Реклама B3

У Мукачеві з'явиться туристичний путівник

Невдовзі в Мукачеві з'явиться путівник, за допомогою якого туристи зможуть орієнтуватися в місті та легко знайти туристичні об'єкти. Про це розповів керівник туристичного інформаційного центру Максим Адаменко.

У Мукачеві з'явиться туристичний путівник

"В Мукачеві останнім часом потік туристів ритмічно зростає. За допомогою путівника з мапою, де нанесені всі туристичні і соціальні об'єкти, вони зможуть самостійно орієнтуватися в місті. Путівник для гостей міста - дуже потрібна річ. На сьогоднішній день в газетних кіосках та в сувенірних крамницях є щось схоже на путівник, але в ньому нема інформації про ті об'єкти, які цікавлять туристів.

Для створення путівника міста Мукачева за зразок взяли путівник Львова, а також аналізували путівники інших міст Європи.

"Путівник, над яким ми працюємо, буде компактний і його буде зручно носити з собою в кишені. В ньому буде список фестивалів на цілий рік, перелік цікавих в місті події на місяць, графік щотижневих екскурсій і, відповідно, інформація про таксі, їжу на замовлення, готелі, ресторани, кав'ярні, піцерії, маршрути громадського транспорту, цілодобові магазини і аптеки, банкомати і пункти обміну валют, їх адреси і, навіть, номери маршруток, якими можна дістатися до потрібного закладу. Пізніше ми плануємо включити в путівник також інформацію про закарпатські вина, кухню і об'єкти, які серед туристів ще не є популярними,"- прокоментував керівник туристичного інформаційного центру.

Над розробкою путівника працюють і екскурсоводи, і дизайнери. Також до уваги береться інформація від учасників фестивалів, які відбуваються в Мукачеві.

Максим Адаменко запевняє, що путівник в Мукачеві буде з'являтися щомісяця тиражем 5000 екземплярів. Наразі відомо, що путівник можна буде знайти в готелях, ресторанах, кав'ярнях, піцеріях, сувенірних крамницях, газетних кіосках, книжкових магазинах, вокзалах, в замку "Паланок" та, навіть, на автозаправках. Загалом, пунктів розміщення буде близько 200.

На виготовлення путівника кошти з міського бюджету не використовуються.

Туристичний інформаційний центр - це комунальне підприємство, яке займається комерційною діяльністю. Путівник - це хороший рекламний інструмент. Тому, фінансувати його будуть підприємці, які і зацікавлені в збільшенні відвідувачів до їх закладів і зростання продажу послуг та товарів. В перспективі планується створення путівника і у електронному вигляді.

Оскільки третина туристів не володіє новітніми ґаджетами, то першочергово путівник з'явиться в друкованому вигляді, повідомили у Мукачівській міськраді.

11 липня 2016р.

Теги: путівник, туристи

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 6
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 2
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини