З початку року закарпатці сплатили понад 80 млн грн військового збору

Протягом січня-червня 2016 року задля зміцнення національної армії з доходів мешканців Закарпатської області до держбюджету спрямовано понад 80,3 млн грн військового збору. Вказана сума на 18,7 млн грн перевищує минулорічні надходження за відповідний період.

З початку року закарпатці сплатили понад 80 млн грн військового збору

Червневий внесок закарпатців на потреби армії – понад 16,7 млн грн. Ця сума збору суттєво більша середньомісячних надходжень минулого року, що в першу чергу є результатом поетапного виведення з «тіні» доходів працюючого населення та ознакою ефективної деклараційної кампанії.

Зауважимо, що військовий збір сплачується саме з легальних доходів, тому питання легалізації зарплати в умовах військового протистояння на сході набуває особливої ваги. Таким чином, кожен закарпатець з офіційним працевлаштуванням щомісяця робить особистий фінансовий внесок в обороноздатність України.

У головному фіскальному органі області зауважують, що сплата військового збору обов’язкова у тому випадку, якщо виникає податкове зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб. Цей момент повинні врахувати працедавці та інші податкові агенти, яких закон зобов’язує нарахувати і сплачувати ці податкові платежі.

Платники, які задекларували доходи отримані від особи, яка не є податковим агентом та/або іноземні доходи за наслідками 2015 року, зобов’язані самостійно сплатити до бюджету суму військового збору до 1 серпня поточного року, інформує відділ організації роботи ДФС у Закарпатській області.

11 липня 2016р.

Теги: військовий збір, податки

Коментарі

патріот 11.07.2016 / 13:18:20
Istvan, ці гроші були використані за цільовим призначенням - за них, зокрема, мочили тих кількох мадярських нациків, які фоткалися для піару. начебто воюючи на боці Росії на українському Донбасі.

Istvan 11.07.2016 / 12:54:31
А на що ци гроші були розкрадені?

НОВИНИ: Соціо

14:03
Підтвердили загибель на війні захисника із села Люта на Ужгородщині Івана Галаговця Фото новина
11:25
Стало відомо про загибель військового із Буштина на Тячівщині Миколи Лозана Фото новина
09:02
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на Закарпатті 16 січня
18:25
Підтвердили загибель захисника із Тячева Олександра Томишинця Фото новина
16:46
/ 1
У Мукачеві зустріли евакуаційний потяг із Запорізької області Фото новина
15:15
В Ужгороді зупинили п’яного водія, позбавленого права керування Фото новина
14:13
Рятувальники визволили сноубордиста із снігових заметів у горах Рахівщини Фото новина
09:49
/ 1
В Ужгороді попрощаються з Героєм Володимиром Малєвим Фото новина
09:05
/ 1
Гірські рятувальники Рахівщини оновили маркування та попереджувальні знаки на лижних трасах Фото новина
18:20
У Мукачеві затримали водія, який у стані наркотичного сп’яніння скоїв ДТП Фото новина
17:27
У пункті пропуску «Ужгород» відкрили пішохідну смугу руху Фото новина
16:13
/ 1
На війні з росією поліг військовий із Приборжавського на Хустщині Олександр Петах Фото новина
14:15
/ 5
Андрія Савчука звільнили з посади очільника Закарпатського ОТЦК
13:04
/ 1
На війні з росією поліг Герой із села Нанково на Хустщині Василь Марчишинець Фото новина
11:00
У селі Собатин з родини вилучили чотирьох дітей через неналежні умови Фото новина
10:02
/ 1
Стало відомо про смерть захисника із Косівської Поляни на Рахівщині Івана Бердара Фото новина
17:54
/ 2
На війні з росією поліг 25-річний воїн із Ясіні Андрій Сергійчук Фото новина
17:13
Закарпатські патрульні повернули додому пенсіонера, який загубився й був дезорієнтованим Фото новина
16:34
/ 4
Інспекторів Закарпатської митниці відсторонили після відео з можливим хабарем
18:39
Підтверджено загибель понад рік тому 25-річного Василя Поповича зі Стеблівки Хустської громади Фото новина
17:34
Нетверезий водій з’їхав у кювет у Мукачеві Фото новина
13:02
/ 1
На гірськолижному курорті на Ужгородщині травмувався сноубордист Фото новина
09:56
Підтверджено загибель Михайла Поповича з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти з червня 2023 року Фото новина
09:01
Графік відключення електроенергії на Закарпатті 12 січня
18:13
/ 2
У Карпатах зафіксували рись поблизу державного кордону Фото новина
» Всі новини