У лісах Закарпаття відбувся п'ятиденний військово-ідеологічний табір "Карпатської Січі" ім. Ореста Квача (ФОТО)

За кілька днів бійці освоїли головні навички поводження з різноманітною зброєю та поглибили знання з військової тактики, заняття з якої вели досвідчені січовики, що являються учасниками російсько-української війни.

У лісах Закарпаття відбувся п'ятиденний військово-ідеологічний табір "Карпатської Січі" ім. Ореста Квача (ФОТО)

Вишкільний табір відвідав Олександр Данилюк - військовий медик, котрий пройшов найгарячіші точки війни та врятував не одну сотню життів українських воїнів. Він прочитав лекцію з тактичної медицини, опісля якої січовиками було відпрацьовано надання медичної допомоги під час бойових дій та евакуація пораненого.

Крім того, учасники вишколу освоїли основи топографії, прослухали широкий курс ідеологічних лекцій: від базових понять ідеології, націоналізму та історичного екскурсу боротьби за незалежність української нації до сучасного стану речей та геополітичних принципів країн Європи й світу, розвитку українських і європейських правих рухів та взаємозв'язку між ними. Також на таборі були присутні гості з європейських правих рухів, які поділились власним досвідом з молодими націоналістами, повідомили Закарпаття онлайн у СПО "Карпатська Січ".

Інформацію про подальші вишколи та діяльність Карпатської Січі можна отримати:

Тел. : 099-437-36-86, 098-388-40-62

e-mail : karpatska.sich@gmail.com

vk : http://vk.com/id189271001

fb : https://www.facebook.com/karpatska.sich/?pnref=lhc.

11 серпня 2016р.

Теги: табір, Карпатська Січ, ліси, Орест Квач

Коментарі

пенсіонер 12.08.2016 / 06:43:20
Та хіба це війна, коли на Сході гинуть кращі, а в Закарпатті ліси вирубають, крадуть і за кордон відправляють. Коли контарбас процвітає. Коли десь гримлять постріли, а тут горілку глушать та на заробітки в росію їздять.
Це, шановний ще не війна. Війна це тоді, коли кожний бере в ній участь в той чи інший спосіб. І лише тоді коли кожен в Україні вмітиме тримати автомата, буде шанс перемогти ординського варвара.
А на рахунок зору, то мабуть він ніякий у тих, хто до тепер не оголосив офіційно, що у нашій державі дійсно йде війна.

Копча 11.08.2016 / 22:31:30
Може воно з віком погіршується зір але російсько-українська війна відбувається вже зараз

пенсіонер 11.08.2016 / 19:29:03
Молодці хлопці, треба готуватися до війни з кацапстаном.

НОВИНИ: Соціо

10:25
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним
17:27
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
15:10
У селі Лавки на Мукачівщині попрощалися з полеглим захисником Сергієм Світим, який досі вважався зниклим безвісти Фото новина
13:45
У Карпатах серед ночі заблукав турист із Київщини Фото новина
12:02
У селі Батрадь на Берегівщині підтвердили загибель захисника Володимира Сідея Фото новина
10:00
/ 8
Частина Ужгорода та передмістя залишилися без води через аварію
16:13
/ 1
Туристи з Київщини заблукали в Карпатах і випадково опинилися на Закарпатті Фото новина
11:54
У селищі Батьово в останню дорогу проведуть полеглого Героя Олексія Щетину Фото новина
10:02
У Мукачеві попрощаються із полеглим військовим Володимиром Сурняком Фото новина
09:15
У Хусті відзначили 936-ту річницю міста Фото новина
18:27
У Мукачеві патрульні виявили водія з понад 2 проміле алкоголю в крові Фото новина
15:42
У селі Велика Бакта на Берегівщині попрощалися з померлим захисником Миколою Даніловим Фото новина
11:03
/ 1
На Закарпатті митники вилучили п’ять старовинних листівок з зображенням Адольфа Гітлера Фото новина
20:24
У неділю в Ужгороді покажуть прем’єру вистави про закарпатських мишенят
17:43
/ 1
Машиніст вантажного потяга намагався вивезти сигарети до Угорщини через Чоп Фото новина
15:20
У селі Лази на Тячівщині автомобіль збив дитину, яка раптово вибігла на дорогу Фото новина
13:18
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Олександром Скляровим Фото новина
11:10
/ 1
У Мукачеві патрульні виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння та забороненими речовинами Фото новина
13:06
Школяр із Закарпаття представить Україну на Всесвітній олімпіаді з хімії Фото новина
12:00
Туристичний збір на Закарпатті перевищив 10 млн грн Фото новина
10:04
/ 3
Ужгородці вийшли на протест проти змін до Цивільного кодексу Фото новина
09:00
У Сваляві відкриють новий велопішохідний маршрут
16:56
В Ужгороді попрощалися із захисником Володимиром Тарапатою, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні захисника із села Плоске на Мукачівщині Петра Дерев’янка Фото новина
» Всі новини