На Закарпатті на 1000 жінок припадає 924 чоловіки

Чисельність чоловіків в області станом на 1 січня 2016 року становила 603,3 тис. осіб, або 48% від загальної кількості постійного населення.

На Закарпатті на 1000 жінок припадає 924 чоловіки

У 2015р. народилося 8760 хлопчиків, що на 732 особи або 9,1% більше, ніж дівчаток. Хлопчиків народилося більше, ніж дівчаток в усіх містах та районах області, крім Берегівського та Хустського районів.

Найбільша народжуваність хлопчиків зафіксована у Рахівському (8,2‰), Перечинському (8,1‰), Виноградівському (8,0‰) та Великоберезнянському (7,7‰) районах, при середньо обласному показнику – 7,0‰.

Віковий склад населення області характеризується гендерною диспропорцією, тобто кількість жінок на 49,6 тис. осіб, або на 8,2% більше, ніж чоловіків. На кожну тисячу жінок в середньому припадає 924 чоловіки. Перевага чисельності жінок над чисельністю чоловіків спостерігається у всіх адміністративно-територіальних одиницях області. Кількісна перевага чисельності жінок над чоловіками в складі населення області спостерігається після 42 років і з кожним наступним роком збільшується. У розвинутих країнах Європи та Америки перевищення жінок спостерігається у віці 50-55 років, тобто за межами репродуктивного віку.

Середня очікувана тривалість життя при народженні у 2015р. у чоловіків менша від тривалості життя жінок і складає 66,67 року для чоловіків та 74,56 року для жінок. У 2015р. померло 7856 чоловіків, що складає 50,5% від загальної кількості померлих (у міських поселеннях – 2890, у сільській місцевості – 4966 чоловіків), повідомили Закарпаття онлайн у ГУ статистики в Закарпатській області.

 

12 серпня 2016р.

Теги: чоловіки, жінки

НОВИНИ: Соціо

17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
13:43
/ 6
В Офісі президента з п'ятої спроби зареєстрували петицію про захист Карпат
11:09
На Закарпатті вперше пройшов міжнародний майстер-клас для лікарів-реабілітологів Фото новина
09:01
В Ужгороді п’яний водій в’їхав у магазин Фото новина
00:32
/ 4
Громада Калин на Тячівщині виграла у Верховному Суді справу щодо незаконності забудови річки Тересва мініГЕСами
17:34
/ 1
На війні з рф загинув військовий із Виноградова Іван Роман Фото новина
15:25
На війні поліг прикордонник з Перечина Ростислав Ганчак Фото новина
09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
» Всі новини