Торік на Закарпатті середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства склали понад 7 тис грн

Життєвий рівень матеріального добробуту різних соціальних груп населення досліджується органами державної статистики у всіх районах області шляхом проведення вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

Торік на Закарпатті середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства склали понад 7 тис грн

Середньомісячні сукупні ресурси одного домогосподарства у 2015 р. склали 7279,48 грн або 2666,48 грн у середньому на одного умовного члена 1 домогосподарства та були вищими, ніж у середньому по країні (2479,48 грн). 

Основним джерелом сукупних ресурсів домогосподарств залишається оплата праці (31,1%). Питома вага пенсій, стипендій та соціальних допомог (включаючи готівкові та безготівкові пільги та субсидії) становила 20,2%, надходження від особистого підсобного господарства – 11,0%.

Середньомісячні сукупні витрати одного домогосподарства становили у 2015 р. 7052,01 грн, а на одного умовного члена1 домогосподарства – 2583,15 грн, що більше, ніж у середньому по країні. Середньорічний розмір прожиткового мінімуму за 2015 р. становив 1227,33 грн на одну особу на місяць.

Витрати домогосподарств області на харчування збільшилися на 0,7 в.п. та становили 50,9% сукупних витрат. Вартість харчування однієї умовної особи1 в середньому на добу становила 43,28 грн при 42,20 грн у середньо¬му по країні та 33,31 грн у 2014 р.

На купівлю непродовольчих товарів та оплату послуг домогоспо-дарства витрачали 38,8% сукупних витрат при 36,5% у 2014 році.

У структурі сукупних витрат домогосподарств серед оплати непро-довольчих товарів та послуг найбільшу частку – 10,4% займали витрати на придбання одягу і взуття, які склали 728,75 грн, а на оплату житла, води, електроенергії, газу та інших видів палива – 9,4% та 660,38 грн відповідно.

На інші види товарів та послуг (освіту, відпочинок і культуру, зв'язок, охорону здоров'я, предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла, транспорт) – від 0,9% до 4,6% сукупних витрат, повідомили Закарпаття онлайн в Головному управлінні статистики в Закарпатській області.

03 серпня 2016р.

Теги: витрати, харчування, домогосподарства

НОВИНИ: Соціо

15:17
На Закарпатті 13-річний хлопець отримав важкі травми, впавши з електросамоката Фото новина
14:11
На Мукачівщині медики надали допомогу постраждалому в ДТП, випадково ставши свідками аварії Фото новина
12:57
На Закарпатті зросла кількість випадків сказу серед тварин
10:20
У Сваляві попрощалися зі Станіславом Клочковським, що загинув у 2024-му на російській Курщині Фото новина
16:12
Ужгород провів в останню путь воїна Василя Мартина Фото новина
15:29
У Хусті прощаються із полеглим на війні з рф захисником Ярославом Коцаком Фото новина
14:57
Рятувальники евакуювали туристку, якій стало зле біля водоспаду Шипіт Фото новина
11:38
На Закарпатті облаштовують тимчасовий об'їзд через зруйновану дорогу поблизу Липецької Поляни Фото новина
16:51
На Рахівщині рятувальники допомогли травмованій туристці з Київщини Фото новина
11:27
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Василем Мартином Фото новина
14:49
Через негоду туристи заблукали на маршруті до Говерли Фото новина
12:26
В Ужгороді через карантинного шкідника вирубають ясени на одній із вулиць Фото новина
11:39
На Мукачівщині знайшовся 73-річний грибник, якого три доби шукали в лісі Фото новина
09:02
/ 2
На Мукачівщині двоє підлітків постраждали в аварії на електросамокаті
15:18
Таксист на Рахівщині помітив пожежу та допоміг вчасно викликати рятувальників Фото новина
10:00
В Ужгороді попрощалися із захисником Юрієм Легезою, який більше року був безвісти зниклим Фото новина
09:10
У Карпатах рятувальники евакуювали двох туристів Фото новина
17:42
/ 5
На Закарпатті екслісничому повідомили нову підозру через декларацію Фото новина
16:32
/ 1
У Сваляві гойдалка вдарила по голові дворічну дівчинку
16:03
У Мукачеві попрощалися із полеглим на війні 34-річним Василем Митровкою Фото новина
15:39
/ 7
Журналістка-розслідувачка Олена Мудра очолила "Суспільне Ужгород"
15:20
У Мукачеві затримали п'яного водія, який намагався втекти від патрульних Фото новина
09:55
На війні з росією поліг Віктор Попович з Розтоків на Рахівщині Фото новина
09:04
Через нічну атаку рф поїзди до Закарпаття курсують із затримками
17:07
/ 12
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
» Всі новини