В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

Дорожньо-транспортна пригода сталася близько 20:00 на вулиці Йокаї в обласному центрі Закарпаття.

В Ужгороді п’яний ДАІвець, утікаючи від патрульних, протаранив дитячий садок (ФОТО, ВІДЕО)

За попередньою інформацією, водій Skoda Superb не зупинився на вимогу патрульних поліцейських, спробував втекти, але не впорався з керуванням і влетів у дитячий садок, знісши паркан.

У водія виявили у крові 2,5 проміле алкоголю. Водієм виявився діючий працівник ДАІ Федір Голубка. За словами затриманого, він 21 рік пропрацював у міліції. Це підтверджується і у профілі правоохоронця у соціальній мережі Фейсбук. Чоловік 1975 року народження.

На щастя, ніхто в результаті ДТП не постраждав.

За словами очевидців, після того, як чоловік на авто протаранив паркан дитячого садочку, він намагався втекти уже без авто через двір закладу, але патрульні його затримали. Ще тривалий час чоловік поводив себе вкрай агресивно, лаявся, погрожував, в тому числі патрульним та журналістам. Про це на відео, де є ненормативна лексика.

22 липня 2016р.

Теги: ДАІ, поліція, ДТП

Коментарі

контрабанда 2016-07-28 / 11:12:09
конченый мудак

Брат 2016-07-22 / 12:42:13
Кажу вам ош сись ролик мош сміло крутити в школі на позакласному заході за темою "Вони рятують наші життя". А ши й до того пригласити на захід самого федю і ун би діткам файно розтолковав што до чого бо половина його лексики ниє навіть у великому тлумачному словникови української мови.

Степан Крук 2016-07-22 / 10:58:49
Погоджуюся з КОПЧА! Державна система управління прогнила настільки, що сподіватися в створенні ідеальної окремо взятої правоохоронної системи марно.

Копча 2016-07-22 / 10:47:02
Проблема не в цьому наглому виродку а у тому що в так звану правоохоронну систему масово потрапляють дегенерати. Ну покарають цього гівнюка але той від кого залежить "чистота рядів" МВС наберуть на його місце чергового дебіла і якщо й той попадеться на порушенні то візьмуть наступного. На жаль деклароване перезавантаження системи київським керівництвом залишилося пустими словами бо за тоненькою ширмою поліцаїв залишається жирний пласт гнилої мусарні.

укр 2016-07-22 / 10:16:50
освічена, грамотна людина навіть в такому стані не вела би себе таким чином, а це просто рагульська бидлота, яка розбагатіла на хабарях і вже відчуває себе БОГОМ. Копи молодці, не дайте цій справі "заглохнути".

До учасника 2016-07-22 / 10:07:21
Углянські менти дикі могли дітей похорони сам уключай мозгили.А герою Вічна Память!!!

Степан Крук 2016-07-22 / 09:18:32
Ця людська подоба в погонах служить в Ужгородському районному відділі міліції.

Учасник 2016-07-22 / 09:17:07
Мітьо ,вчора в Углі похоронили Героя ,
Володимира Цірика ,люди зустрічали тіло на колінах ,а провожали всім селом .
Мозги включай !низавадить.

Мітьо 2016-07-22 / 09:14:28
У нас даже дітей опасно у садік давати бо худоба пяна і там їх може достати

укр 2016-07-22 / 09:07:24
я "не розумію" як можна на держ.службі заробити на "Шкоду Суперб", думаю у нього і будиночок відповідний є. Де заробив? Не розумію.

Мітьо 2016-07-22 / 09:04:37
Ун З Углі Тячівського району уттіть самі дикарі горні. Ко го у міліцію брав ідіота.вун одного разу матір з колясков збив треба було тоди увалити пітуха смердячого

Брат 2016-07-22 / 09:03:24
Но знаєме сього великого атошника і яе увін там на блок-посту бабло шибав, баклан з баландера, ше й блатикаєся і пургу гонить, хотя і косяк запоров конкретно. до нас би його в 70-у бердичівку. там би взнав хто петух гамбурзький

Учасник 2016-07-22 / 08:58:58
Шо і атестацію пройшов ???
МУДАК...

Степан Крук 2016-07-22 / 08:48:27
Голуб СІЗОкрилий!!!

теж ужгородець 2016-07-22 / 06:21:08
Піди ти постій за 50 км від пострілів умніку.

ужгородець 2016-07-22 / 02:17:26
МУСОР ГАЛІМИЙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
в ато був?! 50 км від фронта, провіряв машини, може десь чув постріли і все, атошнік, понти галіми, ненавижу таких мусорів!!!
А поліція молодці!

Копча 2016-07-22 / 01:55:09
Впливовий мусорок попався раз поліцаї возяться з ним як з писаною цяцею

Василь 2016-07-22 / 01:31:05
Трохи підкупляє що людина гордиться що був в АТО,ЦЕ МОЖЛИВО САМЕ ГІДНЕ ЩО ВІН ЗРОБИВ ЗА 21-РІК.

НОВИНИ: Кримінал

17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"