересня порушив правила дорожнього руху, при спілкуванні з екіпажем патрульної поліції вдарив в обличчя одного з правоохоронців та хапав за форму іншого. Окрім того, порушник намагався двічі втекти від патрульних й у результаті не впорався з керуванням своїм авто і зніс металеву огорожу магазину та бордюр.
Як оперативно повідомила за наслідками події прес-служба прокуратури Закарпаття, прокурор Ярослав Луп’як "наразі перебуває у відпустці", а за фактом порушення працівниками слідчого відділу прокуратури Закарпатської області за вказаними матеріалами внесено відомості до ЄРДР за ч. 1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом) та розпочато досудове розслідування.
Крім того, як повідомила повідомила речниця ГУ НП у Закарпатській області Галина Сернівка, поліцією внесено дані до ЄРДР за ч. 2 ст. 345 ККУ (Умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу чи його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків) за фактом нападу з боку винуватця ДТП – співробітника прокуратури м. Мукачево – на патрульного поліцейського, який виконував службові обов′язки.