В УжНУ визначилися із делагатами на Всеукраїнський з’їзд вишів

6 вересня Вчена рада УжНУ обрала двох делегатів на Другий всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів державної форми власності.

В УжНУ визначилися із делагатами на Всеукраїнський з’їзд вишів

За словами проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Рогача, для роботи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти – колегіального органу, що уповноважений реалізувати державну політику у сфері забезпечення якості вищої освіти – до його складу треба дообрати двох осіб. Саме для цього й скликається Другий всеукраїнський з’їзд вищих навчальних закладів. Ужгородський університет одноголосно обрав делегатами Олександра Рогача та Віталія Сержанова.

Крім цього, Вчена рада підтримала перерозподіл коштів, виділених для Студентської ради УжНУ. Як відомо, кошторис Студради має становити не менше як 0,5 % власних надходжень університету, отриманих від основної діяльності. Цьогорічний кошторис становить 385 тис. грн. Ці кошти відтепер перерозподілили так: 82 600 грн передбачені на матеріально-технічне забезпечення, 230 тисяч – на відрядження студентів, аспірантів (участь у навчально-наукових конференціях, семінарах, тренінгах тощо), 72400 грн – на заходи з організації конференцій, культурно-масових заходів тощо, пише Медіацентр УжНУ.

07 вересня 2016р.

Теги: делегати, УжНУ, з'їзд

НОВИНИ: Соціо

12:35
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
10:43
/ 6
Компанія, афілійована з Максимом Єфімовим, придбала землю і недобуд під румунським кордоном на Хустщині
» Всі новини