Екс-начштабу батальйону "Айдар""Батю" відпустили на поруки депутатів

Апеляційний суд Києва відпустив екс-начштабу батальйону територіальної оборони "Айдар" Валентина "Батю" Лихоліта на поруки депутатів Верховної Ради.

Про це заявив головуючий на засіданні суддя Апеляційного суду.

Сторона захисту просила відпустити Лихоліта під особисте зобов'язання.

В ході судового засідання Лихоліт зобов'язався неухильно брати участь у слідчих діях.

Прокурор в ході засідання заявив, що не проти зміни запобіжного заходу, мотивуючи зміну думки сторони обвинувачення тим, що дізнався про наявність в обвинуваченого нагород від президента.

На поруки Лихоліта взяли народні депутати: від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко та Єгор Соболєв, від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук та Андрій Лозовий.

Як повідомлялося, 2 липня Печерський райсуд Києва заарештував на 2 місяці без права застави командира батальйону територіальної оборони "Айдар" Валентина Лихоліта з позивним "Батя", під командуванням якого воювала Надія Савченко.

Вела засідання суддя Христина Гладун, яка зняла з розшуку Андрія Портнова, і стосовно неї ГПУ розслідує кримінальне провадження.

У свою чергу народні депутати та активісти заблокували зал Печерського райсуду і не дали вивезти Лихоліта в СІЗО.

Як повідомив нардеп від "Самопомочі" Єгор Соболєв, Лихоліт був затриманий співробітниками військової прокуратури за заявою мера Сєвєродонецька Валентина Казакова та його заступників.

"Затриманий військовою прокуратурою за заявою лідерів сепаратистів Сєвєродонецька - колишнього мера і його заступників. При яких місто опинилося в ЛНР. Вони звинувачують Батю в тому, що його бійці забрали у них фотоапарат та інші матеріальні цінності", - зазначив нардеп.

03 липня 2016р.

Теги: Лихоліт, Батя, Айдар

НОВИНИ: Різне

10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
» Всі новини