Держрибагентство ініціювало звільнення керівників та ліквідацію рибоохорони на Закарпатті

Держрибагентство продовжує процес створення рибоохоронного патруля у всіх регіонах України відповідно до плану та Концепції реформування рибного господарства України. Необхідною складовою є завершення процедури ліквідації діючих територіальних управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів (терорганів рибоохорони) та звільнення їх керівників.

Держрибагентство ініціювало звільнення керівників та ліквідацію рибоохорони на Закарпатті

23 серпня 2016  Держрибагентство  звернулося  до Мінагрополітики щодо погодження звільнення начальників та заступників начальників  ще у 14 територіальних управліннях рибоохорони. 

Йдеться про Вінницьку, Волинську, Донецьку, Закарпатську, Запорізьку, Житомирську, Львівську, Миколаївську, Полтавську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську, Чернівецьку області. Нагадаємо, починаючи із травня 2016 відомство  загалом ініціювало звільнення всіх керівників рибоохорони у територіальних органах, яких у підпорядкуванні відомства 29.

«Конкурс на посади  начальників  територіальних управлінь рибоохоронного патруля  буде оголошено вже на початку вересня, наразі закінчуємо останні бюрократичні процедури. Слідкуйте за новинами та оголошеннями на веб-сайті Держрибагентства», -  повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Нагадаємо, створення рибоохоронного патруля  по всій території України є складовою Концепції реформування рибного господарства. Відповідно до неї  30.09.2015 КМУ було прийнято постанову №894 «Питання функціонування територіальних органів Державного агентства рибного господарства», відповідно до якої розпочалася реформа органів рибоохорони: ліквідація діючих органів рибоохорони та створення нового органу «рибоохоронного патруля». Рибні патрульні будуть набрані на основі відкритого конкурсу, пройдуть фахове навчання, курси підвищення кваліфікації у європейських експертів,  а також будуть оснащені сучасною технікою. Перший в Україні рибоохоронний патруль розпочав роботу 16.06.2016 на Київщині. 

27 серпня 2016р.

Теги: Держрибагентство, ліквідація, рибоохоронний патруль

НОВИНИ: Соціо

18:55
/ 1
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 8
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 4
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
09:10
У румунських Карпатах врятували трьох українців Фото новина
22:46
Екоклуб у Ясіня завершив літо мандрівкою на Драгобрат Фото новина
» Всі новини