В Ужгороді між галузями медицини, освіти, культури та спорту перерозподілили 63 мільйони гривень (ВІДЕО)

Фінансові питання та перерозподіл коштів після перевиконання плану на перше півріччя роботи. 63 мільйони гривень Ужгородські міські депутати на черговій сесії вирішили перерозподілити між галузями медицини, освіти, культури та спорту.

В Ужгороді між галузями медицини, освіти, культури та спорту перерозподілили 63 мільйони гривень (ВІДЕО)

Богдан Андріїв, Ужгородський міський голова

Понад 63 млн гривень пішли на капітальне будівництво, поточні витрати, на медицину, освіту, культуру. Це ті видатки для міста, аби воно могло нормально функціонувати та працювати.

Депутати виділили також і «медичну субвенцію» Центральній міській клінічній лікарні. Ідеться про фінансування харчування хворих та закупівлю необхідних ліків, а також ремонт терапевтичного відділення. Крім того, передали в концесію котельню лікарні. Розробляється проект для зменшення енергозалежності від газу та облаштування котельні на твердопаливній основі.

Іван Курах, головний лікар Ужгородської ЦМКЛ

У нас є газова котельня, яка була облаштована нещодавно, вона в хорошому стані. Але враховуючи те, що ціни на газ зараз високі і доста кусаються, не виключено, що до зими знову буде підвищення. Тож, у нас було таке прохання до міста, аби допомогли зробити котельню на твердому паливі. Така котельня робиться київської фірмою. Ми були у Тячеві і Берегові, де такі котельні побудовані. Як правило на 10-15, а то і на більше відсотків вона буде дешевша, ніж котельня на газу. Звичайно, це тягне за собою паперову волокіту, це все не буде за місяць-два. Але до наступного сезону ми це втілимо, і у нас буде певна економія коштів.

Реконструювати вуличне освітлення депутати вирішили у рамках Програми на 2012-2016 роки. Для виконання робіт з капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення на площі Шандора Петефі додатково передбачено фінансування у розмірі 220 тисяч гривень.

Богдан Андріїв, Ужгородський міський голова

Буквально вчора ми включили вуличне освітлення по вулиці Легоцького, перейшло вул. 8 Березня. Також ми декілька вулиць поновили освітлення у мікрорайоні Радванка, встановили стовпчики, де будуть змонтовані сучасні освітлювальні прилади, це набережна, а також біля Боздоського парку. Крім того, виділили кошти на під світку моста, щоб міст, який гарний пішохідний, такий само гарний буде між пл. Хмельницького і пл. Дружби народів.

Крім того, для відновлення історичного центру Ужгорода у 2016 році депутати підтримали проект рішення про перерозподіл бюджетних призначень. Зокрема, збільшили обсяг фінансування на капітальний ремонт покрівель будинків.

Богдан Андріїв, Ужгородський міський голова

Близько 10 млн ми виділяємо саме на реконструкцію історичного центру. Це покрівлі, це фасади, це водовідведення, а вже після цього буде уже власне пішохідна зона. Це проїжджа частина і тротуари. По вулицям це Корзо, Корятовича, пл. Театральна та пл. Ш.Петефі.

Зелену зону на вул. Минайській, 10 депутати залишили за громадою міста. Так і не дійшли згоди у питанні передачі частини документації ЖРЕРів новоствореним ОСББ.

Наступного ж разу на сесію зберуться після невеликої перерви – наприкінці серпня.

26 липня 2016р.

Теги: міськрада, кошти, перерозподіл

НОВИНИ: Соціо

10:07
У Мукачеві нетверезий водій вилетів у кювет Фото новина
09:02
В Ужгороді запустили новий автобусний маршрут
08:30
На Закарпатті зафіксували критичні порушення прав дитини Фото новина
16:58
У Мукачеві цього тижня відкривається Retail Park з розіграшем iPhone 17
10:08
У Мукачеві патрульні затримали водія у стані сильного алкогольного сп’яніння Фото новина
23:31
/ 1
Закарпаття у нотатках Дмитра Донцова за 1918-1919 роки
21:38
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 1
08:57
/ 1
На Закарпатті прикордонники зустріли Вифлеємський вогонь миру Фото новина
17:23
/ 1
Офіцера 128-ї Закарпатської бригади Василя Полянчича нагородили «Хрестом бойових заслуг» Фото новина
15:36
Прикордонники Чопського загону затримали двох іноземців на Закарпатті Фото новина
13:19
В Ужгороді водій BMW керував авто у стані алкогольного сп’яніння
16:00
У Львові завтра попрощаються зі Степаном Гігою
14:13
У Данилівці на Берегівщині підтвердили загибель на війні прикордонника Мирослава Матьовки Фото новина
20:44
/ 3
Пішов із життя легендарний закарпатський співак Степан Гіга
18:02
/ 1
В Ужгороді попрощалися з головним сержантом Володимиром Бирою Фото новина
17:48
/ 1
Митниця на Закарпатті виявила порушення на майже 250 млн грн за 11 місяців Фото новина
16:56
Прикордонники Чопського загону долучилися до всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" Фото новина
14:04
/ 1
На Запорізькому напрямку поліг військовий із Берегова Сандука Болог Фото новина
10:42
Жителеві Рокосова на Хустщині в Інституті серця пересадили донорське серце Відео новина
10:10
/ 2
На Закарпатті заборонили святкову ілюмінацію та підсвітку рекламних вивісок
09:02
Оприлюднено графік погодинних вимкнень електроенергії на Закарпатті 12 грудня
18:20
/ 1
У Мукачеві зустріли родину, що прибула з Дніпропетровщини Фото новина
17:20
/ 1
В Ужгороді попрощалися із 27-річним прикордонником Дмитром Павличем Фото новина
15:06
/ 1
Довгожителька із Закарпаття Ніна Пудченко відзначила 100-річний ювілей Фото новина
13:39
Ужгород спрямує 100 мільйонів на підтримку військових у 2026–2027 роках
» Всі новини