Реклама B3

Закарпатське КРУ виявило порушення фінансової дисципліни в управлінні праці та соціального захисту населення Тячівської РДА

Згідно з планом роботи, працівники контрольно-ревізійного відділу в Тячівському районі провели ревізію в Управлінні праці та соціального захисту населення Тячівської РДА з питань використання бюджетних коштів на утримання апарату управління. Також здійснена перевірка використання виділеної з державного бюджету місцевим бюджетам субвенції на надання населенню пільг та житлових субсидій на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива, виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, виплату одноразової допомоги та використання коштів Фонду соціального захисту інвалідів. (УПСЗН Тячівської РДА).

Закарпатське КРУ виявило порушення фінансової дисципліни в управлінні праці та соціального захисту населення Тячівської РДА

Обревізували працівники КРУ ці питання за ІІ півріччя 2005 року, 2006 рік та І півріччя 2007 року.

Працівниками КРУ виявлено фінансових порушень на загальну суму 609 тисяч гривень. З них недоотримання фінансових ресурсів становить 6,1 тис. грн., операції, проведені з порушенням чинного законодавства, що призвели до втрат на суму 292 тис. грн., операції проведені з порушенням чинного законодавства, що не призвели до втрат на суму 178 тис. грн.. та інших порушень фінансової дисципліни на  суму 132 тис. грн.

Серед порушень, зокрема, такі. Як з’ясували контролери-ревізори, працівники управління не здійснили перерахунок субсидій для відшкодування їх оплати, виходячи із фактичного споживання природного газу, внаслідок чого зайво виплачено субсидій по природному газу на загальну суму 46,6 тис. грн. Або ж не в установленому чинним законодавством порядку оформили відшкодування пільг за перевезення пільгової категорії громадян залізничним транспортом, у результаті чого  УПСЗН Тячівської РДА без підтверджуючих документів провело видатки „Ужгородській дирекції залізничних перевезень” на загальну суму 194,3 тис. грн.

Ще однією ревізією використання коштів державного бюджету встановлено, що в порушення вимог „Порядку призначення та виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям”, управлінням по 350 особових справах проведено незаконну виплату державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми  на загальну суму 19,2 тис. грн.

У порушення «Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення», управлінням проведено оплату за рахунок коштів субвенції вартість санаторно-курортного оздоровлення 13-тьом громадянам, які не відносяться до пільгової категорії населення. Загальна сума цього порушення — 21,4 тис. грн. Окрім того, шістнадцятьом особам не пільгової категорії населення, УПСЗН Тячівської РДА протягом березня-грудня 2006р. та січня-червня 2007року видано санаторно-курортні путівки на загальну суму 25,9 тис. грн., вартість яких, за даними бухгалтерського обліку, управлінням не оплачена. Ще дев’ятьом громадянам, які не мали на це права, проведено оплату пільг на суму 9,75 тис. грн. У сфері оздоровлення пільгових категорій громадян допущено ще й таке порушення фінансової дисципліни, як укладення договорів на надання послуг на санаторно-курортне оздоровлення громадян без проведення тендерних процедур (сума порушення —  152,5 тис. грн.) та ще й крім цього всього ревізорами встановлено, що управлінням незаконно видано в 2006 році 5-ом громадянам санаторно-курортних путівок на загальну суму 28,4 тис. грн., які теж не було оплачено.

Серед інших порушень фінансової дисципліни, виявлених в УПСЗН Тячівської РДА, завищення та заниження в обліку вартості основних засобів, нецільове використання коштів.

Вжитими під час ревізії заходами усунуто порушень фінансової дисципліни на загальну суму 172,53тис.грн.

За допущені порушення, 4 посадові особи притягнуті до  адміністративної відповідальності. Начальнику УПСЗН Тячівської РДА направлено вимогу про усунення порушень, а також направлено Вимогу про повернення до відповідного бюджету суми субвенції, використаної не за цільовим призначенням.

За допущені порушення бюджетного законодавства КРВ в Тячівському районі  ініційовано застосування фінансових санкцій   на зупинення операцій з бюджетними коштами  терміном на 30 днів.

Матеріали ревізії направлено в прокуратуру Тячівського району для розгляду, вжиття заходів та притягнення винних до відповідальності.

Прес-служба КРУ в Закарпатській області
28 листопада 2007р.

Теги:

Реклама B4

Коментарі

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

15:21
На Берегівщині судитимуть 38-річну жінку за збут наркотиків та психотропів Фото новина
11:34
На Львівщині двоє закарпатців пограбували чоловіка з інвалідністю Фото новина
10:06
Закарпатець на вантажівці збив насмерть 34-річного чоловіка на трасі Київ–Чоп Фото новина
17:27
/ 1
В Ужгороді шахрайку засудили до 4 років за продаж неіснуючих товарів Фото новина
15:29
На Хустщині чоловік після сварки вдарив односельця ножем Фото новина
10:08
/ 1
У Львові ужгородець пограбував жінку на кріслі колісному Фото новина
18:06
/ 1
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 3
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 12
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
16:12
На кордоні з Угорщиною в автобусі виявили 20 кілограмів металу, схожого на срібло Фото новина
18:30
/ 7
На Закарпатті чоловік із фальшивим посвідченням інвалідності намагався підкупити прикордонника за 500 євро Фото новина
» Всі новини