У Мукачеві затримали авто з двома вінничанами, "запаковане" пістолетом, рушницею, ножами, сокирою та кайданками (ФОТО)

За своєчасного інформування громадян правоохоронцям вдалось зірвати наміри групі озброєних молодиків з Вінниці. З машини вінничан поліцейські вилучили: зброю, кайданки, ножі та сокиру.

У Мукачеві затримали авто з двома вінничанами, "запаковане" пістолетом, рушницею, ножами, сокирою та кайданками (ФОТО)

Учора, 22 липня, близько обіду до поліції надійшло повідомлення від особи, яка не представилася, але надала дуже цінну інформацію. Людина повідомила, що в районі Росвигова в Мукачеві рухається автомобіль марки "Опель Омега" на польських номерах, а в автомобілі може знаходитись зброя.

Поліцейські перестріли підозріле авто у районі села Клячаново по вулиці Мукачівській на автодорозі Київ-Чоп. В автомобілі перебувало двоє вінничан (40-а та 33-х років). При собі, як і повідомляли на гарячу лінію "102", чоловіки мали зброю як зареєстровану так і без дозволу на неї, а саме: пістолет марки "Форт-12" калібру 9 мм та два магазини з металевими кулями до нього, помпову рушницю "Hatsan" та 12 патронів калібру 12 мм, кайданки, два ножі, сокиру та револьвер Флобер пневматичної дії. 

Чоловіки раніше не були судимі. Навіщо їм знадобився такий бойовий арсенал - пояснювати відмовилися. Зброю вилучено, машину поміщено на спецмайданчик Мукачівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області.

Поліцією розпочато кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, повідомляє прес-служба закарпатської міліції.

23 липня 2016р.

Теги: вінничани, пістолет, рушниця, ножі

НОВИНИ: Кримінал

17:11
Внаслідок потрійної ДТП на Хустщині травмувалося 5 людей, в тому числі – немовля
16:33
На Тячівщині затримали підозрюваного у замаху на вбивство Фото новина
15:14
/ 2
На Тячівщині затримали двох братів, що переправляли "ухилянтів" через кордон Фото новина
15:02
Внаслідок зіткнення легковика та мікроавтобуса на Рахівщині загинула водійка, ще 2 людей травмовані Фото новина
14:55
/ 1
На Закарпатті затримали агента фсб, завербованого для підпалів об'єктів залізниці та пошти Фото новина
18:46
/ 4
На Закарпатті підрядник вкрав 8,4 млн грн під час ремонту дороги державного значення
22:15
/ 1
Біля Ужгорода "п'яний" УАЗ в'їхав у припаркований Peugeot Фото новина
19:09
/ 1
Суд в Тячеві залишив в силі арешт на землю та техніку для будівництва МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
17:38
/ 4
За привласнення 6 млн грн виплат полеглого на війні похресника суд ув'язнив мукачівця на 5 років Відео новина
15:30
/ 2
На виїзді з Мукачева п'яна водійка Renault в'їхала в бетонний стовп Фото новина
14:34
/ 1
Закарпатця, що жорстоко знущався над конем у Буковелі, суд "покарав" штрафом в 3400 грн Відео новина
12:57
/ 5
Ще один ужгородець заплатить за водіння без прав і "під кайфом" понад 75 тис. грн штрафів Фото новина
12:41
/ 6
У Перечині п’яна водійка BMW X5 влетіла в блокпост, загинув прикордонник Фото новинаВідео новина
21:00
Повторне керування автомобілем без прав і "під кайфом" обійшлося ужгородцеві в ще 70 тис. грн Фото новина
19:06
В Ужгороді пасажирка "здала" патрульним таксиста "під кайфом" Фото новина
20:05
На Закарпатті судитимуть організатора та 18 членів масштабної мережі шахрайських кол-центрів Фото новинаВідео новина
18:43
/ 3
Обвинувальний акт щодо заподіяння 450 тис грн збитків директором Карпатського біосферного заповідника скерували до суду Фото новина
02:45
/ 7
У туберкульозному відділенні лікарні на Тячівщині "ухилянтам" за хабарі встановлювали фіктивну інвалідність Фото новина
23:55
На Закарпатті викрили ще 3-х проросійських інтернет-агітаторів
18:32
/ 3
У зв'язку з неявкою забудовника, суд в Тячеві переніс на день розгляд справи по ГЕС в Калинах Фото новина
05:46
/ 1
Забудовник ГЕСів в Калинах намагається "таємно" скасувати арешт в Тячівському райсуді і відновити будівництво
19:31
/ 4
Генпрокуратура розпочала розгляд звернення з вимогами зупинити екозлочин на полонині Руна
03:48
У Мукачеві затримали 21-річного торговця наркотиками, який постачав їх до різних регіонів України Фото новина
17:02
/ 2
На Тячівщині у лісництві, де за рік не видано жодного лісорубного квитка, активісти виявили масові рубки Фото новина
16:05
/ 2
У Мукачеві неповнолітнього водія "Фіата", без прав і "під кайфом", оштрафували на 20 тис. грн Фото новина
» Всі новини