Причиною масової загибелі риби в каналі Верке у Берегові екологи називають високу температуру та зменшення кисню

Відповідне встановлено в результаті інструментально-лабораторних досліджень проб води з каналу в пілсумку звернення городян щодо загибелі риби у Верке.

Причиною масової загибелі риби в каналі Верке у Берегові екологи називають високу температуру та зменшення кисню

27 червня о 12.19 год. на електронну адресу Держекоінспекції надійшло звернення жителів вул. Пастернака міста Берегова щодо загибелі риби в каналі Верке

Спеціалісти Держекоінспекції виїхали на місце та провели обстеження каналу. Візуальним оглядом державними інспекторами було встановлено відсутність течії та факт загибелі риби (мальки і дорослі особини) в каналі Верке вище Берегова та вниз по течії вздовж вул. Пастернака.

З метою визначення вмісту забруднюючих речовин Держекоінспекцією відібрано проби води каналу Верке. За результатами інструментально-лабораторних досліджень встановлено значне підвищення температури води до значення 250 С в каналі Верке та значне зменшення розчиненого кисню у воді до значення 4,3 мгО/дм3, що і могло бути причиною загибелі риби.

Про факт загибелі риби в каналі Верке Держекоінспекцією проінформовано Берегівський відділ поліції головного управління Національної поліції в Закарпатській області та зобов’язано Берегівську міську раду, Басейнове управління водних ресурсів річки Тиса вжити всіх необхідних заходів реагування, повідомляють у Держеконіеспекції Закарпаття.

 
02 липня 2016р.

Теги: риба, Верке, канал

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:02
/ 1
Під час пожежі в Ужгородській лікарні загинув пацієнт Фото новина
10:28
/ 7
На військових навчаннях помер мобілізований ужгородець, який страждав цукровим діабетом Фото новина
16:02
У Виноградові затримали чоловіка, який з ножем напав на 77-річну жінку та намагався її зґвалтувати
09:03
/ 1
У моторошній ДТП в Чехії загинули троє закарпатців, ще один у реанімації Фото новина
14:19
/ 4
В Ужгороді 24-річний чоловік влаштував стрілянину на пошті під час сварки Фото новина
11:50
У Мукачеві та Павшині рятувальники ліквідували дві пожежі
18:32
/ 6
В Ужгороді у гуртожитку знайшли мертвим 20-річного студента Фото новина
11:36
/ 5
На Закарпатті школяр готував кривавий напад на однокласників у прямому ефірі Фото новина
12:01
/ 2
Закарпатські прикордонники знайшли у горах людські рештки Фото новина
07:06
/ 16
Росіяни вдарили ракетами по американському підприємству в Мукачеві: містян просять закрити вікна і не виходити на вулицю Фото новина
07:29
Рух на Солотвино після сходження з рейок вагонів потяга відновлять в неділю
17:37
У Хусті автомобіль насмерть збив велосипедистку Фото новина
16:35
На Міжгірщині судитимуть чоловіка, який зарізав власного сина Фото новина
13:25
На Закарпатті помер підліток, який підірвався на гранаті Фото новина
14:17
/ 8
На Закарпатті під час несення служби застрелився прикордонник
17:29
На Закарпатті іноземець зірвався на авто у прірву Фото новина
10:17
На Іршавщині знайшли мертвим чоловіка, який зник майже два тижні тому
15:00
/ 1
На Мукачівщині 16-річний хлопець підірвався на гранаті Фото новина
18:55
Унаслідок російського удару по залізничному вокзалу в Сумах: пошкоджено потяг "Харків – Ужгород"
13:30
В Ужгороді біля СТО загорівся автомобіль: водій не встиг доїхати до майстра Фото новина
09:20
Жінку в стані глибокої коми знайшли в лісі на Закарпатті Фото новина
11:23
/ 1
На Рахівщині у річці знайшли тіло чоловіка
13:36
У Рахові двоє підлітків розбилися на мотоциклі: пасажир у реанімації Фото новина
11:18
Трагедія на воді: на Хустщині зі ставка дістали тіло чоловіка
13:43
У Буштині на Тячівщині зіткнулися BMW X6 і Citroen, а у Верхньому Бистрому на Хустщині - Renault і Fiat
» Всі новини