Реклама B3

До Дня прапора в Хусті буде флешмоб та велопробіг

10 серпня у Хустській міській раді відбулося засідання оргкомітету з питань відзначення 25-ї річниці Незалежності України та Дня прапора.

До Дня прапора в Хусті буде флешмоб та велопробіг

"День Державного прапора в цьому році відзначатимемо не так, як раніше, заходи розраховані на кілька днів. Зранку, 23 серпня, о 9 годині біля краєзнавчого музею відбудеться підняття прапора. Відтак Центр бального та спортивного танцю «Еліт» проведе хореографічний флешмоб «Мій рідний край, моя земля».

З 18 до 21 години усі любителі двоколісного  транспорту зможуть взяти участь у велопробігові протяжністю 10 кілометрів у межах міста та його околицями, який проводить ГО «Велооб’єднання»", – розповіла газеті «Наш Хуст» заступник начальника управління культури, молоді і спорту Мирослава Криванич.

Також з нагоди свята у центральній міській бібліотеці пройдуть вечори-зустрічі з першими депутати незалежної Хустської міської ради, а в міській картинній галереї відбудеться відкриття персональної виставки Сергія Галая.

Слід зазначити, що під час засідання присутні вирішили, що у рамках святкування виїзної торгівлі не буде, а головні урочистості в Хусті відбудуться 24 серпня.

10 серпня 2016р.

Теги: День прапора, велопробіг, флешмоб

FacebookTwitterdel.icio.us
Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

14:18
Відкрито реєстрацію на серпневі зміни дитячого табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді
11:03
/ 1
У Сокирниці на Хустщині попрощалися з полеглим захисником Володимиром Стецем Фото новина
09:31
Завершилася третя зміна табору "Зелені скарби Карпат": пригоди, відкриття і справжнє літнє щастя Фото новина
20:35
Після модернізації колії з кінця липня відновлюють курсування поїздів до Ужгорода
19:20
/ 1
Підтверджено загибель захисника з Берегова Валерія Ковальова Фото новина
18:59
У серпні на кілька днів буде зупинено курсування потягів між Мукачевом і Кошицями
19:53
/ 1
На Закарпатті дозволили полювання у мисливський сезон 2025-2026 років
19:49
Екоклуб у Ясінях запрошує у мандрівку до витоку Чорної Тиси
19:29
На Закарпатті через суд повернули державі понад 2,6 га землі у нацпарку "Синевир"
14:44
/ 1
У Мукачеві попрощаються з захисником Василем Богданом Фото новина
22:44
/ 2
На Рахівщині попрощаються з захисником Андрієм Легким
19:44
У таборі "Зелені скарби Карпат" стартувала третя зміна: перший день присвятили стихії води Фото новина
17:00
/ 1
Четверо закарпатців збиралися перепливати Тису, щоб потрапити в Угорщину
11:37
/ 3
На Закарпатській митниці викрили спроби незаконного ввезення товарів на сотні тисяч гривень Фото новина
16:44
/ 1
В Ужгороді провели в останню путь полеглого у війні Віктора Набожного Фото новина
23:27
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Набожним Фото новина
23:05
Виготовлено паспорт "Чорного озера" в Ужгороді
22:31
/ 3
В Ужгороді у дворі чоловіка, що незаконно проник на сусідську територію, виявили рослини конопель Фото новина
18:00
/ 1
На війні з росією поліг Павло Полянчук з Богдана на Рахівщині Фото новина
21:14
На Закарпатті забудовник уник кримінальної відповідальності, сплативши 4,6 млн грн податку на прибуток
15:45
/ 1
У Тарнівцях на Ужгородщині провели в останню дорогу захисника Василя Копача Фото новина
09:23
У Лукові Хустської громади попрощалися з Іваном Повхом, що з квітня вважався зниклим безвісти Фото новина
23:49
/ 1
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 7
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
» Всі новини