В Ужгороді презентували потенційних кандидатів від Закарпаття до Верховної Ради

В Ужгородському прес-клубі відбулося засідання на тему: «Закарпатський політикум та майбутні вибори до Верховної Ради: аналітична презентація щодо мажоритарних кандидатів до українського парламенту від області».

В Ужгороді презентували потенційних кандидатів від Закарпаття до Верховної Ради

Було представлено незалежний аналіз щодо того, хто з представників закарпатського політикуму на сьогодні гіпотетично має мотивацію в майбутньому претендувати на висунення власної кандидатури на виборах до українського парламенту на усіх 6 округах – як у випадку дострокових виборів, так і чергових виборчих перегонів.

Презентацію аналізу прокоментував його автор - Максим Іванов, політичний консультант, Агентство стратегічних комунікацій IM Consulting. «Ми маємо на меті аналіз інформації та прогнозування тих чи інших політичних процесів, що тривають в нашій області, та їх вплив на розвиток суспільства» - каже він.

На «ужгородському» окрузі № 68 експерт розглядає 7 потенційних кандидатів. Перший, хто вже фактично почав виборчу кампанію – Андрій Андріїв.

«За останні півроку цей депутат облради веде максимальну активність як на власному окрузі, так і в загальному по Ужгороду. Кампанію, можливо, будуватимуть на впізнаваності за прізвищем, оскільки брат політика – мер Ужгорода Богдан Андріїв, а також на основі інших доступних їм ресурсів», - каже М.аксим Іванов.

«Колегами» за округом є також Василь Ковач, Роберт Горват, Володимир Чубірко, Сергій Ратушняк, Олександр Ледида та Михайло Качур у випадку, якщо більш потужний кандидат від про-президентської політичної сили не буде знайдений. 
Щодо 69-го округу, то тут актуальним є питання, хто зможе скласти альтернативу Віктору Балозі. За словами експерта, це можуть бути Іван Чубірко або Леонід Баранюк. 

У 70-му окрузі – чинний нардеп Михайло Ланьо. Скласти йому конкуренцію зможе Олександр Кеменяш, колишній нардеп. 

«Зараз спостерігаємо тенденцію, що представники «колишньої еліти» так само можуть пробувати свої сили у балотуванні до парламенту. Так, балотуватися імовірно зможе Сергій Мошак, а Іван Шкирта може бути висунутий у якості «технічного» кандидата від пропрезидентської політичної сили», - каже Максим Іванов.

На 71-му окрузі зможуть зіштовхнутися Валерій Пацкан, Валерій Лунченко, Павло Балога, Степан Деркач, додаткові кандидати - Мирослав Білецький або Михайло Рівіс, у випадку, якщо Валерій Лунченко отримає кард-бланш на балотування за списком.

72-й округ – Василь Петьовка і, можливо, Петро Голубка. Округ досить складний, об’єднує 2 найбільші райони області, тож вимагає чималих ресурсів. 

На 73-му окрузі розглядають таких кандидатів: Іван Балога, Іван Бушко, Владислав Поляк та «угорський кандидат» - поки без прізвища, кандидат від угорської нацменшини. 

Наразі, за словами Максима Іванова. активно створюються нові політичні партії, тож є можливість побачити і «нові обличчя». 

Аналіз було виконано шляхом співставлення таких категорій, як мотивація кандидата; гіпотеза щодо висунення кандидатури; ресурсний потенціал кандидата, що здатний забезпечити досягнення його мети; політичний аналіз щодо шансів того чи іншого кандидата; сильні й слабкі сторони кандидатів; поточна активність на окрузі, тощо, повідомили Закарпаття онлайн в Ужгородському прес-клубі.

 

03 серпня 2016р.

Теги: депутати, Верховна Рада

Коментарі

Берегово 04.08.2016 / 03:19:39
Шановни жителі 73 округу! Наш кандидат Іштван Петрушка! Він настоящий керівник!

