У Мукачеві з ініціативи адвокатів говорили про роль інтелігенції в об’єднанні української нації та розвитку держави (ФОТО)

У суботу, 10 вересня 2016 року, в конференц-залі готельно-ресторанного комплексу «Інтурист» в місті Мукачево пройшов круглий стіл, організований Радою адвокатів Закарпатської області, на тему «Роль інтелігенції в об’єднанні української нації та розвитку держави».

У Мукачеві з ініціативи адвокатів говорили про роль інтелігенції в об’єднанні української нації та розвитку держави (ФОТО)

Приводом та подією, яка виявилася поштовхом до проведення даного заходу було видання книги Михайла Тємнова та Володимира Комяті «День восьмий». Багатоплановий, епічний, фантастичний твір став справжнім явищем не тільки закарпатської, а й вітчизняної літератури. Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош написав передмову до цього твору.

Розповідь про книгу, яку розпочав Михайло Тємнов, плавно перейшла в розмову про еліти, псевдоеліти та необхідність української національної ідеї, яка повинна об’єднати в цей скрутний час українську націю.

У виступах учасників круглого столу, зокрема, екс-посла України в Швейцарії, заслуженого юриста країни Ігоря Дира, , представників засобів масової інформації та медійних ресурсів – головного редактора газети «Європа центр» Володимира Кривошапки, шеф-редактора «PMG» Василя Гарагонича, голови ГО «Закарпатське Вільне Медіа» та головного редактора інтернет-видання «PMG.ua» Івана Гарагонича, Лариси Липкань, Володимира Мерцина, Сергія Альохіна, Сергія Носалюка, депутата Мукачівської міської ради Юрія Кравчука, інших учасників круглого столу, яких було більше півсотні чоловік, серед яких представники інтелектуальної еліти Закарпаття, засобів масової інформації, творчої молоді, були обговорені важливі для сьогоднішньої України питання.

Зокрема, учасники круглого столу зійшлися на тому, що сьогодні Україна ментально розколота, не має об’єднуючої та інтегруючої української національної ідеї і саме інтелігенція, інтелектуальна еліта повинні домогтися об’єднання української нації та єдності України.

Прес-служба Ради адвокатів Закарпатської області

11 вересня 2016р.

Теги: інтелігенція, Олексій Фазекош

Коментування вимкнено автором публікації.

НОВИНИ: Соціо

13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
09:12
У Берегові попрощалися з полеглим Героєм Бабелла Бейлом Фото новина
20:40
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 2
18:21
Помер військовослужбовець з Косівської Поляни на Рахівщині Тимур Колачук Фото новина
16:49
/ 9
Єпископ Мукачівської греко‑католицької єпархії зустрівся з Папою Римським у Ватикані Фото новина
15:52
Вже завтра у Мукачеві відкриють магазин європейського бренду JYSK Фото новина
12:50
На Берегівщині підтвердили загибель Миколи Кіяна, який рік вважався зниклим безвісти Фото новина
11:04
/ 1
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
/ 2
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
/ 1
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
» Всі новини