"Закарпатобленерго" повідомило про нові тарифи на енергопостачання

Згідно з Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 року № 220 «Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню», зареєстрованою в Міністерстві юстиції України від 02.03.2015 за № 231/26676, та згідно з Порядком застосування тарифів на електроенергію, затвердженим постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 23.04.2012 року № 498 (зі змінами) на період з 01 вересня 2016 року по 28 лютого 2017 року включно розрахунки за спожиту електроенергію із побутовими споживачами (населенням) здійснюватимуться за новими тарифами.

"Закарпатобленерго" повідомило про нові тарифи на енергопостачання

ТАРИФИ
на електроенергію, що відпускається населенню,
на період з 1 вересня 2016 року по 28 лютого 2017 року включно
 

Категорія споживачів

Тарифи на електроенергію,            у копійках,                   за 1кВт.год з ПДВ

1. Електроенергія, що відпускається:

 

1.1. Населенню (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):

 

за обсяг, спожитий до 100 кВт.год електроенергії на місяць (включно)

71,4

за обсяг, спожитий понад 100 кВт.год до 600 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

129

за обсяг, спожитий понад 600 кВт.год електроенергії на місяць

163,8

1.2. Населенню, яке проживає в сільській місцевості                        (у тому числі яке проживає в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами):

 

за обсяг, спожитий до 150 кВт.год електроенергії на місяць (включно)

71,4

за обсяг, спожитий понад 150 кВт.год до 600 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

129

за обсяг, спожитий понад 600 кВт.год електроенергії на місяць

163,8

1.3. Населенню, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних у встановленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості):

 

1.3.1. У період з 01 вересня 2016 року по 30 вересня 2016 року (включно) відповідно до підпунктів 1.1 та 1.2

 

1.3.2. У період з 01 жовтня 2016 року по 28 лютого 2017 року (включно):

 

за обсяг, спожитий до 3600 кВт.год електроенергії на місяць (включно)

71,4

за обсяг, спожитий понад 3600 кВт.год електроенергії на місяць

163,8

1.4. Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання             (у тому числі в сільській місцевості):

 

1.4.1. У період з 01 вересня 2016 року по 30 вересня 2016 року (включно) відповідно до підпунктів 1.1 та 1.2

 

1.4.2. У період з 01 жовтня 2016 року по 28 лютого 2017 року (включно):

 

за обсяг, спожитий до 3600 кВт∙год електроенергії на місяць (включно)

71,4

за обсяг, спожитий понад 3600 кВт.год електроенергії на місяць

163,8

1.5. Для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу незалежно від обсягів споживання електроенергії

71,4

1.6. Населенню, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку та об’єднане шляхом створення юридичної особи, житлово-експлуатаційним організаціям, крім гуртожитків

129

1.7. Гуртожиткам (які підпадають під визначення «населення, яке розраховується з енергопостачальною організацією за загальним розрахунковим засобом обліку»)

71,4

Примітка. Електрична енергія, яка витрачається у багатоквартирних будинках і гуртожитках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів та замково-переговорних пристроїв, що належать власникам квартир багатоквартирного будинку на праві спільної власності) та освітлення дворів, східців і номерних знаків, відпускається за тарифом 129 коп. за 1 кВт.год з ПДВ.

Електрична енергія, яка витрачається у дачних та дачно-будівельних кооперативах, садових товариствах, гаражно-будівельних кооперативах на технічні цілі (роботу насосів) та освітлення території, відпускається за тарифом 129 коп. за 1 кВт.год з ПДВ.

 

Крім того, ПАТ «Закарпаттяобленерго» звертає увагу споживачів електричної енергії на те, що у рахунках на сплату спожитої електроенергії у серпні поточного року,  які споживачі отримають після 1 вересня 2016 року, нарахування за електроенергію здійснюватиметься за старими тарифами. Нарахування за новими тарифами буде здійснене у рахунках за спожиту електроенергію у вересні, які споживачі отримають на початку жовтня 2016 року.

Також нагадуємо, що ПАТ «Закарпаттяобленерго» не встановлює тарифи, а є ліцензіатом із передачі та постачання електричної енергії за регульованим тарифом.

Шановні споживачі електричної енергії !

Якщо вам потрібно отримати консультацію чи роз’яснення з питань електропостачання, висловити пропозиції чи зауваження щодо роботи ПАТ «Закарпаттяобленерго» або повідомити про факти розкрадання електричної енергії, ви можете звернутися до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго» за багатоканальним номером телефону 0-800-50-16-20 (цілодобово, безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів), на електронну адресу call-centr@uz.energy.gov.ua або за допомогою форми зворотного зв’язку на сайті  www.energo.uz.ua.

Своєчасна і повна оплата за спожиту електроенергію є важливим і необхідним елементом надійної роботи ПАТ «Закарпаттяобленерго», а значить безперервного та якісного постачання електроенергії усім споживачам області. 

Дирекція  ПАТ «Закарпаттяобленерго»

25 серпня 2016р.

Теги: тарифи, Закарпаттяобленего, електроенергія

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини