На Закарпатті водій наїхав на двох пішоходів, травмована жінка померла дорогою до лікарні

Інший постраждалий пішохід знаходиться в реанімації.

На Закарпатті водій наїхав на двох пішоходів, травмована жінка померла дорогою до лікарні

26 червня водій автомобіля, який рухався в напрямку селища Вишково, що на Хустщині, скоїв наїзд на двох пішоходів. Дорогою до Хустської лікарні жінка померла. Чоловік знаходиться в реанімації.

Вчора о 20:00 на гарячу лінію 102 надійшло повідомлення про те, що між селищами міського типу – Вишковом (Хустського району) та Буштином (Тячівського району) сталася ДТП, є травмовані.

Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце події, з’ясувала, що 29-літній хустянин, водій автомобіля ВАЗ 2101, рухаючись у напрямку селища Вишково, наїхав на двох пішоходів. Жінка та чоловік отримали численні травми. Проте, на жаль, жінка померла дорогою до Хустської районної лікарні. Чоловік перебуває в реанімаційному відділенні.

Особи постраждалих встановлюються. Від водія взято кров на вміст алкоголю. Обставини дорожньо-транспортної пригоди з’ясовуються, повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Закарпатській області.

27 червня 2016р.

Теги: аварія, наїзд, пішоходи

Коментарі

Іванович 29.06.2016 / 18:59:45
Це правда що в нас дурдом на дорогах. Вже ся й сам бою їхати бо тулько придурку ся розвело що то піпець. Майскоро би гайники стояли!!!)

Зоро 27.06.2016 / 20:20:46
На дорогах гине дійсно більше чим у АТО. У нас люди бидлООО за два тижні обїздив майже всю європу дтп не бачив.поїха на вихідні до тернополя туд і назт 5 дтп бачиа по дорозі!!!

Алкаш 27.06.2016 / 16:27:32
Відмінили причини зупинки от вам і результат уже доход на копійці гаїшнику небоїдся а невинним людям горе приносит.Такими темпами на Закарпатті більше загине чим в АТО.Слава Україні.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

13:42
У Лавках Мукачівської громади через піч, залишену розпаленою для приготування їжі, згоріла надвірна споруда Фото новина
11:45
У Чопі в озері втопився 65-річний чоловік
11:40
У приужгородському Минаї у пожежі в будинку загинув 40-річний чоловік Фото новина
14:21
Через незагашену свічку у Греблі на Хустщині вигорів будинок Фото новина
13:58
У зіткненні Skoda та Volkswagen біля Середнього травмувалися 7 людей, з яких 3 – діти Фото новина
13:59
У Нанкові Хустської громади в ставку втопився хлопчик
12:50
На Рахівщині внаслідок зіткнення двох автівок одна перекинулася і впала на дах іншої Фото новина
12:00
У Керецьках на Хустщині згоріли житловий будинок, літня кухня та дровітня під спільним дахом Фото новина
16:00
/ 1
На Берегівській-об'їзній у Мукачеві зіткнулися автомобіль "Нової пошти" і трактор, водій якого – в реанімації Відео новина
15:04
У селі Гать на Берегівщині зіткнулися Renault Master, Mercedes-Benz Sprinter і Dacia Logan Фото новина
11:39
Жінку з Бедевлі на Тячівщині судитимуть за те, що передала мотоцикл підлітку
11:32
/ 1
У Жденієві на Мукачівщині згорів УАЗ-3303
11:21
У четвер і п'ятницю у Лалові на Мукачівщині згоріли два причепи з вугіллям
17:22
У Мукачеві горіли два гаражі в гаражному кооперативі Фото новина
17:15
У районі Петроса рятувальники допомогли підлітку, що хворий пішов у похід Фото новина
00:14
/ 1
На місці зруйнованого мосту між Жденієвом і Підполоззям облаштували тимчасову переправу Відео новина
17:35
В Ужгороді внаслідок зіткнення 3-х авто одне, з двома дітками у салоні, перекинулося на дах Фото новина
17:11
/ 3
Через обвал мосту між Підполоззям і Жденієвом на Мукачівщині 2-річного малюка з температурою 40°С і судомами на руках переносили через річку Фото новина
16:34
У приужгородських Оноківцях вогонь з покинутого будинку перекинувся на сусідську оселю Фото новина
01:06
/ 1
У дозволі для руху вантажівок зі щебенем через міст, що обвалився, було відмовлено, а на місці НП аврально споруджують тимчасову переправу Фото новина
22:26
У Перечині разом з навісом згорів легковий Citroen Фото новина
20:01
/ 8
У Жденіївській громаді вантажівки, що возять каміння для "бюджетної" дороги для вітропарків, обвалили міст Фото новина
15:18
У Розтоках на Рахівщині розшукали зниклого 2-річного хлопчика Фото новинаВідео новина
15:03
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка з Мукачева загинула під час спалювання сухотрав'я Фото новина (РОЗШИРЕНО)
11:22
/ 1
У Дунковиці на Берегівщині жінка згоріла, спалюючи сухостій
» Всі новини