Реклама B3

Найвизначніші місця Ужгорода об'єднають в інноваційний інтерактивний туристичний маршрут (ФОТО)

Сьогодні представники оператора мобільного зв’язку Vodafone разом із працівниками міськради Ужгорода ще раз пройшлися основними локаціями, які увійдуть до туристичного маршруту.

Найвизначніші місця Ужгорода об'єднають в інноваційний інтерактивний туристичний маршрут (ФОТО)

Об’єктом, від якого стартує маршрут, обрали Ужгородський замок. Заплановано, що загалом ця мандрівка об’єднає близько 20 найцікавіших пам’яток Ужгорода.

Нагадаємо, що проект реалізують у рамках концепції Ukraine4all спільно з міською владою, він має на меті популяризувати цікаві та унікальні історичні міста нашої держави через використання сучасних інформаційних технологій.

Очікується, що завдяки швидкісному мобільному інтернету туристи й власне мешканці міста зможуть оперативно отримувати всю інформацію про кожен об'єкт, який увійде до маршруту.

Маршрут буде прокладений за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Помітки з QR-кодами на маршруті становлюватимуться безпосередньо біля пам’яток, стрілки вказуватимуть шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета турист потраплятиме на сторінку з докладним описом і фото та відео найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички. Окрім історичної довідки, можна буде ознайомитися з цікавими історіями та легендами, повідомляють в Ужгородській міській раді.

15 липня 2016р.

Теги: QR-код, туристичний маршрут

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 2
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 1
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
09:00
14-річну ужгородку, яка зникла з дому, знайшли на Тячівщині Фото новина
18:12
У Липчі на Хустщині попрощаються із захисником Андрієм Одинцем, серце якого зупинилося в лікарні Фото новина
14:37
/ 1
Троє підлітків постраждали внаслідок зіткнення мотоциклів на Рахівщині
13:49
В Ужгороді проведуть благодійну фотосесію «Фото патріота»
13:04
/ 1
На Берегівщині затримали чоловіка, який їздив селом із бойовим автоматом Фото новина
11:40
В Ужгороді на вулиці Другетів ускладнений рух через аварійні роботи
11:51
/ 1
У боях за Україну загинув 19-річний захисник із Дротинців на Берегівщині Максим Гичко Фото новина
18:38
На Закарпатті облаштували безпечніший спуск до льодовикового озера Ворожеска Фото новина
12:01
У Тернові на Тячівщині попрощаються з полеглим Героєм Іваном Костевичем, який тривалий час вважався зниклим безвісти Фото новина
10:11
/ 1
Ужгород провів в останню путь полеглого на війні з рф захисника Михайла Полянського Фото новина
15:33
/ 1
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
/ 2
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
/ 2
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
» Всі новини