Рух підтримки закарпатських військових запрошує на доброчинний фестиваль-марафон у Ротарі Парк

Від поліційного оркестру, сальси і вареників з яфинами – до фаєр-шоу! У п’ятницю в Ужгороді триватиме благодійний творчий марафон

Рух підтримки закарпатських військових запрошує на доброчинний фестиваль-марафон у Ротарі Парк

П'ятниця , 29 липня, Ужгород, Ротарі Парк – з 11.00 і до 23.00! Це час і місце зустрічі на яскравому, творчому і смачному дійстві. 

Благодійний захід для допомоги волонтерці Євгенії Напуді та на підтримку закарпатських військових організовують творчі і небайдужі ужгородці. І щиро запрошують усіх городян та гостей міста!

Провідна волонтерська спільнота краю – Рух підтримки закарпатських військових уперше в’язалася за комплексну організацію великого заходу. Ідея – амбіційна: зробити цікаве і смачне свято кожному гостеві. 

У програмі – марафон за участі різноманітних виконавців, фольклорних колективів і гуртів, а також поліційного оркестру. Паралельно триватиме ярмарок майстрів генд-мейд та майстер-класи. Також на святі вчитимуть латиноамериканських танців – від румби до сальси. 

Окрема локація присвячена дітям – у них буде чимало розваг. Час її роботи з14.00 і до 19.00. Коротка програма наступна: акції "Серце для Жені" та "Долоні миру", активні і творчі ігри з дітками; майстер-клас з плетіння браслетів, розмальовування пряників;  аквагрим; дитяча фотозона, о 17.00 – спільне запускання мильних бульбашок. Працюватиме і безпрограшна волонтерська лотерея. Звісно, будуть і пригощання-кавування від партнерів благодійного заходу та волонтерська "Ведмежа" кухня. Фірмові лимонади від Руху підтримки закарпатських військових, оригінальні вареники із особливими закарпатськими начинками (як от свіжими яфинами), кольорові млинці, які пектимуть у вашій присутності – це лише частинка яскравого меню. 

Протягом 12 годин заходу музиканти змінюватимуть один одного, триватимуть розваги і спілкування, атмосфера повинна бути дружньою і веселою, а від погоди очікується сприяння. Як і від усіх ужгородців, котрих чекають у Ротарі парку (за транспортним мостом на правому березі Ужа) з 11-ї. Саме в цей час свято відкриє запальний і урочистий оркестр обласної поліції! А завершить благодійний марафон фаєр-шоу. Відтак обирайте собі зручний час і вирушайте родиною розважитися та до долучитися до доброї справи!

P.S. Рух підтримки закарпатських військових безмежно вдячний кожному з партнерів, друзів і помічників, котрі долучаються до благодійного заходу, та, звісно, всім гостям! Разом – сила!

28 липня 2016р.

Теги: фестиваль, Євгенія Напуда

НОВИНИ: Соціо

18:53
В Ужгороді патрульні затримали нетверезого водія Фото новина
16:59
/ 1
На війні з росією поліг Герой із Онока на Берегівщині Юрій Брич Фото новина
12:14
/ 1
Стало відомо про загибель Героя із села Богдан на Рахівщині Павлючка Миколи Фото новина
09:00
/ 1
На війні з рф поліг захисник із Видрички на Рахівщині Микола Обрецький Фото новина
15:44
/ 2
В Ужгороді попрощалися із загиблим військовим Сергієм Козаченком Фото новина
11:52
/ 9
В Оноківцях біля Ужгорода на 60 га збудують масштабний курорт з пальмами Фото новина
09:23
/ 16
Адвокатку Наталію Майстренко, яка захищає природу Карпат, намагаються позбавити свідоцтва
09:13
В Ужгороді попрощалися із загиблим прикордонником Василем Голінкою Фото новина
17:05
У середу в Ужгороді згадають героя-вчителя Василя Габруся
16:03
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Козаченком Фото новина
12:58
На Закарпатті затримали переправника, який за $7 тисяч намагався вивезти чоловіка до Румунії Фото новина
11:35
На війні з рф поліг захисник із Лазещини Михайло Поштарюк Фото новина
10:55
На Закарпатті затримали партію біодобавок на чверть мільйона гривень Фото новина
10:04
У Мукачеві патрульні зупинили нетверезого водія Honda Фото новина
09:05
У селі Широке на Виноградівщині прощаються з полеглим воїном Романом Михайловичем Фото новина
15:15
/ 1
Поліцейський-ветеран із Закарпаття здобув «срібло» на міжнародному турнірі з джиу-джитсу Фото новина
13:12
В Ужгороді стартував кіберчемпіонат Фото новина
11:14
В Ужгороді завтра попрощаються із полеглим захисником Василем Голінкою Фото новина
09:04
У Мукачеві першими в Україні розквітли сакури Фото новина
18:03
На Тячівщині оштрафували 64-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
16:18
/ 1
У Минаї на Ужгородщині попрощаються з воїном Антоном Зінчуком Фото новина
15:05
На кордоні зі Словаччиною викрили закарпатку з контрабандними сигаретами Фото новина
11:15
Біля Мукачева зупинили нетверезого водія з 2,01‰ алкоголю Фото новина
15:39
/ 1
В Ужгороді підбили підсумки міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат» Фото новина
14:19
/ 1
На «Тисі» затримали закарпаток із сигаретами під одягом Фото новина
» Всі новини