Терпіла 03.08.2016 / 22:33:45
Да шановні виноградівці якщо Ви тільки маєте такого кандидата як Владік Поляк то я Вам скажу, що Ви дожились до ручки. Це настоящий бандит, який бє людей на вулиці міста,а його родич Коляня Вебер(50-рубльовий) дану справу спустив на тормозах.Те,що хоснував ставок, а гроші не платив державі та й контрабанду на Італію сигарет і надалі штовхає. бо на це його теща налаштувала.А хто забув,як він займався відкупом угнаних машин через Ланю, який його потяг в обласні депутати та він же без грамотний тільки і має диплом.який йому теща купила.Люди, люди схаменіться бо лихо Вам від таких обранців буде. Отримаєте від нього по 500 гривасиків за голос,, а потім йому повернете по 2500 і 5 років пальці будете сосати, бо в Верховну раду треба нормальних людей. а не решал.

град 03.08.2016 / 22:05:25
Бушка досвід нічого не допоможе йому!!єдиний кандидат від Виноградова Поляк!!!

форестер 03.08.2016 / 21:07:01
Бушкові світить хіба дірка в гузиці. Хто такий Поляк, взагалі невідомо.

просто Марія 03.08.2016 / 21:01:06
Імовірний розклад по 73 округу цікавий. У Виноградові Балозі нічого не пахне, боротьба може йти між Бушком і Поляком. Це сплав досвіду і молодості.

НОВИНИ: Соціо

15:31
/ 1
На Закарпатті перевізника оштрафували на понад 86 тисяч гривень за 203 порушення Фото новина
12:17
/ 1
У румунських Карпатах врятували 23-річного українця, який чотири дні блукав біля кордону Фото новина
11:06
На війні з рф поліг захисник із села Сасово на Берегівщині Михайло Тимканич Фото новина
10:04
У передмісті Ужгорода зупинили водія з 2,26 проміле алкоголю Фото новина
09:01
Закарпатців попереджають про ускладнення руху через КПП «Вилок – Тисабеч»
16:09
В Ужгороді провели в останню путь загиблого захисника Ярослава Шляхту, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:01
/ 5
Закарпатські прикордонники затримали трьох чоловіків у горах неподалік Словаччини Фото новина
15:48
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Олексієм Фролкіним Фото новина
14:42
На Закарпатті медики терміново транспортували немовля з підозрою на ураження мозку Фото новина
13:35
/ 2
Біля місця падіння метеорита на Закарпатті планують нові вело- та піші маршрути Фото новина
11:01
На Рахівщині 11-місячний хлопчик отримав важкі опіки гарячим супом Фото новина
10:14
Закарпаття отримає нові та прискорені поїзди в літньому розкладі Укрзалізниці
17:59
/ 3
На дорогах Закарпаття проводять покіс трави та розчищення узбіч Фото новина
17:00
На Пагорбі Слави в Ужгороді поховали військового Івана Бабуку Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті жінка наколола руку на кілок під час роботи на городі Фото новина
14:41
У Мукачеві сталася пожежа в покинутому будинку Фото новина
14:02
В Ужгороді три дні безкоштовно вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу
12:50
На Мукачівщині через суд конфіскували земельну ділянку у громадянина росії Фото новина
10:22
На війні загинув Герой із села Плоский Потік на Мукачівщині Павло Малярчик, який понад рік був безвісти зниклим Фото новина
09:15
В Ужгороді біля ринку «Краснодонців» тимчасово змінюють схему руху
17:24
/ 1
На Тячівщині сусіди врятували мікроавтобус від повного знищення вогнем Фото новина
14:23
/ 2
На Закарпатті провели інноваційну операцію з відновлення щелепи військовому Фото новина
13:08
/ 2
На КПП «Ужгород» утворилися черги на виїзд до Словаччини Фото новина
12:11
На Мукачівщині підліток поранив руку канцелярським ножем Фото новина
11:11
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Іваном Бабукою Фото новина
» Всі новини