Влада Ужгорода розповіла про найближчі ремонти вулиць

Влада обласного центру Закарпаття розповіла про те, що починаються капітальні ремонти провідних міських вулиць, і попросила ужгородців із порозумінням поставитися до можливих тимчасових незручностей.

Влада Ужгорода розповіла про найближчі ремонти вулиць

Так, найближчими днями розпочинається капітальний ремонти вулиці Перемоги (Капушанської) – від проспекту Свободи до площі Ш.Петефі. Оновлюватимуть і дорожнє покриття, і тротуари. Підготовчі роботи вже розпочалися.

Орієнтовно з середини серпня розпочнеться ремонт вулиці Закарпатської (від вулиці Собранецької до площі Лаборця), трохи пізніше – капремонт вулиць Собранецької та Підгірної – від перехрестя з Митною аж до Берчені.

Про початок робіт, схеми перекриття вулиць та транспортні розв’язки міська рада обов’язково повідомлятиме. Напередодні відбулося засідання комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту, де дійшли згоди, що на час ремонтів вулиці краще перекривати та обмежувати проїзд, таким чином ремонт вдасться зробити якісно.

До прикладу, під час ремонту Собранецької роботи проводитимуть поетапно, щоб незручностей було якомога менше, перекриватимуть вулицю окремими ділянками. Розглядаються варіанти влаштування об’їзду через вулицю Крилова, а також тимчасового двостороннього руху вулицею Жупанатською.

Нарешті почнуть вирішувати і проблеми, які відкладалися багато років. Скажімо, планується провести серйозний ремонт біля транспортного залізничного моста на вулиці Анкудінова, який зупинить постійне затоплення ділянки під мостом під час злив – вода буде відводитися за допомогою нового каналізаційно-насосного устаткування. Зараз завершується експертиза проектно-кошторисної документації.

Буде ремонт і на вулиці Баб’яка, оновлення площі Кірпи з розширенням проїжджої частини, щоб зручно було розвертатися автобусам міжміського сполучення, які прямують до автовокзалу.

Загалом цього року на капітальний ремонт доріг в Ужгороді виділено 47 мільйонів гривень, на тротуари – 15 мільйонів гривень, на ремонт внутріквартальних територій – біля 17 мільйонів гривень.

Інформація про початок робіт подаватиметься максимально широко: на офіційній сторінці міської ради та сторінці у Фейсбук, в інтернет-ЗМІ, газеті «Ужгород» та на телебаченні, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Ужгородської міськради.

02 серпня 2016р.

Теги: ремонт, вулиця

Коментарі

Дєндєші 03.08.2016 / 08:14:02
Головні спеціалсти ЖКГ м. Ужгорода.
звертаюся до Вас, П Р О Ш У попередити руйнування асфальтного покриття по вул. Дєндєші. Це руйнування викличе маштабне виламування шматків асфальту першими морозами наступаючої зими.
Наразі потихеньку збільшується розмір тріщини між полосами прокладання асфальту, осінню, зимою набереться значна кількість води під асфальтом і мороз його зруйнує.
Для попередження таких руйнацій достатньо профілактично пройтися новою асфальтно-ремонтною машиною і залагодити тріщину. І непотрібно буде на слідуючий рік планувати ямковий ремонт, або капітальний.

Владислав 03.08.2016 / 02:52:43
Отремонтируйте внутрене дворовый участок по ул.Зеньковецкой 4.Проход к детсадикам затруднен.

100ronnij 03.08.2016 / 00:18:44
Покладіть світлофор на перехресті Закарпатської та Загорської !!!

УЖГОРОДКА 02.08.2016 / 21:16:59
Зробіть вулицю Марка Вовчка і Тельмана. А то ми свого товсто...ого депутата Бабидорича зловити не можемо!

НОВИНИ: Соціо

17:07
/ 1
Нардеп заявив про нову схему «бусифікації» на Закарпатті
12:13
/ 1
В Ужгороді попрощаються із захисником Юрієм Легезою Фото новина
10:00
На Мукачівщині зафіксували сказ у домашньої кішки Фото новина
15:38
/ 1
В Ужгороді патрульні виявили наркотики в автомобілі BMW Фото новина
09:33
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим на війні з росією Василем Геричем Фото новина
09:09
На Харківщині поліг прикордонник Олександр Барон із Заброді Великоберезнянської громади Фото новина
18:05
/ 5
На Закарпатті туристичний збір зріс майже на 43% Фото новина
16:07
/ 1
На Закарпатті водій міжнародного автобуса їхав із чужою чіп-картою Фото новина
15:11
/ 1
У селі на Закарпатті зафіксували спалах гепатиту А
11:27
/ 1
В Ужгороді через ремонт вулиці Карпатської України тимчасово змінили маршрути автобусів
09:58
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим захисником Іштваном Гуяном на позивний «Smile» Фото новина
09:01
/ 1
Четверо українців опинилися в небезпеці в Румунських Карпатах
18:25
У Карпатах під час зливи заблукали дві туристки з Одеси Фото новина
17:37
Лікарі Львова врятували немовля із Закарпаття зі складною вродженою вадою Фото новина
16:27
В Ужгороді відкрили рух вулицею Карпатської України Фото новина
14:42
До 9 годин затримки: низка потягів до Закарпаття курсує із запізненням
11:48
/ 1
На Закарпатті викрили двох нелегальних перевізників Фото новина
11:03
/ 1
Підтверджено загибель 20-річного захисника зі Сваляви, який понад два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
16:21
/ 1
У Барвінку знову горіло сміттєзвалище Фото новина
11:54
/ 2
На Закарпатті обрали найкращі вина 2026 року Фото новина
18:18
/ 26
В Ужгороді відкрили нову мініскульптуру, присвячену легендарному лікарю Андрію Новаку Фото новина
12:46
/ 1
На Тячівщині судитимуть депутата, який не задекларував майно та доходи на понад 6 млн грн Фото новина
11:39
/ 3
Закарпатські прикордонники зірвали контрабанду сигарет із використанням безпілотників Фото новина
11:03
/ 1
Ужгородці показали, як виглядав Полуничний Місяць цієї ночі Фото новина
08:33
/ 2
На Закарпатті 30 червня діятимуть погодинні відключення світла
» Всі новини