Заступник начальника управління містобудування та архітектури Валентина Квіт поінформувала про засідання містобудівної ради з цього питання, де фахівці обговорили проект і просили внести корективи, аби максимально зберегти автентичність парку, природні елементи.
Керівник департаменту міського господарства Оксана Пайда наголосила, що проект минулого року пройшов онлайн обговорення, здобув перемогу в загальноукраїнському конкурсі і департамент підтримує проведення робіт.
Автор проекту доцент УжНУ Діана Кайнц зазначила, що організатори конкурсу в умови закладали створення довготривалого ефекту від проведених робіт, отож планується не лише впорядкувати територію, водойму, а й сформувати лавку-клумбу з місцями для сидіння, а також металеву перголу, яка допоможе врятувати два вже похилені дерева, серед них і тис, та матиме поручні для зручності спуску для літніх людей і дітей.
На запитання міського голови Богдана Андріїва, чи мають громадські активісти або ще хтось із присутніх на засіданні виконкому додаткові зауваження, пропозиції представник Громадської ради Ужгорода Анастасія Бачинська відповіла, що лише підтримують проект.
Член виконкому, міський голова у 1998-2002 роках Степан Сембер відмітив, що на його погляд проект не порушить ландшафт, а лише внесе нові елементи, які прикрасять Альпінарій, тому його варто підтримати.
Відзначалося що реалізація проекту за кошти благодійного фонду напередодні Дня Ужгорода є позитивним збігом обставин і чудово, якщо вдасться завершити роботи до святкувань. Однак якщо саме до Дня міста не впораються, реалізація проекту триватиме, адже головне – аби все було зроблено якісно.
Члени виконкому одноголосно підтримали надання дозволу на реалізацію проекту «Реновація унікального скверу-альпінарію», повідомляють в Ужгородській міській раді.