У Мукачеві відбудеться "Мегазаїзд" до Дня Незалежності України

Організатори велосвята планують побити свій власний рекорд. Про це вони розповіли на зустрічі з журналістами у Мукачеві в прес-центрі «Панорама».

У Мукачеві відбудеться "Мегазаїзд" до Дня Незалежності України

Як відзначив представник організатора заходу, голова громадської організації «Закарпатське Вільне Медіа» Іван Гарагонич, святкове дійство пройде вперше настільки масштабно та інтерактивно.

«Ми маємо минулорічні відгуки учасників велозаїзду і, проробивши якісну роботу з ними, плануємо подарувати мукачівцям справжнє свято на двоколісному транспорті. За даними письмової реєстрації учасників, у 2015 році участь в заході взяло 230 велосипедистів. Цього ж року ми піднімаємо планку і розраховуємо, що на наше свято прийде понад 300 учасників», – розповідає Іван Гарагонич.

За словами координатора дійства Мирослави Вербищук, цього року велолюбителів очікує цікаве перформанс, який завершиться святковим концертом, а також флешмобом з фарбами холлі.

«У 2016 році кількість фарб ми подвоїли в два рази у порівнянні з 2015. Варто відзначити, що ми не забули збільшити і протяжність маршруту проїзду і цього разу він складатиме понад 13 кілометрів переважно асфальовим покриттям. Все це зроблено задля зручності і безпеки велосипедистів», – зазначила координаторка дійства.

Слід відзначити, що на учасників велозаїзду до Дня Незалежності очікують приємні сюрпризи.

Цього року "Munkács Ride" підготував цікаву та насичену програму святкування Дня Незалежності у місті над Латорицею. 

"Окрім того, що на гостей свята очікує насичена культурна програма, ми також розіграємо подарунки від велосалону "Motolux". Доречі, окрім іншого ми розіграємо і кілька фірмових футболок нашого велоруху", – розповіла Мирослав Вербищук.

Як зазначила координаторка дійства, організатори запрошують на свято усіх бажаючих як на двохколісному транспорті, так і без нього.

Завершиться дійство святковим концертом та флешмобом з фарбами холлі розраховане на різні вікові категорії. 

17 серпня 2016р.

Теги: мегазаїзд, велозаїзд, День Незалежності, Мукачево

НОВИНИ: Соціо

23:16
На Закарпатті стартував дитячий екотабір у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
19:30
/ 1
Зелений водень для Європи ціною унікального високогір’я Українських Карпат?
17:41
В Ужгороді з'явилася можливість безконтактної оплати на усіх міських автобусах Відео новина
03:15
/ 3
На унікальному Свидовецькому хребті без дозволів розпочали попередні роботи для будівництва ВЕС – ЗМІ Фото новинаВідео новина
20:58
/ 6
ВІДЕОФАКТ. Держекоінспекція Закарпаття мовчки спостерігає, допоки полонину Руну нищать?
16:32
/ 2
На Закарпатті функціонують 585 закладів дошкільної освіти на 32,5 тис. місць
02:05
/ 2
Скаргу ЕПЛ щодо скандального будівництва ВЕС на полонині Руна розгляне комісія з розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності ДІАМ
16:03
/ 2
У Мукачеві в понеділок попрощаються з полеглим Героєм Денисом Білим Фото новина
14:12
/ 8
Депутати Ужгорода проголосували за створення парку "Чорні озера" (ДОКУМЕНТ)
02:24
/ 2
На війні з росією поліг Василь Плиска з Черної на Берегівщині Фото новина
15:49
/ 7
Забудовник ГЕСів на Тересві в Калинах провалив спробу "таємно" скасувати арешт в апеляційному суді Фото новина
14:32
У четвер-суботу в Ужгороді проводитимуть дератизацію
14:08
/ 1
На Запоріжжі помер 45-річний військовослужбовець Петро Токарчик із Родникової Гути на Мукачівщині Фото новина
05:18
/ 2
Грінпіс в Україні підтримав екологічний рух по захисту Руни та право громадян захищати її без "пресингу"
04:37
Роберт "Мадяр" Бровді розпочав виконання обов'язків командувача Сил безпілотних систем
02:44
Інформацію про те, що угорська армія йшла маршем у бік Закарпаття в лютому 2022 року, оприлюднив я, – генерал-майор запасу СБУ Ягун
02:11
На ремонт вокзалу у Чопі витратять, як на армію FPV-дронів
01:28
/ 1
У четвер в Мукачеві попрощаються з померлим військовослужбовцем Анатолієм Гунченком Фото новина
23:50
/ 1
Внаслідок сьогоднішнього обміну полоненими додому повернуться троє закарпатців Відео новина
23:23
З початку року за результатами перевірок закарпатських аудиторів скасували тендери на 15 млн грн і розірвали договори на 28,08 млн грн
19:30
/ 6
Ігноруючи військових та екоактивістів, Тур'є-Реметівська сільрада "миттєво" "легалізувала" самовільно захоплену "Вітропарками" землю на Руні Фото новинаВідео новина
14:54
/ 2
Рахівську міськраду через суд зобов'язали завершити державну реєстрацію на акушерсько-гінекологічний корпус райлікарні
23:27
На Закарпатті стартували пригоди екоклубу "В гармонії з природою"
22:19
/ 3
У вівторок Тур’є-Реметівська сільрада спробує "легалізувати" самовільно захоплену "Вітропарками" землю – екоспільнота
17:17
/ 4
Журналістка-розслідувачка із Закарпаття Олена Мудра заявила про дискредитаційну кампанію в медіа щодо неї – ІМІ
» Всі новини