Навчання за першою спільною магістерською програмою УжНУ й ДонНУ стартує 1 жовтня

Навчальний процес відбуватиметься на базі альтернативних форм навчання у форматі лекцій, практикумів, кейсів, майстер-класів, тренінгів, проектної роботи та літніх шкіл.

Навчання за першою спільною магістерською програмою УжНУ й ДонНУ стартує 1 жовтня

​Як повідомляло Закарпаття онлайн, ректори Ужгородського та Донецького національних університетів Володимир Смоланка та Роман Гринюк підписали договір про відкриття першої в Україні спільної магістерської освітньої програми «Публічна політика та адміністрування», котра базується на стикові політології, державного управління, менеджменту, маркетингу, права та публічного адміністрування. Унікальність програми полягає у тому, що вона є практично орієнтованою, до неї долучаться експерти-практики з України і провідних науковців двох вишів. 

Як повідомляє прес-служба УжНУ, навчання по новій програмі стартує 1 жовтня і триватиме впродовж 9 місяців. Для проходження курсу у кожному університеті відбиратимуть по 10 слухачів. Відбір відбуватиметься на основі стандартного набору документів та мотиваційного листа. Предмети у курсі будуть рівноцінно розподілені між викладачами ДонНУ та УжНУ.

Вартість програми складе 625 гривень на місяць, однак завдяки участі ДонНУ у міжнародних грантових програмах слухачі зможуть розраховувати на знижку за перші три місяці.

По завершенню програми випускники отримають спільний сертифікат ДонНУ ім. В. Стуса та УжНУ (з додатком до нього) та запис щодо прослуханої освітньої програми у додатку диплома магістра європейського зразка (для студентів).

Програма побудована за паритетним принципом -  однакову кількість курсів викладатимуть викладачі з Донецького університету та Ужгородського. Студенти, які навчаються у Вінниці (ДонНУ наразі провадить навчальньо-освітній процес у Вінниці - ред.) та Ужгороді за стаціонарним режимом вишів, слухатимуть лекції своїх викладачів. Потім буде організована серія заїздів науковців Ужгорода до Вінниці і навпаки. Тобто, їздити на лекції будуть не студенти, а викладачі. Студенти ж вперше зустрінуться під час осінньої школи у Карпатах та під час майстер-класів у Вінниці. А вінцем програми стане написання випускової роботи у форматі проектів та їхній захист перед спільною комісією викладачів двох вишів.

06 серпня 2016р.

Теги: УжНУ, навчання, програма

НОВИНИ: Соціо

18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 2
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
/ 1
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 2
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
14:16
Закарпатські рятувальники допомогли спустити з гори травмованого добермана Фото новина
13:15
На Рахівщині у горах знайшли тіла двох чоловіків Фото новина
12:24
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Гончаруком Фото новина
11:03
На Хустщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
10:04
У румунських Карпатах врятували двох українців, які три дні блукали на висоті Фото новина
08:59
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Тур’ї Ремети - Михайло Малеш Фото новина
18:16
П’ятдесят ветеранів зійшли на Говерлу в межах програми реабілітації Фото новина
16:27
/ 5
На Драгобраті відкрили пам’ятник Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» Фото новина
14:52
/ 1
У румунських Карпатах знайшли виснаженого українця, який блукав понад 20 днів Фото новина
12:52
Мукачівець Ілля Ковач став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів Фото новина
» Всі новини