Розробники пояснили ідею туристичного бренду "Ужгород говорить багатьма мовами" (ВІДЕО)

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція на тему "Туристичний бренд міста: чому він потрібен Ужгороду і який має бути".

Розробники пояснили ідею туристичного бренду "Ужгород говорить багатьма мовами" (ВІДЕО)

Креативний директор ініціативи створення бренду міста "Ужгород говорить багатьма мовами" Домінік Левицький розповів: «Ми вирішили створити щось круте для свого міста, спробувати свої сили і побачити реакцію людей. Це з ідеї простого логотипу переросло у цілий стиль міста. Судячи з реакції людей, 80% подобається. Головна ідея полягає у поєднанні української літери з неукраїнськими. Ми довго думали, з чим асоціюється Ужгород, і вирішили показати, як поєднуються тут різні культури. Позначки над літерою «у» - від літер з різних мов, які функціонують у місті. Якщо людям сподобається, далі працюватимемо над логотипом і стилем взагалі». 

Дизайнер-розробник Юрій Тарасюк додав: «Порівняно з дизайном логотипу для компанії, розробити логотип для міста було складніше, бо тут багато мешканців, складно знайти один образ, яким передати те, чим Ужгород відрізняється від інших міст».

Окрім самого логотипу було створено цілий набір «іконок» та інструкцію з їх використання.

Для поширення логотипу розробники найперше запланували фотосесію – усі охочі мешканці зможуть сфотографуватися з ним. Також триває спілкування з міськрадою щодо впровадження запропонованого стилю на офіційному рівні.

«Важливіше не затвердити його офіційно, а щоб людям сподобалося, це головне», - каже Домінік Левицький. 

Щодо критики, комусь здається, що логотип занадто простий, інші не розуміють ідею. Тому автори працюватимуть над поясненням власного бачення. У процесі розробки логотипу вони відкинули з два десятки ідей, які могли б візуалізувати Ужгород – архітектуру, сакуру тощо.

Комерційна вартість такої роботи, яку проробили дизайнери для свого міста – кілька тисяч доларів США, лише шрифти, придбані для цього проекту коштують 150 доларів. Але хлопці готові подарувати свою роботу безкоштовно.

21 липня 2016р.

Теги: бренд, логотип, Ужгород

Коментарі

ivan 22.07.2016 / 09:26:43
Ja maju lish odna pritenzija, jakscho Uzhgorod (Ungvár)hovorit bahatma movami chomu ni rjad nema na uhorskomu???

погляд 22.07.2016 / 01:15:50
Обєктивно, круто та оригінально. Молодці!

волошина 21.07.2016 / 18:32:59
я до меншості (20%, не головне, але питання - звідки така цифра?).
не оригінально, не виділяє, не чіпляє.

Дизайн - хіпстерське ніпрощо 21.07.2016 / 15:54:23
А слоган схожий на той, що в ролику про річницю Львова, який крутили по ТБ нещодавно:"Львів... Відкритий для світу, відкритий для тебе".
Вибачте, це не оригінально. Але трішки краще, ніж вагітний ведмідь.

НОВИНИ: Соціо

21:33
"Зорі зійшлися – ми з Кайрою знову разом!": прикордонник з Чопського загону після полону повернувся по свою собаку-"пенсіонерку" Відео новина
17:55
У Мукачеві попрощалися з Героєм Миколою Кіяном, який понад рік вважався зниклим безвісти Фото новина
16:02
Закарпатська митниця оприлюднила час очікування на пунктах пропуску до ЄС
15:34
Відділ прикордонної служби "Ужгород" Чопського загону запрошує на військову службу за контрактом
09:01
Підтвердили загибель Героя із села Кічерний на Мукачівщині Юрія Далекорея Фото новина
12:16
Ужгород запроваджує щоденну зупинку транспорту під час хвилини мовчання
18:02
В Ужгороді відслужили заупокійну Літургію на дев’ятий день після смерті Степана Гіги Фото новина
15:27
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який повторно керував авто у стані сп’яніння Фото новина
13:11
Перед різдвяними святами на КПП Закарпаття фіксують затори
09:06
/ 2
У Карпатах посилили охорону хвойних дерев перед новорічно-різдвяними святами Фото новина
19:14
/ 11
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 3
16:18
На війні з рф поліг 25-річний військовий з Вишківської громади на Хустщині Богдан Піпа Фото новина
12:54
/ 4
Закарпатці віком від 40 років зможуть отримати 2000 грн на профілактичне обстеження
09:06
На трасі Н-13 на Ужгородщині встановили камери автоматичної фіксації порушень ПДР Фото новина
15:52
У селі Волосянка відкрили Центр безпеки громадян Фото новина
12:20
Триває робота над ековиставою "Чарівний світ Карпат: Уроки Діда-Всесвіда" Фото новина
11:39
/ 1
У селі Данилівка на Берегівщині попрощалися з полеглим прикордонником Мирославом Матьовкою Фото новина
09:53
На Закарпатті патрульні виявили водія у стані сп’яніння Фото новина
09:03
/ 1
Свій столітній ювілей 18 грудня відзначила Олена Бонка з Руського Поля Фото новина
18:03
Закарпатська обласна рада затвердила бюджет області на 2026 рік Фото новина
17:02
В Ужгороді відслужать заупокійну Літургію за Народним артистом України Степаном Гігою
13:46
Поліцейського із Закарпаття нагородили орденом «За мужність» Фото новина
12:47
/ 1
Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки
11:42
На Петросі підготували тимчасовий прихисток для безпечного перебування туристів Фото новина
10:07
/ 1
Двоє перевізників на Закарпатті оштрафовані на 17 000 грн Фото новина
» Всі новини