В Ужгороді освятили викарбуване на Меморіалі полеглим Героям прізвище Василя Балога (ВІДЕО)

З 2008 року Інна служить у Збройних Силах України. Після смерті чоловіка —капітана Василя Балога в зоні бойових дій — вона залишилася сама з двома синами.

В Ужгороді освятили викарбуване на Меморіалі полеглим Героям прізвище Василя Балога (ВІДЕО)

Минуло вже два роки з трагічної звістки зі Сходу України. Жінку обурив той факт, що ім’я її чоловіка досі не викарбували на меморіалі поруч з іншими героями.

Інна Балог, дружина полеглого Василя Балога

Я звернулася до міськради з запитанням, чому так сталося. Він закарпатець, служив у 128-й бригаді, похований на Кальварії. Чому його імені тут нема? Мені відповіли, що меморіал ставив підполковник Журавльов. Я звернулася до нього. І він мені сказав, що про мого чоловіка не забули і ситуацію обов’язково виправлять. Попросив вибачення.

Після цього приблизно за півтора місяця ім’я Василя Балога викарбували на меморіалі Полеглим Героям в Ужгороді. А cьогодні, 9 вересня, напис освятили, АТОшника відзначили за героїзм та хоробрість. Також на площу, названу на честь її єдиного сина, прийшла мати Віталія Постолакі. Жінка згадала, як тривалий час чекала звістки зі сходу:

Калина Постолакі, мати полеглого Віталія Постолакі

12 лютого він подзвонив мені двічі, сказав, що все нормально. Але я вже чула, що під Дебальцевим відбувається. Чекала, аби він у п’ятницю подзвонив, але цього не сталося. Ми місяць шукали, і через місяць привезли мого сина в церковному гробі.

На заході вшанували хвилиною мовчання полеглих бійців АТО, помолилися за їх душі. А військовий комісар Микола Журавльов заклав 19 гільзу на тризуб.

Ужінформ

09 вересня 2016р.

Теги: меморіал, Василь Балог

НОВИНИ: Соціо

12:11
/ 1
Закарпатська митниця запобігла вивезенню 124-річної книги до ЄС Фото новина
09:04
У Мукачеві відбудеться Хресна дорога за участі близько 200 вірян
19:15
/ 1
У Ганьковиці на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого на Харківщині Василя Дронишинця Фото новина
18:03
В Ужгороді попрощалися із 35-річним захисником Тарасом Сірком, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:30
/ 7
Ужгородські депутати дозволили продаж землі в Боздоському парку
16:01
Понад 20 переселенців у Мукачівській громаді отримають житлові ваучери по 2 млн грн
15:16
/ 12
Полеглому комбату "Карпатської Січі" закарпатцеві Олегу Куцину присвоєно звання Героя України
14:36
/ 1
У центрі Ужгорода відкрили фотовиставку «Обличчя стійкості» про героїв тилу і фронту Фото новина
13:11
У Мукачеві виділили майже 2 млн грн захисникам та родинам загиблих
12:18
У селищі Кольчино на Мукачівщині виявили ручну гранату часів Другої світової війни Фото новина
11:03
Закарпатські рятувальники інформують про сніголавинну небезпеку
10:34
25 природних скарбів Закарпаття: Карпатський біосферний заповідник Фото новина
10:18
На війні з рф поліг захисник з Ужгорода Олександр Тарнай Фото новина
09:02
/ 3
На КПП «Тиса» закарпатські прикордонники викрили двох чоловіків із підробленими медичними довідками Фото новина
15:30
В Ужгородському університеті відбудеться меморіальний вечір героя Сергія Кузнєва
15:01
В Ужгороді відбудеться прем’єра вистави дитячого екотеатру «Чарівний світ Карпат: уроки Діда-Всевіда»
14:37
У селі Широкий Луг на Тячівщині попрощаються із полеглим захисником Михайлом Дикуном Фото новина
13:50
На Закарпатті від початку місяця 20 водіїв притягнули до відповідальності за нетверезе керування
10:50
В Ужгороді попрощаються із захисником Тарасом Сірком Фото новина
18:29
На війні з рф поліг прикордонник із Солотвина Віктор Рубльовський Фото новина
16:19
У Мукачеві дві родини перевірили через факти психологічного насильства щодо дітей
14:33
У селі Нижнє Солотвино на Ужгородщині попрощалися з полеглим на війні Олексієм Романенком Фото новина
10:33
Подорож на початок річки Чорна Тиса: програма туристично-пізнавального туру Фото новина
18:11
/ 1
Підтвердили загибель Героя із Клячанова на Мукачівщині Василя Савчинця Фото новина
16:15
У Мукачеві поліція викрила нетверезого водія Фото новина
» Всі новини