На Закарпатті розпочали будівництво дороги, яка з’єднає Мукачівщину та Перечинщину

На Мукачівщині стартував унікальний проект – будівництво дороги, яка з’єднає два райони – Мукачівський та Перечинський.

На Закарпатті розпочали будівництво дороги, яка з’єднає Мукачівщину та Перечинщину

Лісова дорога, яка стане шляхом сполучення між селом Тростяниця Мукачівського району та рекреаційним комплексом «Воєводино» Перечинського району, - стане економічним рушієм для розвитку громад.

Дорога, що годує, - саме таку функцію виконуватиме шлях сполучення для депресивних населених пунктів Пузняковецької сільської ради. Села гірської місцевості не розвиваються, за довгі роки тут не створювалося найважливішого – джерел наповнення місцевого бюджету. Віддаленість населених пунктів, відсутність хороших автодоріг не сприяло інвестиційній привабливості регіону.

Користуючись прямим шляхом сполучення, туристи скорочують дорогу на 70 кілометрів та зможуть відвідати як комплекс «Воєводино», так і відпочинкові об’єкти Мукачівщини, розташовані неподалік. Пожвавлення туристичного руху стане економічним чинником для розвитку дорожньої інфраструктури – АЗС, кафе, магазинів., туристичних локацій. Як наслідок – наповнюватимуться місцеві бюджети обох районів, а люди отримають роботу у рідному селі, втратить актуальність тема пошуку кращого життя та заробітків закордоном.

Роботи стартового етапу будівництва дороги проводяться силами ДП «Мукачівське ЛГ».

У перспективі – будівництво сучасної автодороги, яке може бути здійснене за підтримки держави. Питання виділення коштів з державної казни для будівництва автошляху може бути врегульоване Постановою Кабміну, повідомляють у Мукачівській РДА.

01 вересня 2016р.

Теги: дорога, будівництво

Коментарі

місцевий 01.09.2016 / 22:49:50
Здуріти можна з тою державою! Пан Москаль посприяв у будівництві дороги до Воєводина свому цімборові Мошаку. А за дорогу, котрою кожного дня змушені їздити перечинці і березняни з Ужгорода де по тійно падають дерева на дорогу нихто з влади ніколи не звертає уваги.

Глог 01.09.2016 / 22:27:59
Перш ніж будувати, потрібно порадитися з мешканцями районів а потім починти роботу.

Юра 01.09.2016 / 19:51:33
То хіба мажоріки на джипах і квадріках будуть там ганяти, а звичайна машина по грунтовці не проїде.

пузняківці 01.09.2016 / 16:35:34
Ліпше цю дорогу стройли через Пузняківці - Порошково намного економічніше і біше сіл булиб задіяні в цей проект.

НОВИНИ: Соціо

12:03
На війні з рф поліг захисник із Виноградова Андрій Кириченко
11:11
У Чехії розшукують 22-річну закарпатку Фото новина
10:59
/ 1
Затриманий на хабарі суддя Олександр Пелих мобілізувався до ЗСУ
09:20
/ 7
Керівником Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області призначено Костянтина Черпіцького Фото новина
09:08
/ 1
Чопський прикордонний загін очолив Євгеній Бабич Фото новина
09:01
На Закарпатті оприлюднили прогнозований графік можливих відключень електроенергії на 5 грудня
16:52
На війні з рф помер військовий із села Свобода на Берегівщині Михайло Дерда Фото новина
13:56
В Ужгороді відкрили міні-скульптуру «Різдвяний цвіркун» Фото новина
09:09
Актуальний графік відключень електроенергії на Закарпатті 4 грудня
23:08
На війні поліг Василь Русин з Бистриці Чинадіївської громади Фото новина
18:00
В Ужгороді відкрилася Резиденція Святого Миколая
15:22
Туристичний потенціал Закарпаття презентували на виставці у Стокгольмі Фото новина
12:45
На Хустщині після повторного спалаху гепатиту А в Ізі посилили протиепідемічні заходи
11:17
/ 3
У Мукачеві запряцював перший в області крематорій для тварин Фото новина
10:03
У НПП «Синевир» посилили патрулювання через ризики незаконних рубок ялинок перед новорічними святами
09:04
На Закарпатті 3 грудня діятиме погодинне відключення електроенергії
18:17
/ 1
У Перечині перепоховали Героя Ярослава Токаря, який у 2023-му загинув під час боїв у Бахмуті Фото новина
17:30
Румунія продовжила обмеження руху на кордоні через ремонт мосту на річці Тиса
11:12
/ 6
У Збинах на Мукачівщині громада перейшла з російського православ'я в ПЦУ
09:39
/ 1
Підтверджено загибель на війні Героя із села Кіреш на Хустщині Олександра Куриці Фото новина
09:01
Стало відомо, коли на Закарпатті вимикатимуть світло 2 грудня
15:46
У Мукачеві встановили четвертого бронзового гусака Фото новина
10:57
В Ужгороді сьогодні попрощаються із захисником Золтаном Калої Фото новина
10:05
/ 1
У селі Видричка на Рахівщині попрощалися із полеглим захисником Степаном Павлючком Фото новина
09:06
Оприлюднено прогнозний графік відключень електроенергії на Закарпатті 1 грудня
» Всі новини