Власник скандальної ужгородської тераси вважає, що вона додасть шарму історичному Корзо (ВІДЕО)

Ресторатор Роберт Левицький зустрівся з журналістами з приводу конструкції закладу в історичній частині вулиці Корзо та висловив свою позицію щодо терас в піхошідній зоні Ужгорода.

Власник скандальної ужгородської тераси вважає, що вона додасть шарму історичному Корзо (ВІДЕО)

УжІнформ

04 серпня 2016р.

Теги: тераса, Корзо, Роберт Левицький

Коментарі

Левко 2016-08-07 / 21:09:30
Шарм
Материал из Википедии — свободной энциклопедии
Шарм — заимствованное из французского языка слово (фр. charmes), означающее «обаяние», «очарование».
Кроме того, в речи выходцев из Таджикистана, Узбекистана, Афганистана и Ирана шарм — персидское слово (перс. شرم), означающее «стыд, скромность». Соответственно, бешарм (перс. بیشرم) означает «бесстыдник, наглец, не имеющий шарма»
Тож яке відношення має слово шарм до придурковатої металевої конструкції, якій не місце в історичній частині старого Ужгорода. Окрім того ця розроблена "визначними" дизайнерами сучасної України більше нагадує шатро кочівників. Але проблема не втім, а в тому, що наші "великі ресторатори-підприємці" вважають себе батьками міста і великими меценатами, а насправді є дрібними жуліками. І ніяка вони не еліта. Вони особи з синдромом Наполеона.

Uzhgorodets 2016-08-06 / 20:12:40
Левицький явно думає про власне збагачення, а не про шарм міста... Ну нічого кілька разів йтимуть пішоходи по вулиці, зачеплять його офіціантів, тоді він побачить якого " шарму" дадає тераса по " транзитній" за його словами вулиці... Хай ставить цей кусок арматури в іншому місці, але на Корзо...

Читач 2016-08-05 / 21:05:16
Вас туй усіх не тераса миригує, і вона вам практично не заважає. Якщо заважає, то чим?! У вас просто жаба сіпать на грудьох, що хтось вийшов із шорів. І пішли "висери": "стайня", "кошара", "люди з двох боків обходитимуть", "на Радванці став", "напроти "Ужгорода став" - дай лем погавкати! Мукачево в рази менше за розмірами і там тераси через цілі тротуари - і нікому не заважають, а навпаки роблять місто привабливішим! А Ужгород як був заметаний так і опстанеся на всі года!

іван 2016-08-05 / 14:24:53
Звісно всі ужгородці-ідіоти,а може це він дуже хитрий,хоче запевнити,що нам так добре,та ні,мені так мішає....,а якщо ще з другої сторони зроблять таку терасу,то п.Левицький може людям літати?І немає сумнівів,що у нього є на це дозвіл,мало йому в центрі приміщення в 2 етажі -Фан фан і знизу.Може посеред Корзо ще хтось будинок захоче побудувати

Читач 2016-08-05 / 12:02:38
Навпроти готеля "Ужгород" на дорозі перед мостом є гарний трикутник пустий - ще там цей "реСтаВратор" поставить столи і буде прикольно, коли ці столи об"їзджатимуть машини!!!

Степан Крук 2016-08-05 / 10:06:44
Ця "кошара" додала б шарму в Радванці, скажімо на вулиці Ужанській. Саме там серед ромських трущоб вона гармонійно вписалася б. Але не на Корзо! Цей дивак на повному серйозі цинічно розповідає нам, що його будка додає Корзо шарму. Він або придурок, або закінчений нахал!!!

центровий аксакал 2016-08-05 / 08:24:05
Ні один режим (ні комуністи, ні фашисти, чехи, австріяки і т.д.) не додумався до такого паскудства - посеред "Креста" поставити сарай, щоб уже нарешті нажратися грошами.І ця будка довго не встоїть!!! І продажні "нові" мусора не врятують!!!

глядач 2016-08-05 / 02:10:50
...про тераси по центру блеяв Сарваш.

ужгород 2016-08-04 / 23:00:27
люди добрі зберітся тай розгоміть то нашо своив хламом наше місто засерати

Учасник 2016-08-04 / 21:45:48
Цей барига "грузить" фотками терас Парижа і Львова .
Тільки забуває сказати, що в Парижі
таких вуличок сотні ,і вони довші.
Тай у Львові їх більше , а в Ужгороді
, самі знаєте.
Тож "жертвувати" ними ,заради таких ордобл ,НЕ можна.
Але це аргументи для тих ,хто поважає
горожан ,і любить як не банально Ужгород .
Той придурок,цап, взагалі проблеяв ,що тераси ,треба встановити вздовж Корзо, і посередині ...ІДІОТ....

ужгородець 2016-08-04 / 21:22:13
Цікаво, а цьому неукраїнцю приємно буде сидіти за столом який з двох боків будуть оминати перхожі, що йдуть по вулиці? Дурня якась. Цей Левицький ненормальний.

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 8
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини