Ялини біля драмтеарту в Ужгороді без жодних дозволів вирізав приватний власник – міськрада (ФОТО)

Сьогодні на світанку стало відомо, що в Ужгороді біля обласного драмтеатру (з боку швейної фабрики) зрізали 4 голубі ялинки, діаметр стовбурів близько 40-50 см.

Ялини біля драмтеарту в Ужгороді без жодних дозволів вирізав приватний власник – міськрада (ФОТО)

На місце викликали працівників патрульної поліції, які зафіксували факт, прибув також начальник відділу муніципальної поліції Ужгородської міської ради Сергій Просяник.

Ділянка, на якій вирізали ялинки, знаходиться у приватній власності. Власник представив державний акт на земельну ділянку на дві сотки, земля куплена з аукціону у 2009 році, цільове призначення – зведення комерційної забудови не вище 4 поверхів.

Як повідомляють у мерії Ужгорода, міська рада Ужгорода не надавала дозволів на видалення дерев, не представлено наразі і дозволів на підготовчі роботи до проведення будівництва, у рамках яких можна було б зрізати дерева. Тому звернулися до обласної екологічної інспекції, а також готується звернення до Управління державного архітектурно-будівельного контролю у Закарпатській області. 

Ситуацію, оскільки це дуже резонансний випадок, також обговорювали на завершення сьогоднішнього планового засідання виконкому Ужгородської міської ради.

31 серпня 2016р.

Теги: ялини, дозволи, драмтеатр

Коментарі

200грн 2016-09-02 / 16:51:11
Де всі були коли Рату обирали? А я Вам шановні скажу...
Всі взяли по 200грн. табор вибрав Рату, Рата продав землю (з ялинками які росли 30років)... Питання: шановні наші "активісти" - де ви були тоді коли продавали землю??? А я Вам шановні скажу де ви були... Ви пили пиво і їли піцу за зароблені під час виборів 200грн.
А зараз після того як просрали ті 200грн. знов прийшли до бідного дідуся аби той вам знову дав по 200грн. щоб ви мали з чим пом'янути нещасні ялиноньки!!!
PS: Справжній активіст приходить на вибори і недає щоб до влади приходили корумповані люди (до тогож ті які вже були при владі), а не коли вже пізно!!!

Кіска 2016-09-02 / 16:39:02
А хто передав ділянку із ялинками у приватну власність??? Зараз виходить що то його ялинки що хоче то й робить із свойов ялинков.

Бийці 2016-09-02 / 09:50:35
Власник є Раттушняк все це знають всі

Ванга 2016-09-01 / 13:57:08
Це все шановні лише початок!!!!!

Федір 2016-09-01 / 12:03:24
Я ті ялиночки з самого детинства памятаю. Все там поруч гуляли з батьками, потім з друзями, теперер із сином і жінкою. Місяць назад там проходили і якраз малому росказував про то які ті ялинки були маленькі коли я був такий як він і як вони виросли за цей час. Чесно я би того хто дав вказівку таке скотство зробити на ту ялинку як на палю посадив.
P.S. беспредел цей уже достав, коли вже це все скінчиться.

Ярослав 2016-09-01 / 10:45:41
Це просто аморально!!!!!!!!!!!!!!!!!
Одна така ялика має рости до такого роміру років 30 - вони були прикрасою драмтеатру. Слів нема. Уся Європа садить береже а ми з Лісу люди які вже ліс вирубали до міста добрались. Це є показником вищого гатунку культури!!!!!

Дід Микола 2016-09-01 / 10:38:03
Не забудбте чскоти людиноподібні богови помолитися, і бажано в церкву попам грошей більше давати, бог дебілів любить лиш за гроші і то нічого не гарантує, бо попів надто багато, а дебіли в церкву вже не дуже гроші несуть)

Дід Микола 2016-09-01 / 10:33:25


Хамство і образа за регіональною приналежністю. Коментар видалено. Адмін


VBN 2016-09-01 / 10:07:46
Нічого бл*ть, повернусь - спитаю всіх за рідне місто .....

VBN 2016-09-01 / 10:00:14
Та бо ви бидло. Ваша ціна 500 грн. Вибрали РИГУ, продались а зараз хавайте кал. І срали вони на вас і на ваші ялинки, і все інше. подивіться на своїх нікчемних депутатів, тупоголових, дешевих повій. Су*а, яке ж ви ледаще та сикотне. Боягузи. Ідіть і робіть щось. Бл*ть шкода за рідне місто. Немає там кому боротися - одні сикуни тупоголові.

ужгородцам 2016-09-01 / 01:13:02
Проглотили беспредел с Короной? Получайте дальше. Плевала власть на вас. И правильно - заслужили

2545 2016-08-31 / 22:48:21
Псалом 126:1-5
"Если Господь не созиждет дома, напрасно трудятся строящие его; если
Господь не охранит города, напрасно бодрствует страж" (1)

Робін 2016-08-31 / 21:22:14
Там старий дегенерат ще один колгоспний барак побудує, мукачеве рулить бидло ужгородське , терпіли 500 гривневі

В.Лази 2016-08-31 / 19:50:18
Зато Рата, забрав усі "555" з площі 125 га оформив лем на своїх 10 га а остальні не законно використовує безпланнто у сільську раду не копійки не йде ,де військова прокуратура .

Екоінспекція 2016-08-31 / 19:46:06
То що ви - БИДЛО голови тепер підняли???
Хто Рату надцять разів вибирав, а Погорелова, а 500 - гривенного.
В зеркало давно дивилися?
Це тільки початок - щоб ви орієнтувалися.
На нас нічого "пенять" - а самі всі під ніками "обурюєтеся".

Чиновник 2016-08-31 / 19:31:22
Хто надав Ратушняк ! Чому попередня влада не дала будувати ? Тому що це зло проти Ужгорода. Чому зараз таке коїться, тому що продались за галичатських 500 грн. А Лагідні Андрііви це зло проти Ужгорода бо вони і у цій темі

Каськів 2016-08-31 / 19:14:37
То ратова зимля і фонтан тоже, буде стройка

Gentes 2016-08-31 / 18:47:26
Щоб ти РАТО довбаний кокаїнщик недотраханий здох у муках , що продав в Ужгородівсі зелені зони разом із деревами

Антирата 2016-08-31 / 18:09:11
Ублюдок ратушняк багато діляночок розпродав, до речі, своім кнопкодавам-депутатикам теж по роздавав. Деякі з них тепер знову "народні обранці". В районі "дружби" теж тоді масово дерева рубали. І нікому нічого! Ублюдків у всі часи вистачало. Але кожному воздаться!

Буркуш 2016-08-31 / 18:00:45
Тераса кончена на Корзо, ялинки зрізали - довго ще будемо цих паскуд терпіти? Ніхрена не бачать, не знають - для чого вони потрібні, осли. Дітям своім що залишите?

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"