Двох контрабандистів, що переправляли через кордон на Закарпатті 25 ящиків сигарет, затримували наздоганяючи та з пострілами (ФОТО, ВІДЕО)

На Закарпатті СБУ спільно зі співробітниками Держприкордонслужби в рамках спецоперації «Кордон-2016» викрила канал переміщення контрабандних тютюнових виробів в Угорщину.

Двох контрабандистів, що переправляли через кордон на Закарпатті 25 ящиків сигарет, затримували наздоганяючи та з пострілами (ФОТО, ВІДЕО)

Встановити місце, де порушники планували здійснити переміщення сигарет, вдалося у ході проведення копіткої роботи, яка передувала цьому. Міжвідомча група, до складу якої увійшли співробітники СБУ, прикордонники Мукачівського загону, мобільних резервів, що прибули на посилення, та реалізовуючи отримані дані влаштували контрабандистам засідку.

Очікувати довелося чимало. Зважаючи, що ділянка кордону в Закарпатській області прикрита додатковими мобільними групами прикордонників порушники ведуть себе досить обачливо. Перед здійсненням оборудки вони всіляко намагаються викрити місце знаходження прикордонних нарядів.

В момент, коли група контрабандистів саме підходила зі своє ношею до кордону, прикордонники викрили себе. Не очікуючи зустрічі з правоохоронцями, ділки покидали пакунки та вдалися до втечі. Аби їх зупинити, довелося здійснити попереджувальні постріли вгору. У результаті двоє втікачів були затримані. При собі у одного з них прикордонники виявили радіостанцію.

Загалом в Угорщину переносили більше 25 ящиків з куривом.

За інформацією У СБУ області, зі слів затриманих, вони збиралися контрабандою переправити 15 тисяч пачок тютюнових виробів до сусідньої країни. Орієнтовна вартість вилученого товару майже 250 тисяч гривень. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження. Тривають процесуальні дії.

В даний час триває пошук інших втікачів та встановлюються всі деталі правопорушення, повідомляють у Держприкордонслужбі.

23 липня 2016р.

Теги: контрабандисти, постріли, сигарети

Коментарі

Відвідувач сайту 23.07.2016 / 17:26:42
Ці хлопчаки - лише носильщики. От якби вони здали організатора, тоді б я калап долу зняв перед СБУ і прикордонниками.

Степан Крук 23.07.2016 / 16:18:34
Операція готувалася ретельно. Були задіяні сили СБУ, прикордоннаої служби та мобільні загони... А порушники втекли,затримали тільки двох. Ну, йолкі-палкі-моталкі!!!!

Микита 23.07.2016 / 15:55:19
Я лічно біг за ними по хащі, одного зашпотав тай по хребтови ударив пістолетом, а пак надів на нього наручники. Нік з Борков має платити і нам не лише прокурору Шімону.

Копча 23.07.2016 / 14:46:30
Цифрова радіостанція для контрабандистів за майже 8 тис грн. не бог зна що але рівень пристойний.

НОВИНИ: Кримінал

14:05
У Чинадійові чоловік напав на пенсіонерку та відібрав золоті прикраси Фото новина
18:00
/ 11
Посадовця сільради на Ужгородщині підозрюють у земельній афері на 9 млн Фото новина
16:03
/ 5
На Ужгородщині підрядника підозрюють у розкраданні 2,2 млн грн під час ремонту школи Фото новина
15:55
/ 9
На Закарпатті викрили схему фіктивного шлюбу для незаконного виїзду військовозобов’язаного за кордон Фото новина
12:32
/ 18
На Закарпатті викрили схему розкрадання 9,5 млн грн на фіктивних медичних послугах Фото новина
11:28
/ 1
На Мукачівщині затримали організаторів переправлення чоловіків до Угорщини поза пунктами пропуску Фото новина
15:16
/ 6
Депутату Ужгородської міськради повідомили нову підозру у справі про «тіньовий» бізнес на сміттєзвалищі Фото новина
13:14
/ 10
На Закарпатті викрили схему розкрадання коштів на протезах для поранених військових та людей з інвалідністю Фото новина
15:52
/ 5
На Закарпатті оголосили підозри у справі про 220 гектарів лісу, пов’язаних із родиною Медведчука Фото новина
13:29
/ 1
На Рахівщині затримали підозрюваного у торгівлі метамфетаміном Фото новина
15:48
/ 1
На Тячівщині чоловік помер після бійки з односельцем Фото новина
13:47
/ 8
На Закарпатті депутата Ужгородської міськради Арсена Мелкумяна підозрюють у приховуванні майна на 78 млн грн Відео новина
11:21
/ 1
На Закарпатті жінці повідомили про підозру у торгівлі наркотиками Фото новина
17:09
/ 5
ДБР розслідує смерть чоловіка після перебування у ТЦК на Закарпатті Фото новина
15:03
/ 2
На Рахівщині ліквідували черговий канал незаконного переправлення через кордон Фото новина
11:03
На Закарпатті викрили схему розкрадання продуктів, призначених для ув’язнених Фото новина
16:01
На Мукачівщині чоловік молотком вбив двох сусідів і травмував батька Фото новина
15:51
У Хусті чоловік тримав родину в страху та погрожував вибухом гранати Фото новина
09:29
/ 2
На Закарпатті дітей змушували жебракувати та жорстоко карали за відсутність грошей Фото новина
17:08
/ 3
На Закарпатті матір засудили до 8 років ув’язнення за спробу «продати в оренду» двох малолітніх дітей Фото новина
16:07
/ 5
На Ужгородщині затримали голову ГО, якого підозрюють у переправленні чоловіків за кордон Фото новина
15:35
/ 5
Правоохоронці викрили «чорних лісорубів» на Закарпатті Фото новина
12:09
/ 2
В Ужгороді КОРД звільнив жінку та дитину, яких утримував озброєний чоловік Фото новина
16:44
/ 16
На Закарпатті за добу викрили три схеми переправлення чоловіків за кордон Фото новина
13:37
/ 26
На Закарпатті зафіксували ще два випадки можливого незаконного утримання громадян у ТЦК
» Всі новини