Істерія з віртуальним полюванням на покемонів сягла Ужгорода (ВІДЕО)

Дедалі частіше на вулицях можна зустріти людей, які просто на ходу щось вивчають на екрані своїх смартфонів. Зовсім не обов’язково, що вони пишуть повідомлення друзям, призначають побачення чи чататься у соцмережах. Можливо, вони просто полюють за покемонами.

Істерія з віртуальним полюванням на покемонів сягла Ужгорода (ВІДЕО)

«Є покемони, які розкидані по усіх усюдах. Гра працює по принципу геолокації, тобто точка покемона прив’язана до якогось визначного місця, пам’ятника архітектури, відомі кафе. Збирати і шукати покемонів можна будь-де. Немає одного місця, де б усі прийшли і ловили їх. У будь-який момент можна найти будь-якого покемона», — каже Юлій Штел, котрий грає у Pokémon Go

Pokémon Go — не звичайна гра про покемонів, у якій гравець використовує смартфон для дослідження цифрового світу. Безкоштовний мобільний додаток заснований на технології «доповненої реальності», який перетворює реальний світ в ігрову карту. Замість дослідження віртуального світу в пошуках Пікачу та Бульбазаврів, доводиться досліджувати світ реальний.

«Такого типу ігри називаються RLGames – гра, основана на мапі (нехай буде Google mapps), карта, яка зв’язується з вами. Там є маленький чоловічок – чоловічої чи жіночої статі, і ви ним ходите, і відповідно як ви рухаєтеся, так само по карті рухається і ваш віртуальний персонаж. Коли ви підходите до місця, то обов’язково ваш девайс має бути підключеним до інтернету і має мати вихід до GPS», — каже Юлій Штел.

За три тижні після релізу Pokémon Go уже найпопулярніша гра в історії мобільних ігор. Це ледь чи не найбільш обговорювана тема у світі. Хтось активно підтримує таке нововведення, адже у пошуках покемонів користувачі стають фізично активними: ходять вулицями і досліджують різні пам’ятки та цікаві місця свого міста. Психологи зазначають: ця гра може бути корисною і для психологічного здоров’я людей. Однак, як і з будь-якою іншою інтерактивною грою, потрібно знати міру.

«Як будь-яка гра, вона несе позитив, само собою, це можливість в тому числі і вийти з віртуального світу, трішки на вулицю роззирнутися, поспілкуватися з людьми, а не тільки сидіти в телефоні. Це можливість не тільки погратися, а й перепочити, переключитися. Незнаю, на скільки це небезпечно фізично, наскільки в самій грі враховані моменти просто фізичної небезпеки на вулиці. Вважаю, що це цікава сучасна гра. Інша справа ще мода, це зараз можний тренд, всі грають, мода трошки пройде і люди перестануть грати», — говорить психолог Наталія Касим.

Ужгородці активно долучаються до покемономанії. Збирають покеболи, полюють за віртуальними істотами, відшуковують поке-станції, воюють за право бути першими на них та навіть вирощують власних покемончиків. Встановити ж таку популярну гру примушує цікавіть та мода.

«Кілька тижнів грі і на хвилі популярності, цікаво ж воно таке є. Цікавість, що ж воно таке є насправді. Геолокаціна гра, яка цікава за самим принципом гри. У мене є 30-40, може 50 покемонів. 2 рази грав в Ужгороді, 3 дні, як приїхав в Ужгород. Зробив один забіг Ужгородом і і на своєму досвіді можу сказати: ця гра змушує багато ходити. Я особисто пройшов близько 5 кілометрів. Ходив у навушниках, ловив, люди дивилися і думали: що цікавого він там робить», — каже Юлій.

Pokémon Go за перший тиждень після релізу завантажувалася у мобільні частіше, ніж будь-який інше додаток. А компанія-розробник змогла обігнати за ринковою вартістю навіть світових гігантів. Першим у світі усіх 142 покемонів, доступних у Нью-Йорку, зміг зібрати 28-річний Нік Джонсон. Зупинятися хлопець не планує. Подорож до Австралії, Європи та Японії для поповнення колекції покемонів чоловіку оплатять спонсори. Ужгородці, а ви зможете позмагатися за рекорд?

ДО ТЕМИ:

Журналісти ТСН зобразили Москаля покемоном першого покоління – подвійним, трав'яним і отруйного типу (ФОТО)

УжІнформ

27 липня 2016р.

Теги: покемон, Pokémon Go

Коментарі

Правый сегмент. 28.07.2016 / 11:31:29
Так я и думал. )))) Не успела я подумать "опять непонятно что суют потребителю, который это хавает", к сожалению, уже до нас это успело добраться. Но, Бог с ним. Мода - это мода. И эта игра канет быстро в лету )))) А что-то более интересное - вечное. ))))

НОВИНИ: Соціо

09:58
На Закарпатті виявили рекордну відсутність документів у перевізника Фото новина
22:26
У Соловці Чопської громади провели в останню путь військовослужбовця Кароля Кадаша, що помер на Сумщині Фото новина
20:59
Підтверджено загибель в червні 2025-го Василя Мацоли з Вонігова на Тячівщині Фото новина
19:26
/ 3
Мешканці Щербовця на Мукачівщині виступили проти вирубки лісу для будівництва лінії електропередачі на знищену вітряками Руну
18:25
На Тячівщині оштрафували 29-річну жінку за спалювання сухостою Фото новина
15:24
В Ужгороді виявили водійку з перевищенням норми алкоголю більш ніж у п’ять разів Фото новина
14:25
Підтвердили загибель Героя з Бистриці на Мукачівщині Роланда Поплавського Фото новина
11:57
/ 2
Іноземець понад 15 років незаконно проживав на Закарпатті Фото новина
09:12
На Закарпатті обрали 8 ліцеїв для переходу на 12-річну освіту
19:08
/ 2
Рятувальники вийшли в рейди проти паліїв сухостою Фото новина
16:28
/ 3
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
15:34
/ 3
На Закарпатті викрили схему ухилення від податків через «тіньові» квитки на міжнародні рейси Фото новина
15:17
На війні загинув захисник із Королева на Берегівщині Георгій Попович Фото новина
14:40
/ 4
На Закарпатті реалізують масштабний проєкт зі збереження унікальної синагоги Фото новина
13:00
На війні з рф поліг Герой із Середнього на Ужгородщині Олександр Баб’як Фото новина
12:02
Закарпатський крафт презентують на виставці в Празі Фото новина
11:17
У боях за Україну поліг захисник із Великого Раківця на Хустщині Руслан Мельник Фото новина
14:15
/ 1
Військовий 128-ї гірсько-штурмової бригади став призером конкурсу інструкторів армійського корпусу Фото новина
12:50
На Закарпатті медики «екстренки» врятували жінку після раптової зупинки серця
10:42
/ 2
В Ужгороді відбудеться підсумкова конференція міжнародного проєкту «Зелені скарби Карпат»
10:01
/ 1
У Мукачеві вулицями міста пройшла Хресна дорога Фото новина
09:06
/ 1
На Закарпатті під час рейду проти спалювання сухостою оштрафували ще чотирьох порушників Фото новина
17:54
/ 1
Полеглому закарпатському захиснику присвоєно звання Героя України Фото новина
15:49
На війні з рф поліг захисник із Неліпина на Мукачівщині Іван Плоскіна Фото новина
12:07
Завершилася серія тренінгів із практичної педагогіки для фахівців, які працюють із дітьми Фото новина
» Всі новини