У Мукачеві затримали крадений Range Rover, що належить оточенню нардепа Ланя (ФОТО)

Сьогодні, 16 липня, близько 19-ї години, в результаті реалізації інформації Інтерполу, на вулиці Томаша Масарика (Матросова) при в'їзді в Мукачево міліціонери затримали викрадений в Німеччині автомобіль "Range Rover".

У Мукачеві затримали крадений Range Rover, що належить оточенню нардепа Ланя (ФОТО)

Позашляховик числиться у базах Інтерполу як викрадений у Німеччині в 2014 році. За кермом затриманого авта перебував 37-річний мешканець Хуста.

Автомобіль опечатали та доставили на штрафмайданчик мукачівської міліції. Слідчі дії тривають.

Як стверджує інтернет-видання PMG, «Range Rover Evoque» належить особі з оточення народного депутата Михайла Ланьо (кримінальна кличка "Блюк").

Журналісти помітили дві автівки «Mercedes G55» та «Toyota Camry», які також, ймовірно, належать оточенню нардепа.

За кермом елітного позашляховика перебувала особа, яка фігурувала у резонансній стрілянині 11 липня 2015 року.

17 липня 2016р.

Теги: Range Rove, Михайло Ланьо, Блюк

Коментарі

lika 2016-07-19 / 11:59:51
Причому тут Пашкуляки? В статті ж пише хто сидів за кермом, просто не розшифрували, що то був майбутній зятьок Ланя, Борка Роберт, він уже їздив на краденому авто ( біла Ауді 6666), як тоді все за нього порішали так і тепер,навіть прокурора для цього міняють

navi 2016-07-19 / 11:24:45
область болото МАскаль бездие

Пітю 2016-07-17 / 23:12:43


Казав Мішо шо Луннтік Хустський з Аваковим всьо попішав завтра машину уддадуть назад Пашкуляковій Жонушці і ще і Вибачаться перед нею


Мішо Блюк 2016-07-17 / 22:10:29
пашкуляк то муй цимбора , Гена уже вшитко порішав а поліцменів дітваків уже звільнять нахрен вшитких за то шо питали Гроші хабар за то ож геби не заббирали Ренджик ! І я уже Авакову звонив ун в темі по машині а Інтерпол пушлеме нахрен

Борка 2016-07-17 / 20:10:37
Шімон пурве сих поліцейських, як тузік тряпку!

Баранюк 2016-07-17 / 18:44:09
Із понеділка усі мукачівські поліції будут ходити на допроси у обласну прокуратуру

Вася 2016-07-17 / 18:27:14
Храен буде мосати ваш Луценко у Ланя і Лунченка, дядя Гена ліпший і Шімон буде прокурором області, за нього мазу тягне і Пацкан.

Юрі 2016-07-17 / 17:29:58
Завтра Луценко представить нового прокурора области, тот ся розбере.

Дюрі 2016-07-17 / 15:59:08
Уже прокурор Іван Шімон занявся сим вопросом, оказуєся Пашкуляк невинуватий, бо Лунченко так уповів Шімонови.

Мукачівець 2016-07-17 / 15:35:16
тать за рульом сього Ровера Таня Пашкулякова їздила. машина стояла все біля їх магазину в Новому пасажі. Мерс кубик, в народі називають, Артур Пашкуляк їздить. 100% сімя Пашкуляк в ділі.

njksr 2016-07-17 / 12:02:44
то всьо правий сектор! і галіцмани!!! чесний сРусин не може красти і на краденому їздити!!!

Кум 2016-07-17 / 11:28:07
Фаттьови ни миригуйтеся у нас у області половина машин у інтерполі.ПРОСТО ЙСЯСЯ ЗАСВІТИЛА ТАЙ УСЬО.

помочник юріка 2016-07-17 / 10:49:17
та нич не переживайте юрік прийде та порішає

До НІКА 2016-07-17 / 10:33:09
Одтобрали у тебе дохтори мозги колись родився!!! читай уважно статтю, хоча без мозгів тяжко ти буде!!!

Нік 2016-07-17 / 10:23:35
Машину отобрали у Пашкуляка Артура, син радника москаля. Чого мовчить тот москальский губернатор. Чом не коментує ош опять виноватий балога вать правий сектор, мол украли пашкуляка і подкинули го в крадений джип.

зоро 2016-07-17 / 09:09:51
Мукачевські полісмени молодці а Ужгородським так можуть?

Василь з Кольчина 2016-07-17 / 08:07:07
Типир кажуть ож Мішо Блюк мусить рішати бо Уни з Борком Робіком скоро стануть Сватове, уже комусь звонили в Київ думаву самому Царьови вповіли мені хлопці

шофер 2016-07-17 / 06:59:49
Як це посміли поліціянти посягнути на майно ланьовців, адже вони в законі.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн