На хабарі в 15 тис грн затримано працівника Мукачівського військового комісаріату (ФОТО)

Слідчими прокуратури Закарпатської області, спільно з Управлінням захисту економіки ГУНП в Закарпатській області затримано при одержанні 15 тис грн неправомірної вигоди працівника Мукачівського об'єднаного міського військового комісаріат.

На хабарі в 15 тис грн затримано працівника Мукачівського військового комісаріату (ФОТО)

Вказану суму хабара службовець вимагав за сприяння, з використанням свого службового становища, у видачі військового квитка.

Наразі військового затримано в порядку ст. 208 КПК України, розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України, проводяться першочергові слідчі дії. Перевіряється також причетність інших службових осіб Мукачівського об'єднаного міського військового комісаріату до вказаного правопорушення, повідомляють у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Довідка

ч.3 ст. 368 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особоюу великому розмірі поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, -карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

19 липня 2016р.

Теги: хабар, військкомат

Коментарі

УАпр 19.07.2016 / 22:10:20
Купіть гаті і івитеде щося творить у районі від коли існує п. Матьола і Йовдій кордон у них руках

ППП 19.07.2016 / 22:01:48
Сама велика корупція у районі від дня існування пана Матьоли я підприємець 20 років, кабінетні розмови в Ороса далі у П Матьоли крутять шию на бакси і дуже великі ніколи такого не було при п. Бобрушкові, це бандюки Мукачева та всієі Украіни

ПСБ 19.07.2016 / 21:49:41
Начальник податковоі Тячева Матьола та Орос беруть у день 10 20 шт баксів беруть де ви СБУ, прокуратура, ви пане Петриченку начальнику ГУ ДФС У Закарпатті не знаєте чи не хочете знати, ліс у кабінеті Ороса, корупція у Вас.

128 огпб 19.07.2016 / 15:07:15
Красавчики - таких гнид треба прстійно давити!!!

НОВИНИ: Кримінал

17:59
/ 1
На Закарпатті судитимуть керівника фірми за контрабанду хутра на понад 11 млн грн Фото новина
15:51
На вʼїзді в Закарпатську область зупинили «швидку» з боєприпасами Фото новина
14:14
У Берегові викрили 42-річного торговця автоматом і бойовими гранатами Фото новина
11:56
/ 2
На Закарпатті затримали киянина, що намагався ввезти в авто, маркованому під "швидку", гранати і набої Фото новина
14:54
/ 1
До 8 років ув'язнення з конфіскацією майна засуджено обвинувачених у розбійному нападі в Мукачеві
16:25
/ 2
На Закарпатті житель Вінничини переправляв "ухилянтів" до Румунії за 500 тис. грн Фото новина
15:14
У Рахові раніше судимого чоловіка підозрюють в умисному вбивстві Фото новина
13:27
/ 1
Двох братів із Закарпаття судитимуть за нелегальний вейп-бізнес Фото новина
16:07
/ 3
На Тячівщині 26-річний син напав з ножем на батька Фото новина
13:38
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали іноземця, який переправляв групу чоловіків Фото новина
14:24
/ 10
На Закарпатті викрили схему з фіктивним «туберкульозом» для ухилення від призову Фото новина
10:56
/ 1
Житель Івано-Франківщини організував на Закарпатті переправлення призовників через кордон Фото новина
10:33
/ 2
В Ужгороді судитимуть ексдиректора департаменту міськради за незаконну приватизацію землі біля «Чорних озер» Фото новина
13:33
/ 1
На Закарпатті судитимуть групу, яка переправляла чоловіків через кордон інкасаторським авто
17:04
ДБР викрило незаконну вирубку дубів у Берегові на понад 1,6 млн грн Фото новина
15:52
На Закарпатті директора підприємства звинувачують у завищенні ціни житла для переселенців Фото новина
14:11
У Кольчині на Мукачівщині батько поранив сина ножем під час сварки Фото новина
12:47
На Мукачівщині донька обманула матір на 130 тисяч гривень
15:18
/ 2
Закарпатські прикордонники затримали ґвалтівника, який намагався втекти з України Фото новина
12:24
На Закарпатті ексдиректорка інтернату приховувала сексуальне насильство над дітьми
11:19
/ 3
Ексначальницю Держгеокадастру Закарпаття підозрюють у незаконній передачі землі на Драгобраті Фото новина
16:18
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 16-річної дівчини Фото новина
10:31
/ 8
Прокуратура підозрює нотаріуса з Ужгорода у схемі заволодіння майном на понад 42 млн грн Фото новина
11:05
/ 20
Депутату Ужгородської міськради Маєрчику повідомили про підозру у недекларуванні активів на понад 13,8 млн грн Фото новина
15:21
/ 1
СБУ та Нацполіція ліквідували на Закарпатті канал контрабанди кокаїну Фото новина
» Всі новини