Українська учнівська молодь долучилася до Міжнародного велопробігу, що стартував в Ужгороді із фінішем у Словаччині

Вихованці позашкільних навчальних закладів турично-краєзначого профілю України стали учасниками Міжнародного велопробігу «Геркулес на колесах» (Україна - Словацька Республіка). У велопробігу взяли участь близько 100 представників учнівської молоді з України, Королівства Норвегія та Словацької Республіки.

Українська учнівська молодь долучилася до Міжнародного велопробігу, що стартував в Ужгороді із фінішем у Словаччині

Маршрут велопробігу розпочався в українському місті Ужгороді та завершився біля озера Домаша у Словаччині. Стартували юні велосипедисти біля стін Ужгородського замку. Учасників велопробігу вітала генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Янка Бур’янова.

На території Словаччини дітей чекала урочиста зустріч із народними піснями і танцями. Від кордону до міста Сніна учасники велопробігу подолали 58 км, а наступного дня ще 16 км по гірським дорогам до музею Земплінська Хамра. 

Велосипедисти зустрілися з легендою маунтинбайку, багаторазовим чемпіоном турнірів Філіппом Польцем. Діти мали змогу поспілкуватися з відомим спортсменом та отримати професійні поради.

Завершився маршрут велопробігу біля мальовничого озера Домаша. Учасники заходу отримали медалі та призи, а також спробували себе у веслувальних видах спорту: катанні на каяках, каное та віндсерфінгу.

Організатором участі українських дітей у Міжнародному велопробігу «Геркулес на колесах» став Закарпатський обласний центр туризму, краєзнавства, екскурсій учнівської молоді. Проект був реалізований в рамках грантової програми транскордонного співробітництва словацької та норвезької сторін, повідомляють у Департаменті освіти і науки Закарпатської ОДА.

 

19 серпня 2016р.

Теги: велопробіг, мололь

НОВИНИ: Соціо

10:39
В Ужгороді стартував сезон цвітіння магнолій Фото новина
10:08
У Мукачеві попрощалися із загиблим в автокатастрофі воїном Василем Капітаном Фото новина
18:05
На Закарпатті стартували масштабні командно-штабні навчання з екстреної медицини Фото новина
17:58
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Mercedes Фото новина
15:18
/ 1
Нацпарк «Синевир» оголосив сезон тиші для захисту дикої природи
13:39
У Тячеві в останню дорогу провели Героя Ярослава Шомка Фото новина
12:26
/ 1
Закарпатського військового нагородили однією з найвищих відзнак ЗСУ Фото новина
10:03
В Ужгороді прощатимуться із полеглим на війні з росією захисником Михайлом Шипом Фото новина
09:15
На околицях Ужгорода нетверезий водій врізався у вантажівку (ФОТО
18:15
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф воїном Олександром Луцьом Фото новина
14:39
У Берегові пенсіонер потрапив до реанімації через отруєння чадним газом
11:26
На Закарпатті митники зупинили спробу перевезення сигарет без акцизу до Словаччини Фото новина
09:01
Цього тижня на Закарпатті прогнозують до +17° і місцями дощі
14:29
/ 1
На Закарпатті запровадили нерестову заборону на вилов риби
12:15
/ 4
В Ужгороді прощаються із загиблим воїном Олександром Луцьом Фото новина
09:08
Випадок гепатиту А зафіксували на Хустщині
18:34
/ 1
В Україні цієї ночі переходять на літній час
16:46
На Закарпатті проведуть масштабні навчання цивільного захисту
11:57
На Закарпатті за тиждень патрульні зафіксували понад тисячу перевищень швидкості
18:29
У Тересві на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Іваном Міцурою Фото новина
17:03
/ 1
На Рахівщині врятували туриста з Дніпра, якому стало зле під час сходження у Карпатах Фото новина
15:38
У Мукачеві розшукали водія, який вчинив ДТП і втік Фото новина
11:23
/ 3
Прибиральниці, яка побила шваброю дитину в притулку у Батьові, призначили 510 грн штрафу
10:39
/ 1
У Мукачеві в останню дорогу проведуть полеглого воїна Василя Капітана Фото новина
08:58
/ 4
В Ужгороді встановили скульптуру «Реконструкція подій» Михайла Деяка Фото новина
» Всі новини