На період відключення водопостачання 13 та 14 липня в Ужгороді діятимуть пункти роздачі води

Як відомо, завтра, 13 липня, почнуться роботи з переключення аварійної ділянки водогону діаметром 630 мм на резервну лінію по вулиці Перемоги.

На період відключення водопостачання 13 та 14 липня в Ужгороді діятимуть пункти роздачі води

Через це 13-14 липня буде припинено водопостачання з водозабору «Минай» і без води в кранах залишаться мешканці всієї лівобережної частини Ужгорода (в тому числі, прилеглі населені пункти та ті, що належать до Коритнянської сільської ради).

На частині правобережної частини міста водопостачання також буде припинено. Це стосується вулиць, прилеглих до Митної – Собранецької – Єнківської, зокрема, Загорської, Івана Франка, Щедріна, Довженка та інших вуличок і площ поруч.

Водопостачання 9-ти поверхової забудови мікрорайонів «Сторожниця», «Перемоги – І – ІІ», вулиці Минайської та 5-ти поверхової забудови мікрорайону по вулиці Лавріщева (де вода акумулюється в резервуарах чистої води), по можливості, буде здійснюватися в обмеженому режимі: з 6:00 до 8:00; з 12:30 до 13:30; та з 20:00 до 21:00.

Для забезпечення водопостачання мешканців багатоповерхової житлової забудови та індивідуальних житлових будинків, будуть розміщені бочки з чистою водою, які знаходитимуться:

•  біля житлового будинку №173 на вулиці Перемоги – навпроти магазину «ВЕЛМАРТ»;

• на вулиці Грушевського – біля магазину «Океан»;

• на майданчику для авто на вулиці Легоцького – біля житлового будинку №21).

• по вул.Джамбула у районі ДВЗ «Престиж»;

• на дитячому майданчику за магазином «Вопак» («Білочка»);

• по вул.Закарпатській біля АВС (будинок №28);

• по вул.Швабській у районі ЗОШ №6.

Орієнтовно, водопостачання буде припинено 13 липня з 8:00. Відновлення ж відбудеться по завершенню робіт, 14 липня.

Адміністрація Водоканалу просить споживачів води:

• з відновленням водопостачання, по можливості, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;

• не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.

Підприємство просить вибачення за тимчасові незручності та дякує за порозуміння.

12 липня 2016р.

Теги: вода, пункти, водопостачання

Коментарі

Serge Ranken 14.07.2016 / 14:17:37
Це 7 тимчасових пунктів водопостачання на місто, в котрому понад 120 тисяч населення? По якому це розраховано критерю? Скільки літрів води виходить на кожгого мешканця? Я при плануванні робіт враховувався прогноз погоди? Вночі ж була злива. (Звісно, що ніяк не враховувався). Де екологічна прокуратура і санепідеміологічна служба? А звісно, санітарний лікар лихоманково міркує над доказами своєї "невиноості" як Штірліц в бункері гестапо. Планування таких звісно, що необхідних робіт провальне. Пригадую в 1999 році спустили дериваційний канал. Але ситуація з підготовкою до цих заходів була куди краща.

Ужгородка 13.07.2016 / 09:47:08
сегодня будет +35 , нашли время для ремонта ни душ принять ни помытся,даже в тень спрятатся негде все деревья пообрезали , изуродовали одни палки торчат вдоль тротуаров.

112 12.07.2016 / 22:05:54
У САМУ ВЕЛИКУ ЖАРУ?

Догаздувалися 12.07.2016 / 18:03:40
Це вже як при войні

НОВИНИ: Соціо

16:47
В Ужгороді під час нічної пожежі постраждали двоє людей Фото новина
13:55
В Ужгороді 28 липня попрощаються із полеглим захисником Миколою Філюком Фото новина
11:58
У селі Тихий на Ужгородщині попрощаються із загиблим воїном Євгенієм Бушмакіним, який більше року був зниклим безвісти Фото новина
11:26
Підтвердили загибель на війні Героя із села Онок на Берегівщині Миколи Заріцького Фото новина
10:23
На одній із вулиць Ужгорода можливе ускладнення руху через аварійні роботи
18:18
/ 1
На Закарпатті за місяць зафіксували 32 скарги на порушення прав під час мобілізації
14:15
/ 2
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:41
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
/ 1
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 14
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
» Всі новини