Водопостачання в Ужгороді й досі відсутнє: роботи з ліквідації аварії все ще тривають

Ужгородський Водоканал продовжує роботи з ліквідації аварійної ситуації на каналізаційному колекторі в районі провулка Соляного поруч зі Слов'янською набережною.

Водопостачання в Ужгороді й досі відсутнє: роботи з ліквідації аварії все ще тривають

Як повідомляють на підприємстві, працювали всю ніч, проте через складність роботи так і не вдалося завершити.

Із 8 до 10-ї години ранку забезпечили подачу водопостачання, відтак призупинили і продовжують працювати.

За попередніми планами, якщо до 18.00 проблему не ліквідують, то з цієї години водопостачання відновлять до 20.00.

Про терміни завершення робіт та відновлення водопостачання, в міру можливостей, у КП "Водоканал м. Ужгород" обіцяють повідомляти додатково.

03 вересня 2016р.

Теги: волопостачання, аварія, ліквідація

Коментарі

Дід Микола 2016-09-04 / 11:00:31
Циц бидло грошы платыть ы не хрюкайте скот смердячий бо з квартир викинуть за нечсплату скоро гранатомьотчыки обоссаны.

віра 2016-09-03 / 20:48:58
ДАЙТЕ ВОДУ!!!!Це взагалі жах,як можна бути такими некомпетентними в своїй справі,це за такий короткий час вже вкотре таке відбувається.можливо варто втрутитись телебаченнющоб вже нарешті почали працювати!

ужгородець 2016-09-03 / 20:20:32
під містом - море мінеральної води а от взяти руки не там

ніяк 2016-09-03 / 20:11:45
ВЗАГАЛІ СОВІСТЬ Є ВИКЛЮЧАТИ НА ВИХІДНІУ СУБОТУ, КОЛИ РОБОТИ БАГАТО.ЦЕ ТІЛЬКИ В НАС МОЖУТЬ ТАК БАГАТО РОБИТИ,висновок один...

Вогонь 2016-09-03 / 20:11:36
ВОДА БУДЕ ЧИ МОЖЕ КИНУТИ ГРАНАТУ У ВОДОКАНАЛ. ВОДУ ДАВАЙТЕ.

Володимир 2016-09-03 / 20:08:47
Мало того що не компетентні, без техніки і матеріалів. Так щей бухають мабуть. За що платити 17 грн? Взагалі обнагліли.

Вогонь 2016-09-03 / 19:59:01
ДАЙТЕ ВОДУ ЛЮДЯМ.

Вогонь 2016-09-03 / 19:58:13
ДАВАЙТЕ ВОДУ БО БУДЕ ТЕРАКТ НА ВОДОКАНАЛІ. ВОДК ДАЙТЕ ЛЮДЯМ.

Ужгородка 2016-09-03 / 19:46:15
"За попередніми планами, якщо до 18.00 проблему не ліквідують, то з цієї години водопостачання відновлять до 20.00."
19.40 чи годинка не добра , чи я не в Ужгороді. Кран даже не потіє.Зато ціна води добра, а також прохання "очистити воду через зливні бачки" бо вода за 16,58 гуном пахне.

Gobi 2016-09-03 / 15:30:23


Коментарі, які мать на меті пересварити українців за регіональною ознакою, видаляються автоматично. Адмін


точно 2016-09-03 / 14:22:59
"А не здається вам,що роботи проводять не професійні і не компетентні робітники,і директор водоканалу також некомпетентна особа..."
Здається. Але зараз Вам скажуть, шо Ви обіжаєте за регіональною ознакою.

Чак Норріс 2016-09-03 / 14:13:26
У мільйонному Києві,де водогони і труби для відведення води на багато більші і застаріліші від ужгородських,ліквідації аварій любого ступеню складності проводять за пів доби! А тут прошлої суботирили,цілу ніч п"ятниці риють,вже пів дна цієї суботи риють... А не здається вам,що роботи проводять не професійні і не компетентні робітники,і директор водоканалу також некомпетентна особа,яка не може правильно поставити і спланувати роботу,так щоб принести мінімум незручностей для громадян??? Вже скоро як ціла доба пройшла,а вони й далі там роблять,але саме цікаве те ,що масштабів цієї"глобальної аварійної катастрофи всеукраїнського масштабу" не видно,один малий трактор встановлює пару бетонниї кілець,і все!!! Деректор Ужг.міськводоканалу - заяву на звільнення,чемодан,вокзал...

точно 2016-09-03 / 14:03:23
Дякую. Це ви, мабуть, дзвонили туди, бо сам водоканал на своєму сайті так нічого вивісити і не сподобився.

Demon Killer 2016-09-03 / 14:01:06


"Як повідомляють на пыдприэмствы," -- поправте, будь ласка.



Виправили. Спасибі за заувагу. Адмін


НОВИНИ: Соціо

22:39
/ 1
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 1
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 3
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 1
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
» Всі новини