Асортимент доволі широкий: від олівців – до ранців. Ціни – помірні.
- Порівняно з минулим роком вартість товарів не змінилася. Навіть багато речей наразі дешевше, ніж торік, адже розуміємо, що в державі складна ситуація і в краян немає грошей. Скажімо, у минулому році щоденники ми продавали по 50 гривень, зараз же їх можна придбати за 20-25 гривень. А, приміром, шкіряні вартували 75 гривень, тепер же реалізовуємо їх по 50-55 гривень, – каже один з продавців пан Віталій. – Ми не заманюємо акціями покупців, як деякі магазини, однак встановлюємо розумні ціни.
Слід зазначити, що торгівля наразі йде не дуже активно, хоча дітлахи допитливо розглядають крам, але їхні батьки не поспішають його купувати.
- До вересня ще далеко, – каже Валентина Король, мама першокласника. – Звісно, син хоче все і одразу, але аби повністю закупити ввесь шкільний реманент – треба щонайменше 2500 – 3000 тисячі гривень, бо ж крім канцелярії потрібно подбати й про ранець, і про кросівки, і про спортивний костюм, і взагалі про щоденний одяг. Якщо ж керівництво учбової установи надумає ще й форму впровадити – з’явиться ще одна непередбачувана стаття витрат.
Враховуючи, що місяць літа ще попереду, найчастіше краяни купують дітям альбоми для малювання, олівці та ручки. Видно, у Хусті росте ціла генерація майбутніх художників. А ярмарок працюватиме до 4 вересня.
Медіахуст