На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Прокуратурою Закарпатської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 5 тис.грн. декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» та її заступника.

На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Вказані кошти педагоги отримали за сприяння у невідрахуванні студента з навчання. 

Наразі розпочато  кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Тривають першочергові слідчі дії спрямовані на документування протиправної діяльності декана на його заступника, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як зазначено на офіційному сайті УжНУ, деканом факультету здоров'я людини є кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації Олена Дуло.

 

08 липня 2016р.

Теги: хабар, затримання, декан, УжНУ

Коментарі

Павло Роглан 2016-07-15 / 14:09:24
Яку міру покарання понесе жінка шантажистка,яка хоче загубити життя невинної людини (декана факультету)?

Павло Роглан 2016-07-13 / 17:32:29
Які докази? Скиньте,будь ласка,посилання на відео.

Іван Сусла 2016-07-12 / 18:13:55


Оберіть один нік і коментуйте під ним. Видалено кілька коментарів під різними ніками, написані з однієї ай-пі адреси з метою створення масового обговорення у заданому руслі. Адмін


Павло Роглан 2016-07-12 / 18:07:58
Які докази?

неужну 2016-07-10 / 00:25:51
Перестаньте коментувати замовну підставу.Декан факультету дуже порядна жінка, заерніть свою увагу на розквіт факультету.Коментарі про протилежне-маячня.

О.Д. 2016-07-09 / 15:37:52
Не підписуйтеся як "УжНУ", бо ви надзвичайно безграмотні і в такий спосіб дискредитуєте виш.

Це не плітки, а офіційна інформація.

УжНУ 2016-07-09 / 14:45:43
Це дуже прикра інформація!!! Прохання до Всіх не розмножувати "плітки"
Покишо нічого не доведено, триває слідцтво. Це можливо правдива інформація а можливо і підстава і тд.
Нехай кожен спочатку прослідкує за своїми діями, вчинками а потім за іншими.
Коли буде конкретне рішення Суду тоді можна буде щось коментувати.

Іван 2016-07-09 / 11:44:16
Тичут та тичуть тоті гроші за тупаків лінивих їх батьки, учитися, та де ньит.... Вигнати до чорта лінтюхів, бо дістануть диплом а пак кідь мають родичів та ще файну роботу, так порядку і компетентності нигда не буде.

Люся 2016-07-09 / 08:45:53
У Міжгірському медучилищу ниє ни одного студента за якого би при вступі не дали 2 штуки на платне і до 5 штук на безплатне. (Я про долари) А ви з такими мелочами....

студент 2016-07-08 / 23:13:05
на стоматологічному декан Костенко бере по 3-5 тисяч доларів То його чомусь ніхто не ловить

Невідомий 2016-07-08 / 22:54:03

випускник 2016-07-08 / 22:37:22
Із публікацій ЗМІ " 8 вересня 2011р., співробітники УБОЗ УМВС України в Закарпатській області під час отримання хабаря затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан." І чим закінчилося?вона сьогодні викладач УжНУ!!!Ха-ха !!!Абітурієнти майте це на увазі,вони(такі як Фабіян) продаються і Їм все сходить з рук.

Дідо 2016-07-08 / 21:41:23
Кажуть шо уна коханка і любаскам самого Федьки Ващука била???????

ужгородець 2016-07-08 / 21:13:13
нічого їм не буде.згадайте Офіцинського,Мікловду,одіозну викладачку з факультету романо-германської філології.Вони не мають морального права бути викладачами ,але це не про УЖНУ.

Пшонка 2016-07-08 / 19:36:14
Керівництво УжНУ тут ні до чого. Такі кадри повсюду. Просто познімайте інтервю і проморолики з цією дамою з сайту універу і медіацентру - бо смішно: "міс корупція пропагує ф-т і запрошує на навчання".

Кавка 2016-07-08 / 17:50:45
Вона не ділилася

Цікаво 2016-07-08 / 17:40:31
Просто зводять рахунки! Смішно коли керівництво краде сотнями тисяч і їм за це нічого, а тут 200 баксів та такий резонанс. Очко замилювання. луценко видимість роботи показує.

Людина 2016-07-08 / 17:27:13
Ващуківські кадри ніяк не навчаться жити по новому. Як тоді навчилися, так і тепер продовжують, хоча їм не раз казали, що це треба припиняти.

Уйко 2016-07-08 / 15:03:32
Ко ото Ромка Шніцер товстозадий паскудник чи ко??????

Антикорупція 2016-07-08 / 14:15:38
Ця молодичка довго йшла таким шляхом до цього, ще й на позаминулих виборах ректора закидувала ліві бюлетені за очкастого інсайдера. А хто заступник - підкажіть.

НОВИНИ: Кримінал

12:17
/ 1
Ужгородця, який уже фігурує в "криміналі" зі зброєю, затримали при продажі гранати та патронів
11:58
У Берегові поліцейський не віддав права за 50 тисяч форинтів хабара
11:19
На МП "Ужгород" виявили спробу незаконного вивезення старовинних скрипок
00:18
/ 26
Журналісти ТРК "Україна" розповіли про лісову мафію на Закарпатті і її "випадковий" зв'язок з Москалем
22:54
У Мукачеві чоловік підпалив авто і, втікши, зачинився в квартирі від поліцейських
22:01
Мукачівський "олень", припаркувавшись з порушенням ПДР, з'ясував, що його Mercedes перебуває у розшуку
14:44
Трьох учасників групового збройного пограбування на Ужгородщині взято під варту, їхнього "водія" – під домашній арешт
12:46
На Тячівщині чоловік викрав із дворгосподарства мешканця Калин близько 100 кг заліза
11:51
У двох автівках на Закарпатті знайшли зброю та наркотики
04:52
/ 2
У Румунії затримали 19-річного контрабандиста з Закарпаття
01:13
На Закарпатті контрабандні сигарети виявили у вагоні з рудою
00:24
/ 15
Побиття журналіста в Ужгороді перекваліфіковано з поліцейської "хуліганки" на серйознішу статтю
00:03
/ 8
Прокуратура "поділилася" світлинами з викритої СБУ в Ужгороді схованки зі зброєю
17:52
Під час обшуку будинку мешканця Золотарева на Хустщині вилучили пневматичний пістолет, набої та штик-ніж
17:35
/ 1
В Ужгороді зупинили водія із уп'ятнадцятеро перевищеним вмістом алкоголю в крові
17:24
/ 2
Через недбалість у ремонтах доріг щодо "господарників" міськради Ужгорода розпочато кримінальне провадження
17:16
/ 5
В Ужгороді виявили гранатомети та протипіхотні гранати, підготовлені російською спецслужбою для збройної провокації
12:42
На Хустщині ВАЗ, уникаючи зіткнення, в'їхав по зустрічній в інше авто: постраждали 6 пасажирів
01:53
/ 3
У справі резонансного вбивства вчителя, в якому звинувачують Володимира Копчу, зникли докази – правозахисник
17:10
/ 1
Киянину, що намагався на Берегівщині підкупити патрульних, повідомлено про підозру
16:03
У мешканця Іршавщини вилучили гранату із запалом до неї
15:27
На Львівщині водій "Ланоса" із Закарпаття наїхав на пішохода
14:59
На Ужгородщині четверо грабіжників, погрожуючи зброєю, винесли з будинку 66-річного власника 5 тис грн
14:00
/ 100
Власник кінотеатру в Ужгороді напав на журналіста, що саме був відвідувачем закладу
13:21
/ 1
Під час обшуків у двох жителів Березників на Свалявщині вилучили пістолети, рушницю, набої та холодну зброю