Реклама B3

У Берегові ліквідовуватимуть каналізаційні стоки у Верке: лише вздовж однієї вулиці виявлено таких 43

Низку важливих для міста питань обговорено на технічній нараді у Берегівській міськраді.

У Берегові ліквідовуватимуть каналізаційні стоки у Верке: лише вздовж однієї вулиці виявлено таких 43

Як звітує за результатами наради міський голова Берегова Золтан Бабяк на власній сторінці в соцмережі Фейсбук, начальник комунального управління В’ячеслав Міщенко доповів про готовність проектної документації вулиці І. Франка, а також інформував про ситуацію із документацією на вулицях Сентфельд та Ковача Вільмоша. З дня на день щодо останніх двох вулиць має надійти позитивний висновок експертизи. А ось проектну документацію, яка стосується вулиці І. Франка, потрібно корегувати.

Обговорили в ході зустрічі і питання пошуку оптимальних варіантів очищення каналу Верке та суб’єктів виконання цих робіт. Як повідомляло Закарпаття онлайн, в останні дні зафіксовано масову загибель риби у каналі. Берегівці зазначають, що чорний колір каналу та сморід вже розповсюдився по всій довжині Верке, навіть у центрі та біля термального басейну. Масова загибель риби тут вже фіксувалася кілька разів. Як відзначалося в ході ниніщньої наради, наразі погоджено, що потрібно насамперед ліквідувати всі несанкціоновані каналізаційні стоки, а їх лише по периметру вулиці Корятовича виявлено 43.

Крім того, повідомлялося про отримання схвального висновоку експертизи на будівництво резервного електропостачання об’єкта «Геча-Мала гора». Тож із липня тут почнуться відповідні роботи. Очікують у місті також на експертне схвалення і на нові автобусні зупинки, які з’являться на вулицях Мукачівська (ДЕУ та парк Жігмонда Перені) та Б. Хмельницького, 22.

29 червня 2016р.

Теги: стоки, Верке

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:33
В Ужгороді патрульні зупинили водія, який перевищив допустиму норму алкоголю майже у 14 разів Фото новина
14:26
На Закарпатті за день травмувалися двоє підлітків на самокатах
11:36
На Рахівщині рятувальники знайшли 63-річну туристку, яка заблукала в горах Фото новина
09:18
На Берегівщині 30-річна жінка самостійно народила сина вдома
18:12
/ 1
У Тячеві викрили нелегального пасажирського перевізника Фото новина
13:20
15-річний мотоцикліст потрапив у ДТП у Мукачеві Фото новина
10:38
В Ужгороді попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Михайлом Полянським Фото новина
18:13
/ 2
У румунських Карпатах за тиждень врятували вісьмох українців Фото новина
16:51
У парку Ужгорода дитина впала з гойдалки та отримала травму голови
15:23
/ 1
У горах Рахівщини рятувальники евакуювали туриста Фото новина
14:08
/ 1
На Міжгірщині 15-річний мотоцикліст зіткнувся з Land Rover Фото новина
13:01
/ 1
На Закарпатті виник дефіцит усіх груп крові
12:12
У Перечині попрощаються із загиблим на війні з рф захисником Михайлом Манзичем Фото новина
09:10
Рятувальники допомогли двом туристам, які заблукали в горах на Рахівщині Фото новина
16:31
На Закарпатті спекли найбільший в Україні медівник вагою 750 кг Фото новина
14:17
/ 2
На Тячівщині рятувальники знайшли туристку, яка через темряву заблукала біля карстової печери Фото новина
13:27
/ 1
На Закарпатті серед гуманітарної допомоги виявили 470 пар кросівок PUMA майже на мільйон грн Фото новина
12:24
Підтвердили загибель на війні захисника із Хуста Сергія Андьола, який майже рік був зниклим безвістиФото новина
09:03
/ 21
Лубінець заявив про переслідування свого представника на Закарпатті через викриття порушень у ТЦК
15:56
На Закарпатті прогнозують надзвичайну пожежну небезпеку
16:29
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
16:28
/ 1
Через обміління Ужа в Ужгороді можуть обмежувати подачу води вночі
19:51
/ 1
На війні загинув 26-річний військовий із Чинадійова на Мукачівщині Іван Симчина Фото новина
15:38
УжНУ увійшов до топ-15 найзатребуваніших вишів України
13:34
В Ужгороді водій ВАЗ сів за кермо з 1,48 проміле алкоголю Фото новина
» Всі новини